فیروز | Firooz

گروه بهداشتی فیروز یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات بهداشتی کودک در خاورمیانه و محبوبترین برند در میان خانواده های ایرانی است که در سال ۱۳۵۳ با مشارکت شرکت آمریکایی جانسون اند جانسون و با هدف تولید محصولات بهداشتی مادران و کودکان آغاز به فعالیت نمود و در سال ۱۳۵۹ به «فیروز» تغییر نام داد. در سال ۱۳۷۹ مالکیت گروه بهداشتی فیروز به سید محمد موسوی انتقال یافت و این شرکت به بستری برای اثبات توانمندی معلولان تبديل شد.

اکنون پس از سالها تلاش مستمر، گروه بهداشتی فیروز سالانه رشد قابل توجهی از لحاظ تعداد محصولات بهداشتی، تعداد نیروهای انسانی و همچنین افزایش سهم بازار داشته است و از همه مهمتر اینکه کارخانه تولیدات این شرکت به «بهشت معلولان» معروف شده و تولیدات اصلی آن عبارتند از:  عشق، امید و زندگی.

 

محصولات گروه بهداشتی فیروز با دارا بودن بالاترین استانداردهای کیفی در طی تمام سالهای فعالیت، موفق شده تا با جذب اعتماد مشتریان، حضور مداومی در سبد محصولات بهداشتی خانواده ها داشته باشد. واحد کنترل کیفیت و همچنین واحد تحقیق و توسعه فیروز، از مجرب ترین و حرفه ای ترین متخصصان در ایران تشکیل شده و نقطه عطفی در تمام مجموعه های تولیدکننده محصولات بهداشتی در ایران است.

آزمایشگاه فیروز یکی از پیشرفته ترین آزمایشگاه های حوزه تولیدات محصولات بهداشتی در ایران است. تجهیزات مورد استفاده در این آزمایشگاه با برجسته ترین آزمایشگاه‌های مشابه در دنیا برابری می کند.

گروه بهداشتی فیروز تاکنون ۱۱ دوره به عنوان واحد نمونه کیفی استان قزوین و یک دوره نیز به عنوان واحد برتر کیفی در سطح کشور انتخاب شده است.

محصولات فیروز در سطح استانداردهای جهانی تولید می شود، چرا که معتقدیم کیفیت بالای محصولات حق قطعی مشتریان ماست.

41 محصول
مرتب‌سازی:
سوالات متداول

در زیر می‌توانید پاسخ سوالات خود را بیابید. در غیر این صورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالات شما پاسخ خواهیم داد. (جهت ویرایش این قسمت به پیکربندی پوسته > تب متفرقه > سوالات متداول مراجعه نمایید.)