WP Rocket 3.17-alpha4 - en to fa_IR translation catalogue (803 entries)

en:  %1$sWP Rocket %2$s%3$s is available. %4$sLearn more%5$s about the updates and enhancements of this major version. You need an active license to use them on your website, don’t miss out! %6$sRenew Now%5$s
fa_IR: %1$sراکت وردپرس%2$s%3$sدردسترس است.%4$sیادگیری بیشتر%5$sدرباره بروزرسانی ها و بهبودها در این نسخه. شما نیاز دارید لایسنسی برای سایت خود فعال کنید، از دستش ندید%6$sاکنون تمدید کنید%5$s

en: %1$d %2$s optimized.
fa_IR: %1$d %2$s  بهینه شد.

en: %1$s %2$s requires at least PHP %3$s to function properly. To use this version, please ask your web host how to upgrade your server to PHP %3$s or higher. If you are not able to upgrade, you can rollback to the previous version by using the button below.
fa_IR: %1$s %2$s حداقل به نسخه PHP %3$s برای عملکرد صحیح نیاز دارد. برای استفاده از این نسخه، لطفا با مدیر هاست خود برای ارتقا نسخه PHP به PHP %3$s یا بالاتر تماس بگیرید. اگر قادر به ارتقا نیستید، می‌توانید با استفاده از دکمه زیر به نسخه قبلی بازگردید.

en: %1$s Minification is currently activated in <strong>Autoptimize</strong>. If you want to use %2$s’s minification, disable this option in Autoptimize.
fa_IR: %1$sفشرده‌سازی هم اکنون در <strong>بهینه‌ساز خودکار</strong> فعال شده است. اگر مایل به استفاده از فشرده‌ساز %2$s هستید، گزینه‌های آن را در بهینه‌ساز خودکار غیرفعال کنید.

en: %1$s Minification is currently activated in <strong>Autoptimize</strong>. If you want to use %2$s’s minification, disable those options in Autoptimize.
fa_IR: فشرده‌سازی %1$s هم اکنون در <strong>بهینه‌ساز خودکار</strong> فعال شده است. اگر مایل به استفاده از فشرده‌ساز %2$s هستید، گزینه‌های آن را در بهینه‌ساز خودکار غیرفعال کنید.

en: %1$s is good to go! %2$sTest your load time%4$s, or visit your %3$ssettings%4$s.
fa_IR: %1$s آماده است! %2$s زمان بارگذاری خود را امتحان کنید%4$s، یا %3$sتنظیمات%4$s خود را مشاهده کنید.

en: %1$s%2$l Add-on%3$s is currently enabled. Configuration of the CDN settings is not required for %2$l to work on your site. | %1$s%2$l Add-ons%3$s are currently enabled. Configuration of the CDN settings is not required for %2$l to work on your site.
fa_IR[0]: %1$s%2$l افزودنی%3$s اکنون فعال است. پیکربندی تنظیمات CDN برای %2$l ضروری نیست.
fa_IR[1]: %1$s%2$l افزودنی%3$s اکنون فعال است. پیکربندی تنظیمات CDN برای %2$l ضروری نیست.

en: %1$s%2$s%3$ssupport%4$s
fa_IR: %1$s%2$s%3$sپشتیبانی%4$s

en: %1$s%2$s%3$stutorial%4$s
fa_IR: %1$s%2$s%3$sآموزش%4$s

en: %1$s: A custom permalink structure is required for the plugin to work properly. %2$sGo to permalinks settings%3$s
fa_IR: %1$s: برای درست عمل کردن افزونه نیاز است پیوند‌های یکتا را فعال کنید. %2$s رفتن به تنظیمات پیوند‌های یکتا%3$s

en: %1$s: Cloudflare's HTTP/2 Server Push is incompatible with the features of Remove Unused CSS and Combine CSS files. We strongly recommend disabling it.
fa_IR: %1$s:Cloudflare's HTTP/2 Server Push هماهنگ نیست با ویژگی حذف فایل های  Unused CSS و  Combine CSS. پیشنهاد می شود غیرفعال کنید.

en: %1$s: Could not create the %2$s table in the database which is necessary for the Remove Unused CSS feature to work. Please check our %3$sdocumentation%4$s.
fa_IR: %1$s:نمی تواند ایجاد کند%2$s جدول در پایگاه داده که برای حذف CSS بلااستفاده کار کند. لطفا مستندات%3$sدراینجا%4$sبررسی کنید.

en: %1$s: Critical images and Lazy Render data was cleared!
fa_IR: %1$s:تصاویر بحرانی و داده رندر تنبل پاکسازی شد!

en: %1$s: Please wait %2$s seconds. The Remove Unused CSS service is processing your pages, the plugin is optimizing LCP and the images above the fold.
fa_IR: %1$s:منتظر بمانید%2$sثانیه.سرویس حذف CSS بلااستفاده صفحات شما را پردازش می کند، این افزونه LCP و تصاویر بالای صفحه را بهینه می کند.

en: %1$s: The LCP element has been optimized, and the images above the fold were excluded from lazyload. The Used CSS of your homepage has been processed.
    			 WP Rocket will continue to generate Used CSS for up to %2$s URLs per %3$s second(s).
fa_IR: %1$s:عنصر LCP بهینه شده است و تصاویر بالای صفحه از لود تنبلی حذف شدند. CSS استفاده شده صفحه اصلی شما پردازش شده است.
    			WP Rocket به تولید CSS استفاده شده تا حداکثر ادامه خواهد داد%2$surlها هر%3$sثانیه().

en: %1$s: The preload service is now active. After the initial preload it will continue to cache all your pages whenever they are purged. No further action is needed.
fa_IR: %1$s:سرویس پیش بارگذاری اکنون فعال است. پس از پیش بارگذاری، هر زمان که تمام صفحات شما پاک شوند، به کش کردن آن ها ادامه می دهد. هیچ اقدام دیگری لازم نیست.

en: %1$s: Used CSS cache cleared!
fa_IR: %1$s: کش CSS استفاده شده پاک شد!

en: %1$sCache for query strings%2$s enables you to force caching for specific GET parameters.
fa_IR: %1$sکش کردن کوئری استرینگ‌ها%2$s باعث می‌شوند که پارامترهای متد GET به اجبار کش شوند.

en: %1$sCompress%2$s all your images in one click
fa_IR: %1$sفشرده%2$sهمه تصاویر با یک کلیک

en: %1$sConvert%2$s images to WebP and Avif
fa_IR: %1$sتبدیل%2$sتصاویر به WebP و Avif

en: %1$sDelete the file%2$s.
fa_IR: %1$sحذف فایل%2$s.

en: %1$sDownload the file%2$s.
fa_IR: %1$sدانلود فایل%2$s.

en: %1$sFree plan%2$s includes 20MB/month (around 200 images)
fa_IR: %1$sپلن رایگان%2$sشامل 20مگ/ماهانه (حدود 200 تصویر)

en: %1$sInstall Imagify, the Easiest WordPress Image Optimizer%2$s
fa_IR: %1$sنصب Imagify، راحترین بهینه سازی تصویر وردپرس%2$s

en: %1$sMore Info%2$s
fa_IR: %1$sراهنمایی%2$s

en: %1$sN.B.%2$s: Upgrading your license does not change your expiration date
fa_IR: %1$sN.B.%2$s: ارتقاء لایسنس شما تفاوتی در تاریخ انقضاء ایجاد نمی کند

en: %1$sNote:%2$s None of these options will be applied if this post has been excluded from cache in the global cache settings.
fa_IR: %1$sنکته:%2$s هیچکدام از این گزینه ها اعمال نمی شود اگر این نوشته از کش شدن مستثنی شده باشد در تنظیمات کش کلی.

en: %1$sPlanning on using Automatic Platform Optimization (APO)?%2$s Just activate the official Cloudflare plugin and configure it. WP Rocket will automatically enable compatibility.
fa_IR: %1$sبرنامه ریزی برای استفاده از بهینه سازی پلت فرم خودکار(APO)?%2$sفقط پلاگین رسمی کلادفلیر را فعال کرده و آن را پیکربندی کنید. موشک وردپرس به طور خودکار سازگاری را فعال می کند.

en: %1$sResize%2$s your images on the fly
fa_IR: %1$sتغییرسایز%2$sتصاویر شما

en: %1$sReturn to WP Rocket%2$s or %3$sgo to Plugins page%2$s
fa_IR: %1$sبازگشت به موشک وردپرس%2$sیا %3$s رفتن به برگه افزونه‌ها%2$s

en: %1$sWP Rocket created IMAGIFY to give your website an extra speed boost!%2$s
fa_IR: %1$sراکت وردپرس IMAGIFY ایجاد کرد تا به سایت شما سرعت مضاعفی بدهد!%2$s

en: %1$sWP Rocket: %2$sWe have detected that Autoptimize's Aggregate Inline CSS feature is enabled. WP Rocket's Load CSS Asynchronously will not work correctly. We suggest disabling %1$sAggregate Inline CSS%2$s to take full advantage of Load CSS Asynchronously Execution.
fa_IR: %1$sموشک وردپرس: %2$sما متوجه شده‌ایم که ویژگی Autoptimize's Aggregate Inline CSS فعال است. WP Rocket's Load CSS Asynchronously به درستی کار نخواهد کرد.توصیه می کنیم%1$sAggregate Inline CSS%2$s را برای عملکرد بهتر افزونه غیرفعال کنید.

en: %1$sWP Rocket: %2$sWe have detected that Autoptimize's JavaScript Aggregation feature is enabled. WP Rocket's Delay JavaScript Execution will not be applied to the file it creates. We suggest disabling %1$sJavaScript Aggregation%2$s to take full advantage of Delay JavaScript Execution.
fa_IR: %1$sموشک وردپرس:%2$sما متوجه شده‌ایم که ویژگی Autoptimize's JavaScript Aggregation فعال است. اجرای تاخیری جاوا اسکریپت WP Rocket روی فایلی که ایجاد می کند اعمال نخواهد شد.توصیه می کنیم%1$sJavaScript Aggregation%2$s را به طور کامل برای بهترین عملکرد افزونه غیرفعال کنید.

en: %1$sWP Rocket:%2$s %3$s
fa_IR: %1$sموشک وردپرس:%2$s%3$s

en: %1$sWP Rocket:%2$s Cloudflare cache successfully purged.
fa_IR: %1$sموشک وردپرس:%2$sکش کلادفلیر با موفقیت پاک شد.

en: %1$sWP Rocket:%2$s Optimal settings activated for Cloudflare:
fa_IR: %1$sموشک وردپرس:%2$sتنظیمات مناسب برای کلادفلیر فعال شد:

en: %1$sWP Rocket:%2$s Optimal settings deactivated for Cloudflare, reverted to previous settings:
fa_IR: %1$sموشک وردپرس:%2$sتنظیمات مناسب برای کلادفلیر غیرفعال شد و به تنظیمات قبلی بازگشت:

en: %1$sWP Rocket:%2$s We detected that the website domain has changed. The configuration files must be regenerated for the page cache and all other optimizations to work as intended. %3$sLearn More%4$s
fa_IR: %1$sموشک وردپرس:%2$s ما متوجه شدیم که دامنه وب سایت تغییر کرده است. فایل های پیکربندی باید دوباره تولید شوند تا کش صفحه و همه بهینه سازی های دیگر همانطور که در نظر گرفته شده کار کنند.%3$s اطلاعات بیشتر%4$s

en: %1$sWP Rocket:%2$s You are using "Dynamic Cookies Cache". Cloudflare APO is not yet compatible with that feature.
fa_IR: %1$sموشک وردپرس:شما از "Dynamic Cookies Cache" استفاده می کنید. Cloudflare APO هنوز با این ویژگی سازگار نیست.%2$s

en: %1$sWP Rocket:%2$s You are using "Separate cache files for mobile devices". You need to activate "Cache by Device Type" %3$ssetting%5$s on Cloudflare APO to serve the right version of the cache. %4$sMore info%5$s
fa_IR: %1$sموشک وردپرس%2$sشما از "فایل های کش جدا برای دستگاه های تلفن همراه" استفاده می کنید. باید «Cache by Device Type» را فعال کنید%3$sتنظیمات%5$sCloudflare APO برای اینکه نسخه مناسب کش را ارائه دهید.%4$sاطلاعات بیشتر%5$s

en: %1$sWP Rocket:%2$s You have "Cache by Device Type" enabled on Cloudflare APO. If you judge it necessary for the website to have a different cache on mobile and desktop, we suggest you enable our “Separate Cache Files for Mobiles Devices” to ensure the generated cache is accurate.
fa_IR: %1$sموشک وردپرس:%2$sشما «Cache by Device Type» را در Cloudflare APO فعال کرده‌اید. اگر فکر می‌کنید که لازم است وب‌سایت حافظه پنهان متفاوتی در تلفن همراه و دسک‌تاپ داشته باشد، پیشنهاد می‌کنیم «فایل‌های کش جداگانه برای دستگاه‌های موبایل» را فعال کنید تا مطمئن شوید حافظه پنهان تولید شده دقیق است.

en: %1$sWP Rocket:%2$s the plugin has been updated to the 3.17 version. New feature: %3$sAutomatic Lazy Rendering%4$s. Check out our documentation to learn more about it.
fa_IR: %1$sراکت وردپرس:%2$sبه نسخه 3.17 بروزرسانی شد. ویژگی جدید:%3$sرندر تنبل محتوا%4$s. مستندات ما را برای راهنمایی بیشتر مطالعه کنید.

en: %5$sWe have not detected any compatible WebP plugin!%6$s%4$s If you don’t already have WebP images on your site consider using %3$sImagify%2$s or another supported plugin. %1$sMore info%2$s %4$s If you are not using WebP do not enable this option.
fa_IR: %5$sهیچ افزونه سازگاری WebP یافت نشد!%6$s%4$sاگر هنوز از هیچ تصویر WebP استفاده نمی کنید از %3$sImagify%2$sاستفاده کنید یا سایز افزونه هایی که پشتیبانی میکند. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s %4$s اگر از WebP استفاده نمی کنید غیرفعال نمایید.

en: %l to use this feature.
fa_IR: %l برای استفاده از این ویژگی.

en: %s Update Rollback
fa_IR: %s بازگشتن به نسخه قبلی

en: %s cannot configure itself due to missing writing permissions.
fa_IR: %s به علت عدم دسترسی نوشتن نمی‌تواند خود را تنظیم کند.

en: %s could not modify the .htaccess file due to missing writing permissions.
fa_IR: %s به علت عدم دسترسی نوشتن .htaccess نمی‌تواند خود را تنظیم کند.

en: %s draft in your database. | %s drafts in your database.
fa_IR[0]: %s پیش‌نویس در پایگاه داده شما وجود دارد.
fa_IR[1]: %s پیش‌نویس در پایگاه داده شما وجود دارد.

en: %s off
fa_IR: %s تخفیف

en: %s promotion is live!
fa_IR: %s پیشنهاد زنده است!

en: %s revision in your database. | %s revisions in your database.
fa_IR[0]: %s بازبینی در پایگاه داده شما وجود دارد.
fa_IR[1]: %s بازبینی در پایگاه داده شما وجود دارد.

en: %s spam comment in your database. | %s spam comments in your database.
fa_IR[0]: %s دیدگاه اسپم در پایگاه داده شما وجود دارد.
fa_IR[1]: %s دیدگاه اسپم در پایگاه داده شما وجود دارد.

en: %s table to optimize in your database. | %s tables to optimize in your database.
fa_IR[0]: %s جدول برای بهینه‌سازی در پایگاه داده شما وجود دارد.
fa_IR[1]: %s جدول برای بهینه‌سازی در پایگاه داده شما وجود دارد.

en: %s transient in your database. | %s transients in your database.
fa_IR[0]: %s داده گذرا در پایگاه داده شما وجود دارد.
fa_IR[1]: %s داده گذرا در پایگاه داده شما وجود دارد.

en: %s trashed comment in your database. | %s trashed comments in your database.
fa_IR[0]: %s دیدگاه در زباله‌دان شما وجود دارد.
fa_IR[1]: %s دیدگاه در زباله‌دان شما وجود دارد.

en: %s trashed post in your database. | %s trashed posts in your database.
fa_IR[0]: %s نوشته داخل زباله‌دان در پایگاه داده شما وجود دارد.
fa_IR[1]: %s نوشته داخل زباله‌دان در پایگاه داده شما وجود دارد.

en: %s websites
fa_IR: %s سایت

en: %s: Cache cleared.
fa_IR: %s: کش پاک شد.

en: %s: Post cache cleared.
fa_IR: %s: کش نوشته پاک شد.

en: %s: Term cache cleared.
fa_IR: %s: کش شرط پاک شد.

en: %s: User cache cleared.
fa_IR: %s: کش کاربر پاک شد.

en: *$%1$s/month for 12 months then $%2$s/month. You can cancel your subscription at any time.
fa_IR: *$%1$s/ماه برای 12 ماه آنگاه $%2$s/ماه. شما می توانید اشتراک خود را هرگاه که خواستید لغو کنید.

en: - In the security plugin, if you are using one
fa_IR: - در افزونه امنیت، اگر شما از یکی از آن ها استفاده کنید

en: - In the server's firewall. Your host can help you with this
fa_IR: - در فایروال سرور. شرکت هاست شما کمکتان می کند

en: 1 day
fa_IR: 1 روز

en: 30 days
fa_IR: 30 روز

en: 3rd parties
fa_IR: سرویس‌های شخص ثالث

en: 7 days
fa_IR: 7 روز

en: <br>Cart, checkout and "my account" pages set in <strong>%1$s%2$s%3$s</strong> will be detected and never cached by default.
fa_IR: <br>برگه‌های سبد خرید، پرداخت و "حساب کاربری من" که در <strong>%1$s%2$s%3$s</strong> تعیین شده‌اند تشخیص داده خواهند شد و به صورت پیش‌فرض هرگز کش نخواهند شد.

en: <strong>%1$s</strong> has not been deactivated due to missing writing permissions.<br>
    Make <strong>%2$s</strong> writeable and retry deactivation, or force deactivation now:
fa_IR: <strong>%1$s</strong> به خاطر مشکل در دسترسی‌های نوشتن فعال نشده است.<br>
    <strong>%2$s</strong> را قابل نوشتن کرده و سپس غیرفعال سازی را دوباره امتحان کنید، یا الان غیرفعال کنید:

en: <strong>%1$s</strong>: Mod PageSpeed is not compatible with this plugin and may cause unexpected results. %2$sMore Info%3$s
fa_IR: <strong>%1$s</strong>: حالت PageSpeed با این افزونه سازگار نیست و ممکن است باعث اتفاق غیرمنتظره شود.%2$s اطلاعات بیشتر%3$s

en: <strong>%s</strong>: One or more plugins have been enabled or disabled, clear the cache if they affect the front end of your site.
fa_IR: <strong>%s</strong>: یک یا چند افزونه فعال یا غیرفعال شده‌اند، اگر آن‌ها ظاهر سایت شما را به هم ریخته‌اند، کش را پاک کنید.

en: <strong>%s</strong>: The following plugins are not compatible with this plugin and may cause unexpected results:
fa_IR: <strong>%s</strong>: افزونه‌های زیر با این افزونه سازگار نیستند و ممکن است باعث نتایج غیرمنتظره شوند:

en: <strong>3rd Party:</strong> Use either the full URL path or only the domain name, to exclude external CSS. %1$sMore info%2$s
fa_IR: <strong>شخص 3rd:</strong>برای حذف CSS خارجی ، از مسیر URL کامل یا فقط از نام دامنه استفاده کنید.%1$sراهنمایی%2$s

en: <strong>3rd Party:</strong> Use either the full URL path or only the domain name, to exclude external JS. %1$sMore info%2$s
fa_IR: <strong>شخص 3rd :</strong>برای حذف JS خارجی ، از مسیر URL کامل یا فقط نام دامنه استفاده کنید.%1$sراهنمایی%2$s

en: <strong>Internal:</strong> The domain part of the URL will be stripped automatically. Use (.*).css wildcards to exclude all CSS files located at a specific path.
fa_IR: <strong>داخلی:</strong>بخش دامنه URL به طور خودکار برداشته می شود. برای حذف همه فایل های CSS که در یک مسیر خاص قرار دارند ، از (.*). css استفاده کنید.

en: <strong>Internal:</strong> The domain part of the URL will be stripped automatically. Use (.*).js wildcards to exclude all JS files located at a specific path.
fa_IR: <strong>داخلی:</strong>بخش دامنه URL به طور خودکار برداشته می شود. از (*). js برای حذف تمام فایل های JS واقع در یک مسیر خاص استفاده کنید.

en: <strong>JS</strong> files with Deferred Loading JavaScript
fa_IR: <strong>JS </strong>فایل‌های با بارگذاری تاخیری جاوا اسکریپت

en: <strong>WP Rocket:</strong> %s
fa_IR: <strong>راکت وردپرس:</strong> %s

en: <strong>WP Rocket:</strong> Cloudflare cache successfully purged.
fa_IR: <strong>WP Rocket:</strong>کش CloudFlare با موفقیت پاک شد.

en: ACTIVATE SAFE MODE
fa_IR: حالت ایمن را فعال کنید

en: API key
fa_IR: کلید API

en: Activate
fa_IR: فعال سازی

en: Activate Imagify
fa_IR: فعال‌سازی Imagify

en: Activate Preloading
fa_IR: فعالسازی پیش پارگذاری

en: Activate Remove Unused CSS
fa_IR: حذف CSS های بدون استفاده را فعال کنید

en: Activate Rocket analytics
fa_IR: فعال‌سازی تجزیه و تحلیل موشک

en: Activate combine JavaScript
fa_IR: فعال‌سازی ادغام جاوا اسکریپت

en: Activate first the %s option.
fa_IR: ابتدا گزینه %s را فعال کنید.

en: Activate these options on this post:
fa_IR: فعال کردن این گزینه‌ها برای این نوشته:

en: Activated
fa_IR: فعال

en: Active plugins:
fa_IR: افزونه‌های فعال:

en: Ad Networks
fa_IR: شبکه های تبلیغاتی

en: Add CNAME
fa_IR: افزودن CNAME

en: Add URL
fa_IR: افزودن آدرس

en: Add missing image dimensions
fa_IR: افزودن ابعاد به تصاویر بدون ابعاد

en: Add missing width and height attributes to images. Helps prevent layout shifts and improve the reading experience for your visitors. %1$sMore info%2$s
fa_IR: ویژگی های عرض و ارتفاع را به تصاویر بدون آن اضافه کنید. به جلوگیری از تغییر چیدمان و بهبود تجربه خواندن برای بازدیدکنندگان کمک می کند.%1$s راهنمایی%2$s

en: Add more features
fa_IR: افزودن ویژگی‌های بیشتر

en: Add-on status
fa_IR: وضعیت افزودنی

en: Add-ons
fa_IR: افزودنی‌ها

en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

en: Advanced Rules
fa_IR: قوانین پیشرفته

en: Affected file/folder: %s
fa_IR: فایل\فولدرهای مورد نظر: %s

en: All URLs of static files (CSS, JS, images) will be rewritten to the CNAME(s) you provide.
fa_IR: آدرس همه فایل‌های استاتیک (CSS، JS، تصاویر) با استفاده از CNAME (هایی) که شما تعیین کرده‌اید بازنویسی خواهند شد.

en: All files
fa_IR: همه فایل‌ها

en: All in One SEO XML sitemap
fa_IR: نقشه سایت All in One SEO

en: All languages
fa_IR: همه‌ی زبان‌ها

en: All transients
fa_IR: همه داده‌های گذرا

en: Also, please check our %1$sdocumentation%2$s for a list of compatibility exclusions.
fa_IR: همچنین، لطفاً%1$sاسناد%2$sما را برای فهرستی از استثناهای سازگاری بررسی کنید.

en: Always Purge URL(s)
fa_IR: URL (هایی) که همیشه پاک‌سازی شوند

en: An unexpected error occurred. Something may be wrong with WP-Rocket.me or this server&#8217;s configuration. If you continue to have problems, <a href="%s">contact support</a>.
fa_IR: یک خطای غیر منتظره رخ داد. ممکن است خطایی در WP-Rocket.me یا تنظیمات سرور&#8217;s شما باشد. اگر مشکل شما ادامه داشت، <a href="%s">با پشتیبانی تماس بگیرید</a>.

en: Analytics & Trackers
fa_IR: آنالیتیکس و ترکر

en: Anonymized WP Rocket settings:
fa_IR: تنظیمات ناشناس موشک وردپرس:

en: Anonymized WP Rocket statistics:
fa_IR: آمار ناشناس راکت

en: Ask support
fa_IR: درخواست پشتیبانی

en: Auto Drafts
fa_IR: پیش نویس خودکار

en: Automated unused CSS removal is currently activated in RapidLoad Power-Up for Autoptimize. If you want to use WP Rocket's Remove Unused CSS feature, disable the  RapidLoad Power-Up for Autoptimize plugin.
fa_IR: حذف خودکار CSS استفاده نشده در حال حاضر در RapidLoad Power-Up for Autoptimize فعال شده است. اگر می خواهید از ویژگی WP Rocket's Remove Unused CSS استفاده کنید، افزونه RapidLoad Power-Up for Autoptimize را غیرفعال کنید.

en: Automatic Cleanup
fa_IR: پاک‌سازی خودکار

en: Automatically enhances your Cloudflare configuration for speed, performance grade and compatibility.
fa_IR: افزایش خودکار تنظیمات Cloudflare جهت سرعت، بهره‌وری و هماهنگی بیشتر.

en: Autoptimize
fa_IR: بهینه‌سازی خودکار

en: BackWPup is the most comprehensive and user-friendly backup & restore plugin for WordPress. Easily schedule automatic backups, securely store and restore with just a few clicks!
fa_IR: BackWPup جامع ترین و کاربرپسندترین افزونه پشتیبان گیری و بازیابی برای وردپرس است. به راحتی پشتیبان گیری خودکار را برنامه ریزی کنید، ذخیره و بازیابی ایمن تنها با چند کلیک انجام دهید!

en: Backup your database before you run a cleanup!
fa_IR: پیش از اجرای پاک‌سازی از پایگاه داده خود نسخه پشتیبان تهیه کنید!

en: Basic
fa_IR: پایه

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
fa_IR: قبل از بارگذاری فایل درون‌ریزی باید خطاهای زیر را برطرف کنید:

en: Behavior in backend
fa_IR: رفتار در پس زمینه

en: Behavior in frontend
fa_IR: رفتار در frontend

en: Behavior in post editor
fa_IR: رفتار در ویرایشگر نوشته

en: Below is a detailed view of all data WP Rocket will collect %1$sif granted permission.%2$s
fa_IR: در زیر تمام داده‌هایی که موشک وردپرس %1$sدر صورت کسب اجازه از شما%2$s جمع‌آوری خواهد کرد را مشاهده می‌کنید

en: Below is a detailed view of all data WP Rocket will collect if granted permission. WP Rocket will never transmit any domain names or email addresses (except for license validation), IP addresses, or third-party API keys.
fa_IR: در زیر تمام اطلاعاتی که موشک وردپرس در صورت داشتن مجوز شما جمع آوری خواهد کرد را مشاهده می‌کنید. موشک وردپرس هرگز نام دامنه یا آدرس ایمیلی (تنها برای فعال‌سازی لایسنس)، آدرس آی پی یا کلید‌های وب‌سرویس ثانویه را منتقل نخواهد کرد.

en: Beyond WP Rocket, there's a whole family of plugins designed to help you build better, faster, and safer websites. Each one is crafted with our unique blend of expertise, simplicity, and outstanding support.
fa_IR: فراتر از WP Rocket، یک خانواده کامل از پلاگین ها طراحی شده اند تا به شما کمک کنند تا وب سایت های بهتر، سریع تر و ایمن تر بسازید. هر یک با ترکیب منحصر به فرد ما از تخصص، سادگی و پشتیبانی برجسته ساخته شده است.

en: Billed monthly
fa_IR: صورتحساب ماهانه

en: Boost Traffic
fa_IR: افزایش ترافیک

en: Build Better, Faster, Safer
fa_IR: ساخت بهتر، سریعتر، ایمن تر

en: By enabling Safe Mode, you significantly reduce your website performance improvements. We recommend using it only as a temporary solution. If you’re experiencing issues with the Delay JavaScript feature, our support team can help you troubleshoot.
fa_IR: با فعال کردن حالت ایمن، بهبود عملکرد وب سایت خود را به میزان قابل توجهی کاهش می دهید. توصیه می کنیم از آن فقط به عنوان یک راه حل موقت استفاده کنید. اگر با ویژگی Delay JavaScript مشکل دارید، تیم پشتیبانی ما می‌تواند به شما در عیب‌یابی کمک کند.

en: CDN
fa_IR: شبکه تحویل محتوا CDN

en: CDN CNAME(s)
fa_IR: CNAME (های) CDN

en: CSS
fa_IR: سی اس اس

en: CSS & JavaScript
fa_IR: سی اس اس و جاوا اسکریپت

en: CSS Files
fa_IR: فایل‌های CSS

en: CSS safelist
fa_IR: لیست بدون خطر CSS

en: Cache
fa_IR: کش

en: Cache Lifespan
fa_IR: طول عمر کش

en: Cache Query String(s)
fa_IR: کش کردن کوئری استرینگ‌(ها)

en: Cache files
fa_IR: فایل های کش شده

en: Cache files older than the specified lifespan will be deleted.<br>Enable %1$spreloading%2$s for the cache to be rebuilt automatically after lifespan expiration.
fa_IR: فایل های کش قدیمی تر از طول عمر مشخص شده حذف می شوند.<br>فعال کردن%1$sپیش بارگذاری%2$s برای کش باعث ایجاد خودکار آن بعد از دوره پایان عمر آن می شود.

en: Cancel
fa_IR: انصراف

en: Cannot generate CPCSS for unpublished post.
fa_IR: برای نوشته های منتشر نشده نمی توان CPCSS ایجاد کرد.

en: Check our tutorial and learn how to measure the speed of your site.
fa_IR: آموزش ما را بررسی کنید و نحوه اندازه گیری سرعت سایت خود را بیاموزید.

en: Choose a domain from the list
fa_IR: یک دامنه را از لیست انتخاب کنید

en: Choose a file from your computer (maximum size: %s)
fa_IR: انتخاب فایل از رایانه شما (حداکثر حجم: %s)

en: Clear
fa_IR: پاک کردن

en: Clear Cache
fa_IR: پاک کردن کش

en: Clear Priority Elements
fa_IR: پاک کردن عناصر اولویت

en: Clear Priority Elements of this URL
fa_IR: عناصر اولویت این URL را پاک کنید

en: Clear Used CSS
fa_IR: پاکسازی CSSهای استفاده شده

en: Clear Used CSS of this URL
fa_IR: پاکسازی CSS استفاده شده برای این URL

en: Clear all Cloudflare cache files
fa_IR: پاک‌سازی فایل‌های کش Cloudflare

en: Clear all RocketCDN cache files
fa_IR: حذف کامل فایل های کش شده RocketCDN

en: Clear all Sucuri cache files
fa_IR: حذف همه فایل های کش Sucuri

en: Clear and Preload Cache
fa_IR: حذف و پیش بارگذاری مجدد کش

en: Clear and preload
fa_IR: پاکسازی و پیش بارگذاری

en: Clear cache
fa_IR: پاک کردن کش

en: Clear cache after
fa_IR: پاک‌سازی کش پس از

en: Clear the Sucuri cache when WP Rocket’s cache is cleared.
fa_IR: کش Sucuri را حذف کن هنگامی که کش موشک وردپرس را حذف می کنید.

en: Clear this cache
fa_IR: خالی کردن این کش

en: Clear this post
fa_IR: پاک کردن این نوشته

en: Click here to get a WP Rocket single license at %1$s off!
fa_IR: برای دریافت لایسنس %1$sتخفیفی اینجا کلیک کنید!

en: Click the button to enable mobile-specific CPCSS for your site.
fa_IR: روی دکمه کلیک کنید تا CPCSS مخصوص موبایل برای سایت شما فعال شود.

[ctx: Cloudflare]
en: Account email
fa_IR: ایمیل حساب کاربری

[ctx: Cloudflare]
en: Find your API key
fa_IR: پیدا کردن کلید API شما

[ctx: Cloudflare]
en: Global API key:
fa_IR: کلید API عمومی:

[ctx: Cloudflare]
en: Zone ID
fa_IR: شناسه ناحیه

en: Cloudflare Cache
fa_IR: کش Cloudflare

en: Cloudflare browser cache error: %s
fa_IR: CloudFlare خطای کش مرورگر: %s

en: Cloudflare browser cache set to %s
fa_IR: کش مرورگر کلادفلیر تنظیم شده به%s

en: Cloudflare cache level error: %s
fa_IR: خطای سطح کش CloudFlare: %s

en: Cloudflare cache level set to %s
fa_IR: سطح کش CloudFlare به %s تنظیم شد

en: Cloudflare cache will be purged each time WP Rocket clears its cache to ensure content is always up-to-date.
fa_IR: کش کلادفلیر هر بار که موشک وردپرس کش خود را پاک می کند پاک می شود تا اطمینان حاصل شود که محتوا همیشه به روز است.

[ctx: Cloudflare caching level]
en: standard
fa_IR: استاندارد

en: Cloudflare credentials
fa_IR: اعتبارهای Cloudflare

en: Cloudflare development mode %s
fa_IR: حالت توسعه CloudFlare %s

en: Cloudflare development mode error: %s
fa_IR: حالت توسعه CloudFlare با خطا مواجه شد: %s

en: Cloudflare did not provide any reply. Please try again later.
fa_IR: Cloudflare هیچ پاسخی نداد. مجدد تلاش کنید.

en: Cloudflare email and API key are not set. Read the %1$sdocumentation%2$s for further guidance.
fa_IR: Cloudflare email and API key تنظیم نشده است. برای راهنمایی%1$sمستندات%2$s را بخوانید.

en: Cloudflare email and/or API key are not set. Read the %1$sdocumentation%2$s for further guidance.
fa_IR: ایمیل یا کلید API سرویس Cloudflare تنظیم نشده است. مستندات %1$sراهنمای%2$s آن را بخوانید.

en: Cloudflare email, API key and Zone ID are not set. Read the %1$sdocumentation%2$s for further guidance.
fa_IR: Cloudflare email, API key and Zone ID تنظیم نشده است. برای راهنمایی%1$sمستندات%2$s را بخوانید.

en: Cloudflare rocket loader %s
fa_IR: بارگذار موشک Cloudflare %s

en: Cloudflare rocket loader error: %s
fa_IR: خطای بارگذار موشک Cloudflare: %s

en: Cloudflare settings
fa_IR: تنظیمات Cloudflare

en: Cloudflare unexpected response
fa_IR: جواب غیرمنتظره از کلادفلیر

en: Combine JavaScript files <em>(Enable Minify JavaScript files to select)</em>
fa_IR: ادغام فایل‌های جاوا اسکریپت <em>(برای انتخاب این گزینه، فشرده ساز فایل‌های جاوا اسکریپت را فعال کنید)</em>

en: Combine JavaScript files combines your site’s internal, 3rd party and inline JS reducing HTTP requests. Not recommended if your site uses HTTP/2. %1$sMore info%2$s
fa_IR: ترکیب فایل های جاوا اسکریپت ترکیبی از داخلی ، شخص 3rd و JS داخلی شما ، درخواست های HTTP را کاهش می دهد. اگر سایت شما از HTTP/2 استفاده می کند توصیه نمی شود. %1$sراهنمایی%2$s

en: Combine our plugins below to build incredible WordPress websites!
fa_IR: پلاگین های ما را در زیر ترکیب کنید تا وب سایت های وردپرسی باورنکردنی بسازید!

en: Comments Cleanup
fa_IR: پاک‌سازی دیدگاه‌ها

en: Compatibility lists are downloaded automatically every week. Click the button if you want to update them manually. %1$sMore info%2$s
fa_IR: لیست های سازگاری هر هفته به طور خودکار دانلود می شوند. اگر می خواهید آنها را به صورت دستی به روز کنید، روی دکمه کلیک کنید.%1$s اطلاعات بیشتر%2$s

en: Compress your images
fa_IR: تصاویر خود را فشرده کنید

en: Confirm
fa_IR: تایید

en: Congratulations!
fa_IR: تبریک می‌گوییم!

en: Connection to Cloudflare failed
fa_IR: اتصال به Cloudflare انجام نشد

en: Continue to the options to further optimize your site!
fa_IR: گزینه‌ها را برای بهینه سازی بیشتر وبسایت خود مشاهده نمایید!

en: Control Heartbeat
fa_IR: کنترل Heartbeat

en: Control WordPress Heartbeat API
fa_IR: کنترل API سرویس WordPress Heartbeat

en: Could not get a response from the Sucuri firewall API.
fa_IR: نمی تواند پاسخی از API فایروال Sucuri دریافت کند.

en: Could not get updated lists from server.
fa_IR: نمی توان لیست های به روز شده را از سرور دریافت کرد.

en: Could not update lists.
fa_IR: لیست‌ها به‌روزرسانی نشد.

en: Create a debug log file.
fa_IR: یک فایل گزارش اشکال زدایی ایجاد کنید.

en: Critical CSS file cannot be deleted
fa_IR: CSS بحرانی نمی تواند حذف شود

en: Critical CSS file deleted successfully.
fa_IR: CSS بحرانی با موفقیت حذف شد.

en: Critical CSS file does not exist
fa_IR: CSS بحرانی وجود ندارد

en: Critical CSS file for mobile cannot be deleted
fa_IR: CSS بحرانی موبایل نمی تواند حذف شود

en: Critical CSS file for mobile does not exist
fa_IR: فایل CSS بحرانی برای موبایل موجود نیست

en: Critical CSS for %1$s not generated.
fa_IR: CSS بحرانی برای %1$s. تولید نشد.

en: Critical CSS for %1$s not generated. Error: %2$s
fa_IR: CSS بحرانی برای %1$s تولید نشده است. خطا: %2$s

en: Critical CSS for %1$s not generated. Error: The API returned an empty response.
fa_IR: CSS بحرانی برای %1$s تولید نشده است خطا: API پاسخ خالی بر می گرداند.

en: Critical CSS for %1$s not generated. Error: The API returned an invalid response code.
fa_IR: CSS بحرانی برای %1$s تولید نشده است.خطا: API پاسخ نامعتبر بر می گرداند.

en: Critical CSS for %1$s not generated. Error: The destination folder could not be created.
fa_IR: CSS بحرانی برای %1$s تولید نشده است.خطا: پوشه مقصد نمی تواند ایجاد شود.

en: Critical CSS for %1$s on mobile not generated.
fa_IR: CSS بحرانی برای %1$s در موبایل تولید شد.

en: Critical CSS for %1$s on mobile not generated. Error: The API returned an empty response.
fa_IR: CSS بحرانی برای %1$s موبایل ایجاد نشده است. خطا: API پاسخ خالی بر می گرداند.

en: Critical CSS for %1$s on mobile not generated. Error: The API returned an invalid response code.
fa_IR: CSS بحرانی برای %1$s  موبایل ایجاد نشده است. خطا: API پاسخ نامعتبر بر می گرداند.

en: Critical CSS for %1$s on mobile not generated. Error: The destination folder could not be created.
fa_IR: CSS بحرانی برای %1$s موبایل ایجاد نشده است.خطا: پوشه مقصد نمی تواند ایجاد شود.

en: Critical CSS for %1$s timeout. Please retry a little later.
fa_IR: CSS بحرانی برای %1$s وقفه افتاده است. لطفا کمی بعدتر مجدد امتحان کنید.

en: Critical CSS for %s generated.
fa_IR: CSS بحرانی برای %s. تولید شد.

en: Critical CSS for %s in progress.
fa_IR: CSS بحرانی برای %s در حال پردازش است.

en: Critical CSS generation encountered one or more errors.
fa_IR: ایجاد CSS بحرانی یک یا چند خطا دارد.

en: Critical CSS generation finished for %1$d of %2$d page types.
fa_IR: تولید CSS‌بحرانی برای %1$d از %2$d نوع صفحه کامل شد.

en: Critical CSS generation is currently running.
fa_IR: ایجاد CSS بحرانی در حال اجرا می باشد.

en: Critical CSS generation is currently running: %1$d of %2$d page types completed. (Refresh this page to view progress)
fa_IR: تولید CSS‌بحرانی در حال اجرا است: %1$d از %2$d نوع صفحه کامل شده است. (برای مشاهده پیشرفت این صفحه را رفرش کنید)

en: Critical Path CSS
fa_IR: بازسازی مسیر قطعی CSS

en: Critical Path CSS Generation Process
fa_IR: پروسه تولید CSS بحرانی

en: Curl is disabled on your server. Please ask your host to enable it. This is required for the Cloudflare Add-on to work correctly.
fa_IR: Curl در سرور شما غیرفعال است. لطفاً از میزبان خود بخواهید آن را فعال کند. این مورد برای عملکرد صحیح افزونه Cloudflare ضروری است.

en: Current site language:
fa_IR: زبان فعلی سایت:

en: Current theme:
fa_IR: پوسته فعلی:

en: DNS prefetching can make external files load faster, especially on mobile networks
fa_IR: پیش‌دریافت درخواست DNS باعث افزایش سرعت بارگذاری فایل‌های خارجی به خصوص بر روی شبکه‌های موبایلی خواهد شد

en: Daily
fa_IR: روزانه

en: Dashboard
fa_IR: پیشخوان

en: Database
fa_IR: پایگاه داده

en: Database Cleanup
fa_IR: پاک‌سازی پایگاه داده

en: Database Optimization Process
fa_IR: پروسه بهینه سازی دیتابیس

en: Database optimization process is complete. Everything was already optimized!
fa_IR: فرآیند بهینه‌سازی پایگاه داده کامل شد. همینک همه چیز باید بهینه باشد!

en: Database optimization process is complete. List of optimized items below:
fa_IR: فرآیند بهینه‌سازی پایگاه داده کامل شد. فهرست موارد بهینه شده در زیر آمده است:

en: Database optimization process is running
fa_IR: فرآیند بهینه‌سازی پایگاه داده در حال اجرا است

en: Days
fa_IR: روزها

en: Deactivate
fa_IR: غیرفعال سازی

en: Debug mode
fa_IR: حالت اشکال زدایی

en: Default Lists
fa_IR: لیست پیشفرض

en: Defer JavaScript Files
fa_IR: به تعویق انداختن فایل های جاوا اسکریپت

en: Delay JS is currently activated in %1$s. If you want to use WP Rocket’s delay JS, disable %1$s
fa_IR: تاخیر JS اکنون در %1$s فعال است. اگر می خواهید از تاخیر JS افزونه استفاده کنید، %1$s غیرفعال کنید

en: Delay JavaScript Execution Exclusion Lists
fa_IR: به تأخیر انداختن لیست های لغو اجرای جاوا اسکریپت

en: Delay JavaScript execution
fa_IR: تاخیر اجرای جاوا اسکریپت

en: Development mode
fa_IR: حالت توسعه

en: Disable
fa_IR: غیرفعال‌سازی

en: Disabling Heartbeat entirely may break plugins and themes using this API.
fa_IR: با غیرفعال کردن کامل Heartbeat ممکن است افزونه ها و قالب ها با استفاده از این API خراب شوند.

en: Dismiss this notice
fa_IR: نادیده گرفتن این پیام.

en: Do not limit
fa_IR: محدود نکنید

en: Do you want to use our Safe Mode to troubleshoot WP Rocket?
fa_IR: آیا می خواهید از حالت ایمن ما برای عیب یابی WP Rocket استفاده کنید؟

en: Docs
fa_IR: مستندات

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Don’t worry, WP Rocket’s page caching and settings will still function correctly.
fa_IR: نگران نباشید ، ذخیره و تنظیمات صفحه WP Rocket همچنان درست کار می کند.

en: Download a backup file of your settings
fa_IR: دانلود فایل پشتیبان از تنظیمات شما

en: Download and serve fonts directly from your server. Reduces connections to external servers and minimizes font shifts. %1$sMore info%2$s
fa_IR: فونت ها را مستقیماً از سرور خود دانلود و ارائه کنید. اتصالات به سرورهای خارجی را کاهش می دهد و تغییر فونت را به حداقل می رساند. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Download settings
fa_IR: دانلود تنظیمات

en: Download the zip file
fa_IR: دانلود فایل فشرده

en: Easy configuration: the %1$sbest CDN settings%2$s are automatically applied
fa_IR: پیکربند آسنا:%1$sبهترین تنظیمات CDN %2$s بطور خودکار اعمال می شود

en: Email address
fa_IR: ایمیل

en: Enable Content Delivery Network
fa_IR: فعالسازی شبکه تحویل محتوا

en: Enable Google Font Optimization
fa_IR: فعالسازی بهینه سازی فونت گوگل

en: Enable Load CSS asynchronously in WP Rocket settings
fa_IR: فعالسازی بارگیری CSS بصورت نابهنگام توسط تنظیمات موشک وردپرس

en: Enable Load CSS asynchronously in the options above
fa_IR: فعالسازی بارگیری CSS بصورت نابهنگام در گزینه بالا

en: Enable Mobile Cache
fa_IR: فعال کردن کش موبایل

en: Enable for CSS background images
fa_IR: فعالسازی برای تصاویر پس ضمینه CSS

en: Enable for iframes and videos
fa_IR: فعال سازی برای آی‌فریم‌ها و ویدیوها

en: Enable for images
fa_IR: فعال‌سازی برای تصاویر

en: Enable link preloading
fa_IR: پیش بارگذاری لینک را فعال کنید

en: Enable this option if you would like WP Rocket to serve WebP images to compatible browsers. Please note that WP Rocket cannot create WebP images for you. To create WebP images we recommend %1$sImagify%2$s. %3$sMore info%2$s
fa_IR: اگر می خواهید راکت وردپرس تصاویر WebP را به مرورگرهای سازگار ارائه دهد ، این گزینه را فعال کنید. لطفاً توجه داشته باشید که راکت وردپرس نمی تواند تصاویر WebP را برای شما ایجاد کند. برای ایجاد تصاویر WebP توصیه می کنیم از %1$sImagify%2$s استفاده کنید. %3$sراهنمایی%2$s

en: Enable “Separate Cache Files for Mobile Devices” now
fa_IR: اکنون" کش مجزا برای موبایل" را فعال نمایید

en: Endurance Cache is currently enabled, which will conflict with WP Rocket Cache. Please set the Endurance Cache cache level to Off (Level 0) on the %1$sSettings > General%2$s page to prevent any issues.
fa_IR: Endurance Cache در حال حاضر فعال است که با WP Rocket Cache در تضاد است. لطفاً سطح کش Endurance Cache را در حالت Off (سطح 0) در حالت تنظیم کنید %1$sتنظیمات > عمومی%2$s جلوگیری از هرگونه مشکلی میکند.

en: Error when contacting Sucuri firewall API. Error message was: %s
fa_IR: هنگام ارتباط با کلید API فایروال Sucuri خطایی رخ داده است. پیام خطا: %s

en: Error: %1$s
fa_IR: خطا: %1$s

en: Every minute
fa_IR: هر دقیقه

en: Exclude URLs
fa_IR: مستثنی کردن URL ها

en: Exclude files from CDN
fa_IR: مستثنی کردن فایل‌ها از CDN

en: Excluded CSS Files
fa_IR: فایل‌های CSS مستثنی شده

en: Excluded Delay JavaScript Files
fa_IR: فایل‌های جاوا اسکریپت تاخیری حذف شدند

en: Excluded Inline JavaScript
fa_IR: حذف جاوا اسکریپت داخلی

en: Excluded JavaScript Files
fa_IR: مستثنی کردن فایل‌های جاوا اسکریپت

en: Excluded images or iframes
fa_IR: تصاویر یا iframe های مستثنی شده

en: Expiration Date
fa_IR: تاریخ انقضا

en: Export settings
fa_IR: برون‌بری تنظیمات

en: FAQ
fa_IR: سوالات متداول

en: Facing an issue?
fa_IR: با مشکلی مواجه هستید؟

en: Failed to detect the following requirement in your theme: closing %1$s. | Failed to detect the following requirements in your theme: closing %1$s.
fa_IR[0]: شرایط زیر در موضوع شما تشخیص داده نشد: بسته شدن %1$s.
fa_IR[1]: شرایط زیر در موضوع شما تشخیص داده نشد: بسته شدن %1$s.

en: Fallback critical CSS
fa_IR: CSSهای معوق بحرانی

en: File Optimization
fa_IR: بهینه‌سازی فایل

en: Files size: %1$s. Number of entries: %2$s.
fa_IR: اندازه فایل: %1$s.به تعداد ورودی ها:%2$s.

en: Finding the Best Settings for Your Site
fa_IR: پیدا کردن بهترین تنظیمات برای سایت شما

en: Fine-tune cache rules
fa_IR: قوانین کش دقیق

en: Follow this %1$s, or contact %2$s to get the engine started.
fa_IR: دنبال کنید %1$s یا ارتباط بگیرید%2$s برای شروع.

en: Fonts
fa_IR: فونت ها

en: Fonts to preload
fa_IR: فونت‌ها برای پیش بارگذاری

en: For compatibility and best results, this option is disabled when delay javascript execution is enabled.
fa_IR: برای سازگاری و بهترین نتایج ، این گزینه با فعال کردن تأخیر در اجرای جاوا اسکریپت غیرفعال می شود.

en: For optimal performance, adding the following lines into your .htaccess is recommended (not required):
fa_IR: برای عملکرد مطلوب ، افزودن خطوط زیر به .htaccess توصیه می شود (لازم نیست):

en: Force deactivation
fa_IR: غیرفعال سازی اجباری

en: Forever
fa_IR: همیشگی

en: Frequency
fa_IR: دوره تکرار

en: Frequently Asked Questions
fa_IR: سوالات متداول

en: GDPR/CCPA Cookie Consent Banner
fa_IR: بنر رضایت کوکی مطابق با GDPR/CCPA

en: Generate Mobile Specific CPCSS
fa_IR: ایجاد CPCSS مخصوص موبایل

en: Generate Specific CPCSS
fa_IR: بازسازی مسیر قطعی CSS

en: Generate cache files, preload fonts
fa_IR: ایجاد فایل کش، پیش بارگذاری فونت‌ها

en: Generate specific Critical Path CSS for this post. %1$sMore info%2$s
fa_IR: CSS مسیر بحرانی ویژه را برای این نوشته ایجاد کنید.%1$sراهنمایی%2$s

en: Generates critical path CSS and loads CSS asynchronously. %1$sMore info%2$s
fa_IR: مسیر بحرانی CSS را ایجاد می کند و CSS را به صورت نا همزمان بارگذاری می کند.%1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Get RocketCDN
fa_IR: خرید RocketCDN

en: Get Started
fa_IR: شروع کنید

en: Get help, account info
fa_IR: دریافت راهنمایی، اطلاعات حساب کاربری

en: Get it Now
fa_IR: اکنون آن را دریافت کنید

en: Getting Started
fa_IR: شروع کنید

en: Getting Started with WP Rocket
fa_IR: شروع به کار با موشک وردپرس

en: Getting started and how to videos
fa_IR: شروع به کار و نحوه فیلمبرداری

en: Go to the %1$sWP Rocket settings%2$s page to track progress.
fa_IR: به %1$sتنظیمات موشک وردپرس%2$s برای رهگیری پیشرفت مراجعه کنید.

en: Google Fonts Optimization is now enabled for your site. %1$sMore info%2$s
fa_IR: بهینه سازی فونت گوگل اکنون برای سایت شما فعال شده است.%1$sراهنمایی%2$s

en: Got an invalid response from the Sucuri firewall API.
fa_IR: پاسخ نامعتبر از API فایروال Sucuri دریافت شد.

en: Has version %s caused an issue on your website?
fa_IR: نسخه %s باعث بروز مشکل در وبسایت شما شده است؟

en: Heartbeat
fa_IR: ضربان Heartbeat

en: High performance Content Delivery Network (CDN) with %1$sunlimited bandwidth%2$s
fa_IR: بیشترین عملکرد شبکه توزیع محتوا (CDN) با%1$s پهنای باند نامحدود%2$s

en: Hours
fa_IR: ساعت‌

en: How External Content Slows Your Site
fa_IR: چگونه محتوای خارجی سایت شما را کند می کند

en: How Preloading Works
fa_IR: پیش بارگذاری چگونه کار می کند

en: How WP Rocket features function and perform.
fa_IR: عملکرد و نحوه کار ویژگی‌های راکت

en: How to Check if WP Rocket is Caching Your Site
fa_IR: چگونه بررسی کنیم که آیا موشک وردپرس سایت شما را ذخیره می کند یا خیر

en: How to Find the Right JavaScript to Exclude
fa_IR: چگونه می توان جاوا اسکریپت مناسب را برای حذف پیدا کرد

en: How to Measure the Speed of Your Site
fa_IR: چگونه سرعت سایت خود را اندازه گیری کنیم

en: How to correctly measure your website’s loading time
fa_IR: چگونه سرعت بارگذاری وبسایت خود را به صورت صحیح اندازه بگیرید

en: How to improve CLS with WP Rocket
fa_IR: چگونه با موشک وردپرس CLS را بهبود بخشیم

en: How to improve INP with WP Rocket
fa_IR: نحوه بهبود INP با راکت

en: How to improve LCP with WP Rocket
fa_IR: چگونه با موشک وردپرس LCP را بهبود بخشیم

[ctx: Hummingbird notice]
en: %1$s %2$sGZIP compression%3$s conflicts with WP Rocket %2$sGZIP compression%3$s
fa_IR: %1$s %2$sGZIP compression%3$s تداخل با موشک وردپرس %2$sGZIP compression%3$s

[ctx: Hummingbird notice]
en: %1$s %2$sasset optimization%3$s conflicts with WP Rocket %2$sfile optimization%3$s
fa_IR: %1$s %2$sasset optimization%3$sتداخل با موشک وردپرس %2$sfile optimization%3$s

[ctx: Hummingbird notice]
en: %1$s %2$sbrowser caching%3$s conflicts with WP Rocket %2$sbrowser caching%3$s
fa_IR: %1$s %2$sbrowser caching%3$sتداخل با موشک وردپرس  %2$sbrowser caching%3$s

[ctx: Hummingbird notice]
en: %1$s %2$sdisable emoji%3$s conflicts with WP Rockets %2$sdisable emoji%3$s
fa_IR: %1$s %2$sغیرفعالسازی ایموجی%3$sتداخل با موشک وردپرس%2$sغیرفعالسازی ایموجی%3$s

[ctx: Hummingbird notice]
en: %1$s %2$spage caching%3$s conflicts with WP Rocket %2$spage caching%3$s
fa_IR: %1$s %2$spage caching%3$s تداخل با موشک وردپرس %2$spage caching%3$s

[ctx: Hummingbird notice]
en: Please deactivate the following %s option which conflicts with WP Rocket features: | Please deactivate the following %s options which conflict with WP Rocket features:
fa_IR[0]: لطفا گزینه %s را برای تداخل با ویژگی های موشک وردپرس غیرفعال کنید:
fa_IR[1]: لطفا گزینه %s را برای تداخل با ویژگی های موشک وردپرس غیرفعال کنید:

en: Hurry Up! Deal ends in:
fa_IR: عجله کنید! تخفیف پایان میابد در:

en: I agree to share anonymous data with the development team to help improve WP Rocket. %1$sWhat info will we collect?%2$s
fa_IR: من با اشتراک گذاری داده‌های ناشناس با تیم توسعه برای گسترش موشک وردپرس موافقم. %1$sچه اطلاعاتی را جمع آوری می‌کنیم؟%2$s

en: If Varnish runs on your server, you must activate this add-on.
fa_IR: اگر بر روی سرور شما وارنیش اجرا شده است، باید این افزودنی را فعال کنید.

en: If the issue persists, please %1$scontact support%2$s.
fa_IR: اگر مشکل همچنان برقرار بود با %1$sپشتیبانی%2$s تماس بگیرید.

en: If this causes trouble, restore the default exclusions, found %1$shere%2$s
fa_IR: اگر این باعث مشکل می شود، موارد استثنای پیش فرض پیدا شده را بازیابی کنید %1$s اینجا %2$s

en: If you are not able to upgrade, you can rollback to the previous version by using the button below.
fa_IR: اگر نمی‌توانید به روز رسانی را انجام دهید، می‌توانید با استفاده از دکمه زیر به نسخه‌های قبلی بازگردید.

en: If you do not have a WP Rocket account, please %1$spurchase a license%2$s.
fa_IR: اگر حساب کاربری موشک وردپرس ندارید، لطفا %1$sخرید کنید%2$s.

en: If you need these elements to load immediately, select the related plugins, themes, or services below to ensure they appear without delay.
fa_IR: اگر نیاز دارید که این عناصر فوراً بارگیری شوند، افزونه‌ها، تم‌ها یا سرویس‌های مرتبط زیر را انتخاب کنید تا مطمئن شوید که بدون تأخیر ظاهر می‌شوند.

en: If you need to create a dedicated set of cache files for each logged-in WordPress user, you must activate this add-on.
fa_IR: اگر نیاز به ایجاد یک مجموعه اختصاصی از فایل های کش برای هر کاربر وارد شده در وردپرس دارید، باید این افزونه را فعال کنید.

en: If you notice any errors on your website after having activated this setting, just deactivate it again, and your site will be back to normal.
fa_IR: اگر پس از فعال‌سازی این تنظیمات در سایت خود با خطایی مواجه شدید، فقط آن تنظیم را غیرفعال کرده تا سایت به وضعیت عادی بازگردد.

en: Image Dimensions
fa_IR: ابعاد تصویر

en: Image Optimization
fa_IR: بهینه‌سازی تصویر

en: Images
fa_IR: تصاویر

en: Images can account for 50% of your loading time!
fa_IR: تصاویر می توانند 50 درصد از زمان بارگذاری شما را تشکیل دهند!

en: Imagify automatically optimizes all your images, helping your website gain precious seconds while saving you time. With just one click, it resizes, compresses, and converts your images to WebP and AVIF formats without sacrificing quality.
fa_IR: Imagify به طور خودکار تمام تصاویر شما را بهینه می کند و به وب سایت شما کمک می کند تا ثانیه های ارزشمندی را بدست آورد و در عین حال در زمان شما صرفه جویی کند. تنها با یک کلیک، تصاویر شما را بدون افت کیفیت به فرمت های WebP و AVIF تغییر اندازه، فشرده و تبدیل می کند.

en: Imagify is the easiest WordPress image optimizer. It automatically compresses images, converts them to WebP and AVIF formats, and lets you resize and optimize with just one click!
fa_IR: Imagify ساده ترین بهینه ساز تصویر وردپرس است. این به طور خودکار تصاویر را فشرده می کند، آنها را به فرمت های WebP و AVIF تبدیل می کند و به شما امکان می دهد تنها با یک کلیک اندازه و بهینه سازی کنید!

en: Import settings
fa_IR: درون ریزی تنظیمات

en: Import, Export, Rollback
fa_IR: درون‌ریزی، برون‌ریزی، عقب‌گرد

en: Improve browser compatibility for WebP images.
fa_IR: بهبود سازگاری مرورگر با تصاویر WebP.

en: Improves font performance and combines multiple font requests to reduce the number of HTTP requests.
fa_IR: عملکرد فونت را بهبود می بخشد و چندین درخواست فونت را برای کاهش تعداد درخواست های HTTP ترکیب می کند.

en: Improves performance by delaying the loading of JavaScript files until user interaction (e.g. scroll, click). %1$sMore info%2$s
fa_IR: با تأخیر در بارگذاری فایل های جاوا اسکریپت تا تعامل کاربر (به عنوان مثال پیمایش ، کلیک) ، عملکرد را بهبود می بخشد.%1$sراهنمایی%2$s

en: Improves performance by helping browsers discover fonts in CSS files. %1$sMore info%2$s
fa_IR: با کمک به مرورگرها برای کشف فونت در فایل های CSS ، عملکرد را بهبود می بخشد.%1$sراهنمایی%2$s

en: Incompatible plugins Lists
fa_IR: لیست افزونه های ناهماهنگ

en: Incorrect Cloudflare Zone ID.
fa_IR: شناسه ناحیه Cloudflare نامعتبر است.

en: Incorrect Cloudflare email address or API key.
fa_IR: ایمیل یا کلید API حساب Cloudflare نادرست است.

en: Install
fa_IR: نصب

en: Install Imagify
fa_IR: نصب Imagify

en: Install Imagify for Free
fa_IR: نصب رایگان Imagify

en: Integrate your CDN
fa_IR: CDN خود را سازگار کنید

en: Integrate your Cloudflare account with this add-on.
fa_IR: حساب کاربری Cloudflare خود را با این افزودنی ادغام کنید.

en: Internal scripts are excluded by default to prevent issues. Remove them to take full advantage of this option.
fa_IR: اسکریپت های داخلی به طور پیش فرض برای جلوگیری از مشکلات حذف می شوند. برای استفاده کامل از این گزینه، آنها را حذف کنید.

en: It can improve actual and perceived loading time as images, iframes, and videos will be loaded only as they enter (or about to enter) the viewport and reduces the number of HTTP requests. %1$sMore Info%2$s
fa_IR: این گزینه باعث می‌شود زمان بارگذاری تصاویر، آی‌فریم‌ها و ویدیو‌ها به صورت بارگذاری آن‌ها هنگام قرار گرفتن در قسمت قابل مشاهده صفحه، به شکل واقعی و محسوس کاهش یابد. همچنین (تعداد درخواست‌های) HTTP نیز کاهش خواهد یافت. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: It is a great starting point to fix some of the most common issues.
fa_IR: این نقطه شروعی عالی برای حل برخی از مسائل رایج است.

en: It is not always necessary to deactivate WP Rocket when facing any issues. Most of them can be fixed by deactivating only some options.
fa_IR: همیشه لازم نیست که WP Rocket را هنگام مواجهه با هر مشکلی غیرفعال کنید. بسیاری از آنها را می توان تنها با غیرفعال کردن برخی از گزینه ها برطرف کرد.

en: It looks like your domain is not set up on Cloudflare.
fa_IR: به نظر می رسد دامنه شما در سرویس Cloudflare اضافه نشده است.

en: It seems a security plugin or the server's firewall prevents WP Rocket from accessing the SaaS features. IPs listed %1$shere in our documentation%2$s should be added to your allowlists:
fa_IR: به نظر می رسد یک افزونه امنیتی یا فایروال سرور از دسترسی WP Rocket به ویژگی های SaaS جلوگیری می کند. لیست آیپی ها%1$sمستندات اینجا%2$sباید به لیست مجازتان اضافله شود:

en: It was not possible to determine a valid cut-off time: %s.
fa_IR: تعیین یک زمان قطع معتبر ممکن نبود:%s.

en: JavaScript
fa_IR: جاوا اسکریپت

en: JavaScript Files
fa_IR: فایل‌های جاوا اسکریپت

en: Jetpack XML Sitemaps
fa_IR: نقشه سایت جت‌پک

en: LazyLoad
fa_IR: بارگزاری تنبل

en: LazyLoad CSS backgrounds
fa_IR: بارگذاری تنبل پس ضمینه CSS

en: LazyLoad for iframes/videos
fa_IR: بارگذاری با تاخیر آی‌‌فریم‌ها\ویدیوها

en: LazyLoad for images
fa_IR: باگذاری با تاخیر تصاویر

en: LazyLoad for images is currently activated in %2$s. If you want to use %1$s’s LazyLoad, disable this option in %2$s.
fa_IR: در حال حاضر بارگذاری تنبل تصاویر در %2$s فعال است. اگر می خواهید از %1$sبارگذاری تنبل استفاده کنید. این گزینه را در %2$s غیرفعال کنید.

en: LazyLoad is currently activated in %2$s. If you want to use WP Rocket’s LazyLoad, disable this option in %2$s.
fa_IR: بارگذاری تنبل در حال حاضر فعال است در%2$s. اگر می خواهید از بارگذاری تنبل موشک وردپرس استفاده کنید، این گزینه %2$s را غیرفعال کنید.

en: LazyLoad, image dimensions, font optimization
fa_IR: بارگذاری تنبل، ابعاد تصویر، بهینه سازی فونت

en: Learn More
fa_IR: ادامه مطلب

en: Learn about optimal WP Rocket settings for mobile.
fa_IR: با تنظیمات بهینه موشک وردپرس برای تلفن همراه آشنا شوید.

en: Learn more
fa_IR: یادگیری بیشتر

en: Learn more about RocketCDN
fa_IR: اطلاعات بیشتر راجع به RocketCDN

en: Learn more.
fa_IR: اطلاعات بیشتر.

en: License
fa_IR: کد لایسنس

en: License validation failed. Our server could not resolve the request from your website.
fa_IR: اعتبارسنجی لایسنس انجام نشد. سرور ما نتوانست درخواست وب سایت شما را حل کند.

en: License validation failed. This user account does not exist in our database.
fa_IR: اعتبارسنجی لایسنس شکست خورد. این حساب کاربری در پایگاه داده ما وجود ندارد.

en: License validation failed. This user account is blocked.
fa_IR: اعتبارسنجی لایسنس شکست خورد. این حساب کاربری بلاک شده است.

en: License validation failed. You may be using a nulled version of the plugin. Please do the following:
fa_IR: اعتبارسنجی لایسنس شکست خورد. شاید شما از نسخه نال استفاده می کنید. لطفا موارد زیر را انجام دهید:

en: License validation failed: %s
fa_IR: اعتبارسنجی لایسنس شکست خورد: %s

en: Link preloading improves the perceived load time by downloading a page when a user hovers over the link. %1$sMore info%2$s
fa_IR: پیش بارگذاری لینک با بارگیری صفحه ای که کاربر روی لینک موس خود را قرار می دهد ، زمان بارگذاری را بهبود می بخشد. %1$sراهنمایی%2$s

en: Lists are successfully updated.
fa_IR: لیست ها با موفقیت به روز شدند.

en: Lists are up to date.
fa_IR: لیست ها به روز هستند.

en: Load CSS asynchronously
fa_IR: CSS را به صورت غیر همزمان بارگذاری کنید

en: Load CSS asynchronously for mobile
fa_IR: بارگیری CSS نابهنگام برای موبایل

en: Load JavaScript deferred
fa_IR: بارگذاری جاوا اسکریپت به صورت تاخیری

en: Load JavaScript deferred eliminates render-blocking JS on your site and can improve load time. %1$sMore info%2$s
fa_IR: بارگذاری جاوا اسکریپت به صورت تاخیری برای افزایش سرعت بارگذاری، جاوا اسکریپت‌های مسدود کننده رندر render-blocking صفحه را حذف می‌کند. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Login to your WP Rocket %1$saccount%2$s
fa_IR: وارد شدن به %1$sحساب کاربری%2$s موشک وردپرس

en: Make sure you have an active %1$sWP Rocket license%2$s.
fa_IR: مطمئن شوید که %1$sلایسنس موشک وردپرس%2$s فعال دارید.

en: Media
fa_IR: رسانه

en: Minify CSS
fa_IR: فشرده‌سازی CSS

en: Minify CSS files
fa_IR: فشرده‌سازی فایل‌های CSS

en: Minify CSS removes whitespace and comments to reduce the file size.
fa_IR: فشرده‌سازی فایل‌های CSS حجم را با استفاده از حذف کامنت‌ها و فضاهای خالی کاهش می‌دهد.

en: Minify JavaScript files
fa_IR: فشرده‌سازی فایل‌های جاوا اسکریپت

en: Minify JavaScript removes whitespace and comments to reduce the file size.
fa_IR: فشرده‌سازی فایل‌های جاوا اسکریپت حجم را با استفاده از حذف کامنت‌ها و فضاهای خالی کاهش می‌دهد.

en: Minify/combine JavaScript
fa_IR: فشرده کردن/ترکیب جاوا اسکریپت

en: Minutes
fa_IR: دقایق

en: Missing Cloudflare Zone ID.
fa_IR: شناسه ناحیه Cloudflare یافت نشد.

en: Missing Cloudflare result.
fa_IR: نتجیه کلادفلیر یافت نشد.

en: Mobile CPCSS generation not enabled.
fa_IR: ایجاد CPCSS موبایل فعال نشد.

en: Mobile Cache
fa_IR: کش موبایل

en: Mobile Cache is now enabled for your site.
fa_IR: کش موبایل اکنون در سایت فعال است.

en: Mobile Critical CSS for %1$s not generated.
fa_IR: CSS بحرانی موبایل برای %1$s تولید نشد.

en: Mobile Critical CSS for %1$s timeout. Please retry a little later.
fa_IR: استایل CSS بحرانی موباید برای %1$s متوقف شد. مجدد تلاش کنید.

en: Mobile Critical CSS for %s generated.
fa_IR: CSS بحرانی موبایل برای %s ایجاد شد.

en: Modify options
fa_IR: تغییر تنظیمات

en: Monthly
fa_IR: ماهیانه

en: More details
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: More info
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: My Account
fa_IR: حساب من

en: Need Help?
fa_IR: به کمک نیاز دارید؟

en: Never Cache Cookies
fa_IR: کوکی‌هایی که هرگز کش نخواهند شد

en: Never Cache URL(s)
fa_IR: آدرس‌(هایی) که هرگز کش نخواهند شد

en: Never Cache User Agent(s)
fa_IR: عامل‌(های) کاربری هرگز کش نخواهند شد

en: Never cache this page
fa_IR: هرگز این برگه را کش نکن

en: New!
fa_IR: جدید!

en: Next Billing Date
fa_IR: تاریخ صورتحساب بعدی

en: No Subscription
fa_IR: بدون اشتراک

en: No domain available in your Cloudflare account
fa_IR: دامنه‌ای در حساب Cloudflare شما موجود نیست

en: No, deactivate and snooze this message for
fa_IR: خیر، این پیام را غیرفعال و به تعویق بیندازید

en: No, thanks
fa_IR: نه، متشکرم

en: Not required for services like Cloudflare and Sucuri. Please see our available %1$sAdd-ons%2$s.
fa_IR: برای سرویس هایی مانند Cloudflare و Sucuri ضروری نیست. لطفا %1$sافزودنی‌های%2$s موجود ما را مشاهده کنید.

en: OPcache purge failed.
fa_IR: تخلیه کش OPcache شکست خورد.

en: OPcache successfully purged
fa_IR: OPcache با موفقیت تخلیه شد

en: Once a database optimization has been performed, there is no way to undo it.
fa_IR: وقتی که بهینه‌سازی پایگاه داده انجام شد، راه برگشتی برای آن نخواهد بود.

en: One of the easiest, most comprehensive, and popular cookie consent plugins available. Google Gold Certified Partner to quickly comply with data privacy laws from around the world.
fa_IR: یکی از ساده‌ترین، کامل‌ترین و محبوب‌ترین افزونه‌های رضایت کوکی موجود. شریک طلایی گوگل برای تطابق سریع با قوانین حفظ حریم خصوصی داده‌ها در سراسر جهان.

en: One-Click Add-ons are features extending available options without configuration needed. Switch the option "on" to enable from this screen.
fa_IR: افزودنی‌های موشک با یک کلیک ویژگی‌هایی هستند که گزینه‌ها موجود را بدون نیاز به تنظیمات جدید گسترش می‌دهند. برای فعال‌سازی گزینه "فعال" را از این صفحه فعال کنید.

en: One-click Rocket Add-ons
fa_IR: افزودنی‌های موشک با یک کلیک

en: One-click exclusions
fa_IR: موارد استثنا با یک کلیک

en: Optimal settings
fa_IR: تنظیمات بهینه‌سازی

en: Optimize
fa_IR: بهینه‌سازی

en: Optimize CSS & JS
fa_IR: بهینه‌سازی CSS و JS

en: Optimize CSS Delivery features are disabled on local environments. %1$sLearn more%2$s
fa_IR: ویژگی بهینه سازی تحویل CSS در محیط محلی غیرفعال است.%1$sبیشتر بخوانید%2$s

en: Optimize CSS delivery
fa_IR: بهینه‌سازی تحویل CSS

en: Optimize CSS delivery eliminates render-blocking CSS on your website. Only one method can be selected. Remove Unused CSS is recommended for optimal performance, but limited only to the users with active license.
fa_IR: بهینه سازی تحویل CSS ، مسدود کردن ارائه CSS در وب سایت شما را حذف می کند. فقط یک روش را می توان انتخاب کرد. برای عملکرد مطلوب حذف CSS استفاده نشده توصیه می شود. اما فقط محدود برای افرادی است که لایسنس فعال دارند.

en: Optimize CSS delivery eliminates render-blocking CSS on your website. Only one method can be selected. Remove Unused CSS is recommended for optimal performance.
fa_IR: بهینه سازی تحویل CSS ، مسدود کردن ارائه CSS در وب سایت شما را حذف می کند. فقط یک روش را می توان انتخاب کرد. برای عملکرد مطلوب حذف CSS استفاده نشده توصیه می شود.

en: Optimize Google Fonts
fa_IR: بهینه سازی فونت های گوگل

en: Optimize Performance
fa_IR: بهینه‌سازی عملکرد

en: Optimize Tables
fa_IR: بهینه‌سازی جدول‌ها

en: Optimize, reduce bloat
fa_IR: بهینه‌سازی، کاهش نفخ

en: Other Services
fa_IR: سایر خدمات

en: Our Plugins
fa_IR: افزونه های ما

en: Our advice? Instead of deactivating WP Rocket, use our %1$sSafe Mode%2$s to quickly disable LazyLoad, File Optimization, and CDN options. Then check to see if your issue is resolved.
fa_IR: توصیه ما؟ به جای غیرفعال کردن WP Rocket، از%1$s Safe Mode %2$sبرای غیرفعال کردن سریع گزینه های LazyLoad، File Optimization و CDN استفاده کنید. سپس بررسی کنید که آیا مشکل شما حل شده است یا خیر.

en: PHP %1$s. To use this WP Rocket version, please ask your web host how to upgrade your server to PHP %1$s or higher.
fa_IR: نسخه %1$s PHP. برای استفاده از این نسخه از موشک وردپرس، لطفا هاست خود را جهت بروزرسانی به نسخه PHP %1$s یا بالاتر بررسی کنید.

en: PHP version number:
fa_IR: نسخه PHP:

en: Passing the Core Web vitals
fa_IR: گذرندان Core Web vitals

en: Payment Processors
fa_IR: پردازشگرهای پرداخت

en: Performance impact
fa_IR: تأثیر بر عملکرد

en: Please %1$scontact support%2$s.
fa_IR: با %1$sپشتیبانی%2$sتماس بگیرید.

en: Please contact your host to check if CRON is working.
fa_IR: لطفا با هاست خود جهت بررسی عملکرد CRON تماس بگیرید.

en: Please see %1$sthis guide%2$s for more info.
fa_IR: برای کسب اطلاعات بیشتر%1$sراهنمایی%2$s را مطالعه کنید.

en: Plugin names of all active plugins
fa_IR: نام‌های افزونه‌های فعال

en: Plugins
fa_IR: افزونه ها

en: Post Cleanup
fa_IR: پاک‌سازی نوشته

en: Post revisions and drafts will be permanently deleted. Do not use this option if you need to retain revisions or drafts.
fa_IR: نوشته‌های بازبینی و پیش‌نویس به طور دائم حذف خواهند شد. اگر به نگه‌داری بازبینی‌ها و پیش‌نویس‌ها نیاز دارید این گزینه را استفاده نکنید.

en: Prefetch DNS Requests
fa_IR: پیش‌دریافت درخواست DNS

en: Preload
fa_IR: پیش بارگذاری

en: Preload Cache
fa_IR: پیش‌بارگذاری کش

en: Preload Fonts
fa_IR: پیش بارگذاری فونت‌ها

en: Preload Links
fa_IR: لینک‌های پیش بارگذاری

en: Preload the sitemap from the Jetpack plugin
fa_IR: پیش‌بارگذاری نقشه سایت از افزونه جت‌پک

en: Priority Elements
fa_IR: عناصر اولویت

en: Protect & Secure
fa_IR: محافظت و ایمن کردن

en: Provide your API key to clear the Sucuri cache when WP Rocket’s cache is cleared.
fa_IR: کلید API خود را برای پاک کردن کش Sucuri هنگام پاک شدن کش موشک وردپرس ارائه دهید.

en: Provide your account email, global API key, and domain to use options such as clearing the Cloudflare cache and enabling optimal settings with WP Rocket.
fa_IR: جهت استفاده از گزینه‌هایی مثل حذف کش Cloudflare و فعال‌سازی تنظیمات بهینه با موشک وردپرس آدرس ایمیل حساب کاربری خود، کلید عمومی وب سرویس و دامنه خود را تعیین کنید.

en: Provides a fallback if auto-generated critical path CSS is incomplete. %1$sMore info%2$s
fa_IR: اگر مسیرهای بحرانی تولید شده خودکار CSS ناقص بود، یک تعویق ارائه دهید %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Publish the %s
fa_IR: انتشار %s

en: Purge RocketCDN cache
fa_IR: تخلیه کش RocketCDN

en: Purge Sucuri cache
fa_IR: تخلیه کش Sucuri

en: Purge this URL
fa_IR: پاک‌سازی این لینک

en: Purges RocketCDN cached resources for your website. %s
fa_IR: تخلیه منابع کش شده RocketCDN برای وب سایت شما.%s

en: Purges cached resources for your website. %s
fa_IR: پاک‌سازی منابع کش شده برای وب‌سایت شما. %s

en: Quick Actions
fa_IR: عملیات سریع

en: Rank Math SEO is the Best WordPress SEO plugin with the features of many SEO and AI SEO tools in a single package to help multiply your SEO traffic.
fa_IR: Rank Math SEO بهترین افزونه سئو وردپرس با ویژگی های بسیاری از ابزارهای SEO و AI SEO در یک بسته واحد است که به افزایش ترافیک سئوی شما کمک می کند.

en: Rank Math XML sitemap
fa_IR: نقشه سایت Rank Math

en: Re-install version %s
fa_IR: نصب دوباره نسخه %s

en: Read more
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: Read our guide
fa_IR: راهنمای ما را بخوانید

en: Read the %1$sdocumentation%2$s for further guidance.
fa_IR: برای کسب اطلاعات بیشتر این %1$sمستندات%2$s را مطالعه فرمایید.

en: Read the documentation
fa_IR: مستندات را بخوانید

en: Reduce activity
fa_IR: کاهش فعالیت

en: Reduce lifespan to 10 hours or less if you notice issues that seem to appear periodically. %1$sWhy?%2$s
fa_IR: اگر به طور متناوب خطاهایی را مشاهده می‌کنید طول عمر کش را به 10 ساعت یا کمتر کاهش دهید. %1$sچرا؟%2$s

en: Reduce or disable Heartbeat activity
fa_IR: کاهش یا غیرفعال کردن فعالیت Heartbeat

en: Reduce this banner
fa_IR: حذف این بنر

en: Reduces overhead of database tables
fa_IR: بهینه سازی جداول دیتابیس

en: Reducing activity will change Heartbeat frequency from one hit each minute to one hit every 2 minutes.
fa_IR: با کاهش فعالیت ، فرکانس Heartbeat از یک ضربه در هر دقیقه به یک ضربه در هر 2 دقیقه تغییر می کند.

en: Reducing or disabling the Heartbeat API’s activity can help save some of your server’s resources.
fa_IR: کاهش یا غیرفعال کردن فعالیت Heartbeat API می تواند به ذخیره برخی از منابع سرور شما کمک کند.

en: Refresh info
fa_IR: نوسازی اطلاعات

en: Regenerate Critical CSS
fa_IR: بازسازی مسیر قطعی CSS

en: Regenerate Critical Path CSS
fa_IR: بازسازی مسیر بحرانی CSS

en: Regenerate WP Rocket configuration files now
fa_IR: بازسازی مجدد تنظیمات پرونده های راکت وردپرس

en: Regenerate specific CPCSS
fa_IR: بازسازی مسیر قطعی CSS

en: Reinstall
fa_IR: نصب مجدد

en: Reinstall version %s
fa_IR: نصب دوباره نسخه %s

en: Relative protocol
fa_IR: پروتکل نسبی

en: Remove Unused CSS
fa_IR: حذف CSS بدون استفاده

en: Remove Unused CSS is currently activated in Perfmatters. If you want to use WP Rocket's Remove Unused CSS feature, disable this option in Perfmatters.
fa_IR: حذف Unused CSS در حال حاضر در Perfmatters فعال است. اگر می خواهید از ویژگی در WP Rocket استفاده کنید، این گزینه را در Perfmatters غیرفعال کنید.

en: Removes unused CSS per page and helps to reduce page size and HTTP requests. Recommended for best performance. Test thoroughly! %1$sMore info%2$s
fa_IR: حذف CSS بلااستفاده در هر برگه و کمک به کاهش حجم و درخواست HTTP صفحه. توصیه شده برای عملکرد بهتر. امتحان کنید.%1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Renew before it is too late, you will only pay %1$s%2$s%3$s!
fa_IR: تمدید کنید تا دیر نشده، شما فق طپرداخت می کنید%1$s%2$s%3$s!

en: Renew before it is too late, you will pay %1$s%3$s%2$s.
fa_IR: تمدید کنید تا دیر نشده، شما فقط%1$s%3$s%2$sپرداخت میکنید.

en: Renew now
fa_IR: تمدید کنید

en: Renew with a %1$s%2$s discount%3$s before it is too late, you will only pay %1$s%4$s%3$s!
fa_IR: تمدید با %1$s%2$sتخفیف%3$sقبل از اینکه دیر شود، شما فقط %1$s%4$s%3$s پرداخت می کنید!

en: Renew with a %1$s%2$s discount%3$s before it is too late, you will only pay %4$s%5$s%6$s!
fa_IR: تمدید با %1$s%2$sتخفیف%3$sقبل از اینکه دیر شود، شما فقط %4$s%5$s%6$s پرداخت می کنید!

en: Renew your license for 1 year now and get %1$s%3$s OFF%2$s immediately: you will only pay %1$s%4$s%2$s!
fa_IR: تمدید لایسنس برای یک سال دیگر با %1$s%3$sتخفیف%2$sسریعتر: شما فقط%1$s%4$s%2$sپرداخت میکنید!

en: Renew your license for 1 year now at %1$s%3$s%2$s.
fa_IR: تمدید لایسنس برای یک سال دیگر%1$s%3$s%2$s.

en: Replace YouTube iframe with preview image
fa_IR: جایگزینی آی‌فریم یوتیوب با تصویر پیش‌نمایش

en: Replace YouTube iframe with preview image is not compatible with %2$s.
fa_IR: جایگزین iframe YouTube با تصویر پیش نمایش با %2$s سازگار نیست.

en: Replace site's hostname with:
fa_IR: جایگزینی نام هاست سایت با:

en: Requested post does not exist.
fa_IR: نوشته درخواست شده موجود نیست.

en: Revert back to the default CPCSS
fa_IR: به CPCSS پیش فرض بازگردید

en: Revisions
fa_IR: بازبینی‌ها

en: Rocket Add-ons
fa_IR: افزودنی‌های موشک

en: Rocket Add-ons are complementary features extending available options.
fa_IR: افزودنی‌های موشک ویژگی‌های تکمیلی هستند که گزینه‌های موجود فعلی را گسترش می‌دهند.

en: Rocket Analytics
fa_IR: تجزیه و تحلیل موشک

en: RocketCDN cache purge failed: %s.
fa_IR: خطای پاک کردن حافظه RocketCDN:%s.

en: RocketCDN cache purge failed: Missing identifier parameter.
fa_IR: حذف کش RocketCDN شکست خورد:پارامتر شناسه وجود ندارد.

en: RocketCDN cache purge failed: Missing user token.
fa_IR: حذف کش RocketCDN شکست خورد:کد کاربر وجود ندارد.

en: RocketCDN cache purge failed: The API returned an empty response.
fa_IR: حذف کش RocketCDN شکست خورد:API پاسخی خالی داد.

en: RocketCDN cache purge failed: The API returned an unexpected response code.
fa_IR: حذف کش RocketCDN شکست خورد:API یک کد پاسخ غیر منتظره را بازگرداند.

en: RocketCDN cache purge failed: The API returned an unexpected response.
fa_IR: حذف کش RocketCDN شکست خورد:API پاسخی غیرمنتظره داد.

en: RocketCDN cache purge successful.
fa_IR: حذف کش RocketCDN موفق بود.

en: RocketCDN disabled
fa_IR: RocketCDN غیرفعال شد

en: RocketCDN enabled
fa_IR: RocketCDN فعال شد

en: RocketCDN is not available at the moment. Please retry later.
fa_IR: RocketCDN دردسترس نیست. بعدا تلاش کنید

en: RocketCDN is unavailable on local domains and staging sites.
fa_IR: سرویس RocketCDN در دامنه محلی و سایت های آزمایشی دردسترس نیست.

en: Rollback
fa_IR: عقب‌گرد

en: SEOPress XML sitemap
fa_IR: نقشه سایت Rank Math

en: Safe Mode for Delay JavaScript Execution
fa_IR: حالت ایمن برای تأخیر در اجرای جاوااسکریپت

en: Save $%1$s%2$s%3$s
fa_IR: ذخیره $%1$s%2$s%3$s

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Save Changes and Optimize
fa_IR: ذخیره تغییرات و بهینه سازی

en: Save and optimize
fa_IR: ذخیره و بهینه‌سازی

en: Schedule Automatic Cleanup
fa_IR: برنامه‌ریزی پاک‌سازی خودکار

en: Scheduled Cache Purge
fa_IR: برنامه ریزی خالی کردن کش

en: Scheduled Database Optimization
fa_IR: برنامه ریزی بهینه سازی دیتابیس

en: Script error
fa_IR: خطای اسکریپت

en: Script timeout
fa_IR: وقفه اسکریپت

en: Seconds
fa_IR: ثانیه

en: Select all
fa_IR: انتخاب همه

en: Self-host Google Fonts
fa_IR: سلف-هاست فونت های گوگل

en: Sensitive pages like custom login/logout URLs should be excluded from cache.
fa_IR: برگه‌های حساس مثل ورود\خروج باید از کش مستثنی شوند.

en: Server type:
fa_IR: نوع سرور:

en: Set Up the Cloudflare Add-on
fa_IR: افزودنی Cloudflare راه اندازی کنید

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Settings import failed:
fa_IR: درون‌ریزی تنظیمات ناموفق بود:

en: Settings import failed: incorrect filename.
fa_IR: درون‌ریزی تنظیمات ناموفق بود: نام فایل اشتباه است.

en: Settings import failed: incorrect filetype.
fa_IR: درون‌ریزی تنظیمات ناموفق بود: نوع فایل اشتباه است.

en: Settings import failed: no file uploaded.
fa_IR: درون‌ریزی تنظیمات ناموفق بود: فایلی بارگذاری نشد.

en: Settings import failed: unexpected file content.
fa_IR: درون ریزی تنظیمات انجام نشد: محتوای فایل غیر منتظره بود.

en: Settings import failed: you do not have the permissions to do this.
fa_IR: درون‌ریزی تنظیمات ناموفق بود: شما دسترسی کافی برای انجام این کار را ندارید.

en: Settings imported and saved.
fa_IR: تنظیمات درون‌ریزی و ذخیره شد.

en: Settings saved.
fa_IR: تنظیمات ذخیره شد.

en: Should only be used with Cloudflare's flexible SSL feature. URLs of static files (CSS, JS, images) will be rewritten to use // instead of http:// or https://.
fa_IR: تنها باید با ویژگی SSL منعطف Cloudflare استفاده شود. آدرس فایل‌های استاتیک (CSS, JS, images) جهت استفاده از // به جای http:// یا https:// بازنویسی خواهند شد.

en: Show Sidebar
fa_IR: نمایش ناحیه کناری

en: Sitemap preload: %d pages have been cached.
fa_IR: بارگذاری نقشه سایت: %d برگه کش شد.

en: Sitemap preload: %d uncached pages have now been preloaded. (refresh to see progress)
fa_IR: بارگذاری نقشه سایت: %d برگه کش نشده هم اکنون بارگذاری شدند. (برای مشاهده پیشرفت صفحه را رفرش کنید)

en: Sorry! Adding /(.*) in Advanced Rules > Never Cache URL(s) was not saved because it disables caching and optimizations for every page on your site.
fa_IR: متاسفیم! افزودن/(.*) در قوانین پیشرفته > هرگز کش نکن URL(s) ذخیره نشد به دلیل اینکه کش و بهینه سازی برای هر برگه در سایت شما غیرفعال است.

en: Spam Comments
fa_IR: دیدگاه‌های اسپم

en: Spam and trashed comments will be permanently deleted.
fa_IR: دیدگا‌ه‌های اسپم و داخل زباله‌دان به طور دائم حذف خواهند شد.

en: Specify CSS filenames, IDs or classes that should not be removed (one per line).
fa_IR: نام فایل های CSS ، شناسه ها یا کلاس هایی را که نباید حذف شوند (یکی در هر خط) مشخص کنید.

en: Specify URL(s) of files that should not get served via CDN (one per line).
fa_IR: آدرس فایل‌(هایی) که نباید از طریق CDN بارگذاری شوند را تعیین کنید.(هرخط یک آدرس)

en: Specify URLs of CSS files to be excluded from minification (one per line).
fa_IR: آدرس استایل های CSS برای صرف نظر از فشرده سازی را وارد کنید ( هر آدرس در یک خط).

en: Specify URLs of JavaScript files to be excluded from minification and concatenation (one per line).
fa_IR: نشانی های وب فایلهای جاوا اسکریپت را مشخص کنید تا از کوچک سازی و اتصال (یکی در هر خط) حذف شوند.

en: Specify URLs of pages or posts that should never be cached (one per line)
fa_IR: آدرس برگه‌ها یا نوشته‌هایی که هرگز نباید کش شوند را تعیین کنید (در هر خط یکی)

en: Specify URLs or keywords of JavaScript files to be excluded from defer (one per line). %1$sMore info%2$s
fa_IR: برای مستثنی کردن فایل‌های جاوا اسکریپت از تعویق، آدرس آن را اینجا وارد کنید(هرخط یک آدرس).%1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Specify URLs or keywords that can identify inline or JavaScript files to be excluded from delaying execution (one per line).
fa_IR: نشانی های اینترنتی یا کلمات کلیدی را مشخص کنید که بتوانند درون خطی یا فایل های جاوا اسکریپت را شناسایی کنند تا از تأخیر اجرا حذف شوند (یکی در هر خط).

en: Specify URLs to be excluded from the preload feature (one per line). %1$sMore info%2$s
fa_IR: برای مستثنی کردن URLها از پیش بارگذاری وارد کنید (یکی در هر خط).%1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Specify URLs you always want purged from cache whenever you update any post or page (one per line)
fa_IR: آدرس‌هایی که مایل هستید فارغ از اینکه نوشته یا برگه‌ای بروزرسانی شده، همیشه از کش حذف شوند را تعیین کنید (در هر خط یکی)

en: Specify external hosts to be prefetched (no <code>http:</code>, one per line)
fa_IR: میزبان‌های خارجی را برای واکشی مشخص کنید(بدون<code>http:</code>، یکی درهر خط)

en: Specify full or partial IDs of cookies that, when set in the visitor's browser, should prevent a page from getting cached (one per line)
fa_IR: شناسه های کامل یا جزئی کوکی ها را مشخص کنید که وقتی در مرورگر بازدیدکننده تنظیم می شوند ، از ذخیره شدن صفحه جلوگیری شود (یکی در هر خط)

en: Specify keywords (e.g. image filename, CSS filename, CSS class, domain) from the image or iframe code to be excluded (one per line). %1$sMore info%2$s
fa_IR: کلمات کلیدی (مانند نام فایل تصویر ، کلاس CSS ، دامنه) را از تصویر یا کد iframe حذف کنید (یکی در هر خط) مشخص کنید.%1$sراهنمایی%2$s

en: Specify patterns of inline JavaScript to be excluded from concatenation (one per line). %1$sMore info%2$s
fa_IR: برای مستثنی کردن فایل‌های جاوا اسکریپت از ادغام و فشرده سازی، آدرس آن را اینجا وارد کنید.(هرخط یک آدرس).%1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Specify query strings for caching (one per line)
fa_IR: کوئری استرینگ‌ها برای کش شدن را تعیین کنید (در هر خط یکی)

en: Specify the CNAME(s) below
fa_IR: CNAME (ها) را اینجا تعیین کنید

en: Specify time after which the global cache is cleared<br>(0 = unlimited )
fa_IR: مدت زمانی که بعد از آن کش عمومی پاک می‌شود را تعیین کنید <br> (0 = نامحدود)

en: Specify urls of the font files to be preloaded (one per line). Fonts must be hosted on your own domain, or the domain you have specified on the CDN tab.
fa_IR: آدرس های اینترنتی فایلهای فونت را که باید بارگیری شوند (یکی در هر خط) مشخص کنید.فونت ها باید در دامنه خود یا دامنه ای که در برگه CDN مشخص کرده اید میزبانی شوند.

en: Specify user agent strings that should never see cached pages (one per line)
fa_IR: رشته‌های user agentی که هرگز نباید صفحات را کش شده مشاهده کنند را تعیین کنید (در هر خط یکی)

en: Speed Up More Websites
fa_IR: سایت های بیشتری را پرسرعت کنید

en: Speed Up Your Website With Lighter Images
fa_IR: افزایش سرعت وب‌سایت با تصاویر کم‌حجم‌تر

en: Speed Up Your Website, Instantly
fa_IR: افزایش فوری سرعت وب‌سایت شما

en: Speed up your website and boost your SEO by reducing image file sizes without losing quality with Imagify.
fa_IR: سرعت و سئوی سایت خود را با کاهش حجم فایل‌های تصویری و بدون از دست دادن کیفیت با کمک Imagify بالا ببرید.

en: Speed up your website thanks to:
fa_IR: سرعت بخشیدن به وب سایت شما به لطف:

en: Speed up your website with RocketCDN, WP Rocket’s Content Delivery Network!
fa_IR: با RocketCDN، شبکه تحویل محتوای WP Rocket سرعت سایت خود را افزایش دهید!

en: Speed up your website with RocketCDN, WP Rocket’s Content Delivery Network.
fa_IR: با RocketCDN، شبکه تحویل محتوای WP Rocket سرعت سایت خود را افزایش دهید.

en: Speed your site for mobile visitors.
fa_IR: افزایش سرعت سایت برای بازدیدکنندگان موبایلی.

en: Static Files
fa_IR: فایل‌های استاتیک

en: Stay with the old option
fa_IR: با گزینه قدیمی بمانید

en: Still cannot find a solution?
fa_IR: هنوز مشکل شما حل نشده است؟

en: Stop Preload
fa_IR: توقف پیش بارگذاری

en: Submit a ticket and get help from our friendly and knowledgeable Rocketeers.
fa_IR: تیکی ارسال کنید و از پشتیبان‌های با دانش ما کمک بگیرید.

[ctx: Sucuri]
en: Find your API key
fa_IR: پیدا کردن کلید API شما

[ctx: Sucuri]
en: Firewall API key (for plugin), must be in format {32 characters}/{32 characters}:
fa_IR: شناسه API فایروال (برای افزونه)، باید در فرمت {32 characters}/{32 characters}:

en: Sucuri Add-on: The API key for the Sucuri firewall must be in format <code>{32 characters}/{32 characters}</code>.
fa_IR: افزودنی Sucuri : شناسه API فایروال Sucuri باید به فرمت<code>{32 characters}/{32 characters}</code> باشد.

en: Sucuri cache purge error: %s
fa_IR: خطای پاک کردن حافظه Sucuri:%s

en: Sucuri credentials
fa_IR: اعتبارهای Sucuri

en: Sucuri firewall API key is invalid.
fa_IR: کلید API فایروال Sucuri نامعتبر است.

en: Sucuri firewall API key was not found.
fa_IR: کلید API فایروال Sucuri یافت نشد.

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: Synchronize Sucuri cache with this add-on.
fa_IR: با این افزونه کش Sucuri را همگام سازی کنید.

en: Tables
fa_IR: جداول

en: Take advantage of %1$s to speed up more websites:%2$s get a %3$s%4$s off%5$s for %3$supgrading your license to %6$s!%5$s
fa_IR: از %1$s برای سرعت‌بخشیدن به وب‌سایت‌های بیشتر استفاده کنید: %2$s تخفیف %3$s%4$s برای %3$s ارتقاء لایسنس خود به %6$s دریافت کنید!%5$s

en: Temporarily activate development mode on your website. This setting will automatically turn off after 3 hours. %1$sLearn more%2$s
fa_IR: حالت توسعه به طور موقت بر روی وبسایت خود فعال کنید. این تنظیم بعد از گذشت 3 ساعت غیرفعال خواهد شد. %1$sکسب اطلاعات بیشتر%2$s

en: Test and Improve Google Core Web Vitals for WordPress.
fa_IR: آزمایش و بهبود Google Core Web Vitals برای وردپرس.

en: Thank you!
fa_IR: متشکریم!

en: The Easiest Way to Protect Your Website
fa_IR: ساده ترین راه برای محافظت از وب سایت شما

en: The Optimize CSS Delivery feature is disabled.
fa_IR: ویژگی Optimize CSS Delivery غیرفعال است.

en: The Remove Unused CSS and Load CSS asynchronously features are great options to address the PageSpeed Insights recommendations and improve your website performance.
fa_IR: ویژگی‌های Remove Unused CSS و بارگذاری css به صورت ناهمزمان گزینه‌های عالی برای رسیدگی به توصیه‌های PageSpeed Insights و بهبود عملکرد وب‌سایت شما هستند.

en: The SEO Framework XML sitemap
fa_IR: نقشه سایت SEO Framework

en: The Safe Mode mode prevents all internal scripts from being delayed.
fa_IR: حالت Safe Mode از تأخیر تمام اسکریپت های داخلی جلوگیری می کند.

en: The Sucuri cache is being cleared. Note that it may take up to two minutes for it to be fully flushed.
fa_IR: حافظه پنهان Sucuri در حال پاک شدن است. توجه داشته باشید که ممکن است دو دقیقه طول بکشد تا کامل تخلیه شود.

en: The Sucuri firewall API returned an unknown error.
fa_IR: API فایروال Sucuri خطای نامشخصی برگرداند.

en: The Sucuri firewall API returned the following error: %s | The Sucuri firewall API returned the following errors: %s
fa_IR[0]: API فایروال Sucuri خطای نامشخص زیر را برگرداند:%s
fa_IR[1]: API فایروال Sucuri خطای نامشخص زیر را برگرداند:%s

en: The Swiss Army Knife of SEO Tools
fa_IR: Swiss Army Knife از ابزارهای سئو

en: The WP_CACHE constant needs to be set to true for WP Rocket cache to work properly
fa_IR: مقدار WP_CACHE باید true باشد تا کش موشک وردپرس به درستی کار کند

en: The best WordPress performance plugin.
fa_IR: بهترین افزونه افزایش سرعت وردپرس

en: The called class %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s!
fa_IR: کلاس فراخوانی شده %1$s <strong>منسوخ</strong> شده از نسخه%2$s!

en: The called class %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
fa_IR: کلاس فراخوانی شده %1$s <strong>منسوخ</strong> شده از نسخه%2$s! بجاش از %3$s استفاده کنید.

en: The change is already applied to the plugin settings. If you were using the CNAME in your code, make sure to update it to: %1$s.
fa_IR: این تغییر قبلاً در تنظیمات افزونه اعمال شده است. اگر از CNAME در کد خود استفاده می‌کردید، حتماً آن را به روز کنید: %1$s.

en: The debug file could not be deleted.
fa_IR: فایل اشکال زدایی حذف نشد.

en: The domain part of the URL will be stripped automatically.<br/>Allowed font extensions: otf, ttf, svg, woff, woff2.
fa_IR: بخش دامنه URL به طور خودکار برداشته می شود.<br/>پسوند فونت های مجاز شامل: otf, ttf, svg, woff, woff2.

en: The domain part of the URL will be stripped automatically.<br>Use (.*) wildcards to address multiple URLs under a given path.
fa_IR: قسمت نام دامنه آدرس به صورت خودکار حذف خواهد شد.<br> از  (.*) برای تعیین چند آدرس از یک مسیر استفاده کنید.

en: The domain part of the URL will be stripped automatically.<br>Use (.*) wildcards to exclude all files of a given file type located at a specific path.
fa_IR: قسمت نام دامنه آدرس به صورت خودکار حذف خواهد شد. <br> برای مستثنی کردن همه فایل‌های هم نوع موجود در یک مسیر از (.*) استفاده کنید.

en: The following code should have been written to this file:
fa_IR: کدهای زیر باید داخل این فایل نوشته شوند:

en: The following pattern is invalid and has been removed: | The following patterns are invalid and have been removed:
fa_IR[0]: الگوی زیر نامعتبر بوده و حذف شده است:
fa_IR[1]: الگوی زیر نامعتبر بوده و حذف شده است:

en: The following scheduled event failed to run. This may indicate the CRON system is not running properly, which can prevent some WP Rocket features from working as intended: | The following scheduled events failed to run. This may indicate the CRON system is not running properly, which can prevent some WP Rocket features from working as intended:
fa_IR[0]: رویداد برنامه ریزی شده زیر اجرا نشد. این ممکن است نشان دهد که سیستم CRON به درستی اجرا نمی شود ، که می تواند مانع از عملکرد برخی از ویژگی های موشک وردپرس شود:
fa_IR[1]: رویداد برنامه ریزی شده زیر اجرا نشد. این ممکن است نشان دهد که سیستم CRON به درستی اجرا نمی شود ، که می تواند مانع از عملکرد برخی از ویژگی های موشک وردپرس شود:

en: The log file could not be read.
fa_IR: لاگ فایل قابل خواندن نیست.

en: The log file does not exist.
fa_IR: لاگ فایل موجود نیست.

en: The logs are not saved into a file.
fa_IR: لاگ ها درون فایل ذخیره نشده است.

en: The provided license data are not valid.
fa_IR: داده لایسنس شما معتبر نیست.

en: Themes
fa_IR: قالب ها

en: There seems to be an issue validating your license. Please see the error message below. | There seems to be an issue validating your license. You can see the error messages below.
fa_IR[0]: به نظر می رسد مشکلی در تأیید لایسنس شما وجود دارد. لطفاً پیام خطا را در زیر مشاهده کنید.
fa_IR[1]: به نظر می رسد مشکلی در تأیید لایسنس شما وجود دارد. لطفاً پیام خطا را در زیر مشاهده کنید.

en: These features will be %1$sautomatically disabled on %3$s%2$s.
fa_IR: این ویژگی ها%1$s به طور خودکار غیرفعال می شوند در%3$s%2$s.

en: This action will clear all the cache files.
fa_IR: این عمل همه فایل های کش شده را حذف می کند.

en: This action will clear and preload all the cache files.
fa_IR: این عمل فایل های کش شده و پیش بارگذاری را حذف می کند.

en: This action will clear the Critical Images and Lazily Rendered Content.
fa_IR: این عمل تصاویر بحرانی و محتوای رندر تنبل شده را پاک می کند.

en: This action will clear the used CSS files.
fa_IR: این عمل همه فایل های CSS استفاده شده را حذف می کند.

en: This can significantly improve your loading time if you have a lot of YouTube videos on a page.
fa_IR: در صورتی که تعداد زیادی ویدیو از یوتیوب داخل صفحه خود داشته باشید، این گزینه به طور قابل ملاحظه‌ای سرعت شما را افزایش خواهد داد.

en: This could break things!
fa_IR: این ممکن است بعضی چیزها را خراب کند!

en: This feature is not available for non-public post types.
fa_IR: این ویژگی برای انواع نوشته‌های منتشر نشده قابل دسترس نیست.

en: This is a one-time action and this button will be removed afterwards. %1$sMore info%2$s
fa_IR: این یکباره است و این دکمه بعد از آن حذف می شود.%1$sراهنمایی%2$s

en: This license key is not recognized.
fa_IR: این لایسنس شناسایی نشد.

en: This plugin blocks WP Rocket's caching and optimizations. Deactivate it and use %1$sEzoic's nameserver integration%2$s instead.
fa_IR: این افزونه از عملکرد صحیح افزونه موشک وردپرس جلوگیری می کند. غیرفعال کرده و به جای آن از %1$sEzoic's nameserver integration%2$s استفاده نمایید.

en: This post uses specific Critical Path CSS. %1$sMore info%2$s
fa_IR: این نوشته از CSS مسیر بحرانی مخصوص استفاده می کند. %1$sراهنمایی%2$s

en: This website is not allowed.
fa_IR: این وب سایت مجاز نمی باشد.

en: This would help us to improve WP Rocket for you in the future.
fa_IR: این کار به ما کمک خواهد کرد تا در آینده موشک وردپرس را بهبود ببخشیم.

en: To function properly, %1$s %2$s requires at least:
fa_IR: برای عمل کردن به حداقل %1$s %2$s نیاز است:

en: To guarantee fast websites, WP Rocket automatically applies 80% of web performance best practices.
fa_IR: گارانتی سرعت بالای سایت،موشک وردپرس خودکار 80% o عملکرد سایت را بهبود می بخشد.

en: To learn more about the process check our %1$sdocumentation%2$s.
fa_IR: برای یادگیری پروسه %1$sمستندات%2$s مارا بخوانید.

en: To resolve, please %1$scontact support%2$s.
fa_IR: برای رفع مشکل، لطفا با %1$sپشتیبانی%2$s تماس بگیرید.

en: To resolve, please contact support.
fa_IR: برای رفع مشکل با پشتیبانی تماس بگیرید.

en: To use RocketCDN, replace your CNAME with %1$s%2$s%3$s.
fa_IR: برای استفاده از RocketCDN ، بجای CNAME خود از %1$s%2$s%3$s استفاده کنید.

en: Tools
fa_IR: ابزارها

en: Transients
fa_IR: داده‌های گذرا

en: Transients Cleanup
fa_IR: پاک‌سازی داده‌های گذرا

en: Transients are temporary options; they are safe to remove. They will be automatically regenerated as your plugins require them.
fa_IR: داده‌های گذرا تنظیمات موقتی هستند. حذف آن‌ها ایمن است. در صورتی که افزونه‌ها به این داده‌ها نیاز داشته باشند به صورت خودکار ایجاد خواهند شد.

en: Trashed Comments
fa_IR: دیدگاه‌های زباله‌دان

en: Trashed Posts
fa_IR: نوشته‌های داخل زباله دان

en: Troubleshoot: %1$sHow to make system files writeable%2$s
fa_IR: عیب‌یابی: %1$s چگونه فایل‌های سیستمی را قابل نوشتن کنیم%2$s

en: Troubleshooting
fa_IR: عیب یابی

en: Troubleshooting Display Issues with File Optimization
fa_IR: عیب یابی مشکلات نمایش با بهینه سازی فایل

en: Try clicking %1$sSave Changes%2$s below. If the error persists, follow %3$sthis guide%4$s.
fa_IR: سعی کنید روی%1$sذخیره تغییرات%2$s در زیر کلیک کنید. اگر همچنان خطا وجود داشت، %3$sراهنمایی%4$s را دنبال کنید.

en: Try clicking %1$sValidate License%2$s below. If the error persists, follow %3$sthis guide%4$s.
fa_IR: سعی کنید روی%1$sذخیره تغییرات%2$s در زیر کلیک کنید. اگر همچنان خطا وجود داشت، %3$sراهنمایی%4$s را دنبال کنید.

en: Turn on Remove Unused CSS
fa_IR: حذف CSS های بدون استفاده را فعال کنید

en: Tutorials
fa_IR: آموزش‌ها

en: URLs to prefetch
fa_IR: آدرس‌ها برای پیش‌دریافت

en: Unavailable
fa_IR: دردسترس نیست

en: Update Inclusion and Exclusion Lists
fa_IR: لیست های شامل و حذف را به روز کنید

en: Update lists
fa_IR: بروزرسانی لیست ها

en: Upgrade now
fa_IR: اکنون ارتقاء دهید

en: Upgrade to %s
fa_IR: ارتقاء به %s

en: Upgrade your %1$saccount%2$s or %3$stransfer your license%2$s to this domain.
fa_IR: حساب کاربری%1$sخودرا%2$sارتقاء دهید یا%3$sلایسنس خود را به دامنه فعلی %2$s منتقل کنید.

en: Upload file and import settings
fa_IR: بارگذاری فایل و درون‌ریزی تنظیمات

en: Use (.*) wildcards to detect parts of UA strings.
fa_IR: برای تشخص قسمت‌های مختلف رشته user agent از (.*)استفاده کنید.

en: Use a private browser to check your website's speed and visual appearance.
fa_IR: از یک مرورگر خصوصی برای بررسی سرعت وبسایت خود و ظاهر بصری آن استفاده کنید.

en: Used CSS
fa_IR: CSS استفاده شده

en: User Cache
fa_IR: کش کاربر

en: User cache is great when you have user-specific or restricted content on your website.<br>%1$sLearn more%2$s
fa_IR: حافظه پنهان کاربر زمانی عالی است که محتوای خاص کاربر یا محدود شده در وب سایت خود داشته باشید.<br>%1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Valid until %s only!
fa_IR: تا %s معتبر است!

en: Validate License
fa_IR: اعتبار لایسنس

en: Varnish
fa_IR: وارنیش

en: Varnish auto-purge will be automatically enabled once Varnish is enabled on your %s server.
fa_IR: هنگامی که Varnish روی دستگاه شما فعال می شود ، پاکسازی خودکار لاک به طور خودکار فعال می شود %s سرور.

en: Varnish cache will be purged each time WP Rocket clears its cache to ensure content is always up-to-date.<br>%1$sLearn more%2$s
fa_IR: هر بار که موشک وردپرس کش خود را پاک‌سازی می‌کند، کش وارنیش هم به منظور اطمینان از به روز بودن محتوا، پاک خواهد شد.<br>%1$sکسب اطلاعات بیشتر%2$s

en: View my account
fa_IR: مشاهده حساب من

[ctx: WP Critical CSS compatibility]
en: Load CSS asynchronously is currently handled by the %1$s plugin. If you want to use WP Rocket’s load CSS asynchronously option, disable the %1$s plugin.
fa_IR: بارگیری CSS به صورت ناهمزمان در حال حاضر توسط %1$s افزونه.اگر می خواهید بارگیری CSS به صورت ناهمزمان توسط افزونه موشک وردپرس انجام شود. افزونه %1$s غیرفعال کنید.

en: WP Media
fa_IR: سرویس WP Media

en: WP Rocket
fa_IR: راکت وردپرس

en: WP Rocket Expired Cache Interval
fa_IR: مدت زمان کش موشک وردپرس به اتمام رسیده است

en: WP Rocket Footer JS is not an official add-on. It prevents some options in WP Rocket from working correctly. Please deactivate it if you have problems.
fa_IR: WP Rocket Footer JS یک افزودنی رسمی نیست. از عملکرد صحیح برخی از گزینه ها در WP Rocket جلوگیری می کند. لطفاً در صورت بروز مشکل آن را غیرفعال کنید.

en: WP Rocket Options
fa_IR: تنظیمات موشک وردپرس

en: WP Rocket Preload pending jobs
fa_IR: کارهای معلق پیش بارگذاری

en: WP Rocket Preload revert stuck failed jobs
fa_IR: پیش بارگذاری برگرداندن کارهای ناموفق گیر کرده است

en: WP Rocket Settings
fa_IR: تنظیمات موشک وردپرس

en: WP Rocket clear failed jobs
fa_IR: WP Rocket کارهای ناموفق را پاک کرد

en: WP Rocket integration: the CDN option is %1$sautomatically configured%2$s in our plugin
fa_IR: ادغام موشک وردپرس: گزینه CDN بصورت خودکار%1$sپیکربندی می شود%2$s در افزونه ما

en: WP Rocket is now activated and already working for you.
fa_IR: راکت وردپرس با موفیت فعال شده و بطور کامل کار می کند.

en: WP Rocket is the easiest way to make your WordPress website faster and boost your Google PageSpeed score. Get more traffic, better engagement, and higher conversions effortlessly.
fa_IR: WP Rocket ساده‌ترین راه برای سریع‌تر کردن وب‌سایت وردپرس و افزایش امتیاز Google PageSpeed است. بدون زحمت ترافیک بیشتر، تعامل بهتر و تبدیل های بالاتر را دریافت کنید.

en: WP Rocket license type
fa_IR: نوع لایسنس

en: WP Rocket now collects these metrics from your website:
fa_IR: موشک وردپرس اکنون این معیارها را از وب‌سایت شما جمع‌آوری می‌کند:

en: WP Rocket process on submit jobs
fa_IR: فرآیند WP Rocket در ارسال کارها

en: WP Rocket process pending jobs
fa_IR: WP Rocket کارهای معلق را پردازش می کند

en: WP Rocket was not able to automatically validate your license.
fa_IR: موشک وردپرس قادر به فعال‌سازی لایسنس شما به صورت خودکار نیست.

en: WP Rocket will create separate cache files to serve your WebP images.
fa_IR: موشک وردپرس فایل های کش جداگانه ای را برای ارائه تصاویر WebP شما ایجاد می کند.

en: WP Rocket will never transmit any domain names or email addresses (except for license validation), IP addresses, or third-party API keys.
fa_IR: موشک وردپرس هرگز نام دامنه یا آدرس ایمیلی (تنها برای فعال‌سازی لایسنس)، آدرس آی پی یا کلید‌های وب‌سرویس ثانویه را منتقل نخواهد کرد.

en: WP Rocket:
fa_IR: راکت وردپرس:

en: WP_CACHE is not set
fa_IR: مقدار WP_CACHE تنظیم نشده است

en: WP_CACHE is set to false
fa_IR: مقدار WP_CACHE به false تنظیم شده است

en: WP_CACHE is set to true
fa_IR: مقدار WP_CACHE به true تنظیم شده است

en: WP_CACHE value
fa_IR: مقدار WP_CACHE

en: Watch the video
fa_IR: تماشای ویدیو

en: We also enable options that provide immediate benefits to your website.
fa_IR: ما همچنین گزینه هایی را که مزایای فوری وب سایت شما را ارائه می دهند فعال می کنیم.

en: We automatically detected the sitemap generated by the %s plugin. You can check the option to preload it.
fa_IR: ما به طور خودکار نقشه سایت تولید شده توسط پلاگین %s را تشخیص می‌دهیم. شما می توانید این گزینه را برای بارگذاری اولیه آن تیک بزنید.

en: We could not fetch the current price because RocketCDN API returned an unexpected error code.
fa_IR: ما نتوانستیم قیمت فعلی را دریافت کنیم زیرا RocketCDN API یک کد خطای غیرمنتظره را برگرداند.

en: We couldn't generate the used CSS because you're using a nulled version of WP Rocket. You need an active license to use the Remove Unused CSS feature and further improve your website's performance.
fa_IR: ما نتوانستیم CSS استفاده شده را ایجاد کنیم زیرا شما از نسخه نال شده WP Rocket استفاده می کنید. برای استفاده از قابلیت Remove Unused CSS و بهبود بیشتر عملکرد وب سایت خود، به یک مجوز فعال نیاز دارید.

en: We highly recommend the %1$supdated Remove Unused CSS%2$s for a better CSS optimization. Load CSS Asynchronously is always available as a back-up.
fa_IR: به شدت توصیه میشه%1$sحذف CSSهای بلااستفاده را بروزرسانی کنید%2$sبرای بهینه سازی CSS. بارگیری ناهمزمان CSS همیشه به عنوان پشتیبان در دسترس است.

en: We suggest enabling %1$sPreload%2$s for the fastest results.
fa_IR: ما پیشنهاد می کنیم %1$sپیش بارگذاری%2$s برای نتایج سریعتر فعال کنید.

en: We've updated your RocketCDN CNAME from %1$s to %2$s.
fa_IR: ما RocketCDN CNAME شما را از %1$s به %2$s به روز کرده ایم.

en: WebP Compatibility
fa_IR: سازگاری WebP

en: WebP cache is disabled by filter.
fa_IR: کش WebP با فیلتر غیرفعال است.

en: Websites
fa_IR: سایت ها

en: Weekly
fa_IR: هفتگی

en: What WP Rocket Does For You By Default
fa_IR: موشک وردپرس به طور پیش فرض چه کاری برای شما انجام می دهد

en: What info will we collect?
fa_IR: چه اطلاعاتی را جمع آوری می‌کنیم؟

en: When using the Delay JavaScript feature, you might notice that some elements in the viewport take time to appear.
fa_IR: هنگام استفاده از قابلیت تأخیر در اجرای جاوااسکریپت، ممکن است متوجه شوید که برخی عناصر در نمایشگر با تأخیر ظاهر می‌شوند.

en: When you enable preloading WP Rocket will automatically detect your sitemaps and save all URLs to the database. The plugin will make sure that your cache is always preloaded.
fa_IR: وقتی پیش بارگذاری را فعال می کنید، WP Rocket به طور خودکار نقشه های سایت شما را شناسایی می کند و همه URL ها را در پایگاه داده ذخیره می کند. این افزونه مطمئن می شود که کش شما همیشه از قبل بارگذاری شده است.

en: Which WP Rocket settings are active
fa_IR: کدام تنظیمات موشک وردپرس فعال هستند

en: WordPress
fa_IR: وردپرس

en: WordPress %1$s. To use this WP Rocket version, please upgrade WordPress to version %1$s or higher.
fa_IR: نسخه %1$s وردپرس. برای استفاده از این نسخه از موشک وردپرس، لطفا وردپرس خود را به نسخه %1$s یا بالاتر به روز رسانی کنید.

en: WordPress multisite:
fa_IR: وردپرس شبکه:

en: WordPress version number:
fa_IR: نسخه وردپرس:

en: Would you allow WP Rocket to collect non-sensitive diagnostic data from this website?
fa_IR: آیا اجاره می‌دهید موشک وردپرس اطلاعات مرتبط غیرحساس را از این وبسایت جمع آوری کند؟

en: Yes, allow
fa_IR: بله، اجازه می‌دهم

en: Yes, apply "%1$sSafe Mode%2$s"
fa_IR: بله اعمال کنید"%1$sSafe Mode%2$s"

en: Yoast SEO XML sitemap
fa_IR: نقشه سایت Yoast SEO

en: You are using %1$s to convert images to WebP. If you want WP Rocket to serve them for you, activate this option. %2$sMore info%3$s | You are using %1$s to convert images to WebP. If you want WP Rocket to serve them for you, activate this option. %2$sMore info%3$s
fa_IR[0]: برای تبدیل تصاویر به WebP شما از %1$s استفاده می کنید. اگر می خواهید از طریق موشک وردپرس اقدام کنید، این گزینه را فعال نمایید.%2$sراهنمایی%3$s
fa_IR[1]: برای تبدیل تصاویر به WebP شما از %1$s استفاده می کنید. اگر می خواهید از طریق موشک وردپرس اقدام کنید، این گزینه را فعال نمایید.%2$sراهنمایی%3$s

en: You are using %1$s to convert images to WebP. WP Rocket will create separate cache files to serve your WebP images. %2$sMore info%3$s | You are using %1$s to convert images to WebP. WP Rocket will create separate cache files to serve your WebP images. %2$sMore info%3$s
fa_IR[0]: برای تبدیل تصاویر به WebP شما از %1$s استفاده می کنید. موشک وردپرس برای کش از فایل کش جداگانه استفاده می کند برای تصاویر WebP شما.%2$sراهنمایی%3$s
fa_IR[1]: برای تبدیل تصاویر به WebP شما از %1$s استفاده می کنید. موشک وردپرس برای کش از فایل کش جداگانه استفاده می کند برای تصاویر WebP شما.%2$sراهنمایی%3$s

en: You are using %1$s to serve WebP images so you do not need to enable this option. %2$sMore info%3$s %4$s If you prefer to have WP Rocket serve WebP for you instead, please disable WebP display in %1$s. | You are using %1$s to serve WebP images so you do not need to enable this option. %2$sMore info%3$s %4$s If you prefer to have WP Rocket serve WebP for you instead, please disable WebP display in %1$s.
fa_IR[0]: شما از %1$s تصاویر WEBP استفاده می کنید. نیازی به فعالسازی این گزینه نیست.%2$sاطلاعات بیشتر%3$s %4$sاگر ترجیح میدهید از این قابلیت افزونه موشک وردپرس استفاده کنید. لطفا تنظیمات مربوطه را در %1$s غیرفعال کنید.
fa_IR[1]: شما از %1$s تصاویر WEBP استفاده می کنید. نیازی به فعالسازی این گزینه نیست.%2$sاطلاعات بیشتر%3$s %4$sاگر ترجیح میدهید از این قابلیت افزونه موشک وردپرس استفاده کنید. لطفا تنظیمات مربوطه را در %1$s غیرفعال کنید.

en: You can no longer use the Remove Unused CSS or Load CSS asynchronously options.
fa_IR: دیگر نمی توانید از گزینه های Remove Unused CSS یا Load CSS Asynchronously استفاده کنید.

en: You can rollback to the previous major version here.%sThen send us a support request.
fa_IR: در اینجا می توانید به نسخه اصلی قبلی بازگردید.%sآنگاه برای پشتیبانی تماس بگیرید با نا.

en: You can use WP Rocket on more websites by upgrading your license (you will only pay the price difference between your current and new licenses).
fa_IR: می توانید با ارتقاء لایسنس از موشک وردپرس در وب سایت های بیشتری استفاده کنید (فقط تفاوت قیمت بین لایسنس های فعلی و جدید خود را پرداخت خواهید کرد).

en: You can use WP Rocket on more websites by upgrading your license. To upgrade, simply pay the %1$sprice difference%2$s between your current and new licenses, as shown below.
fa_IR: با ارتقاء لایسنس خود می توانید سایت های بیشتری را به موشک وردپرس مجهز کنید. برای ارتقاء، فقط کافی مبلغ%1$sتفاوت%2$sبین لایسنس فعلی و لایسنس جدید را پرداخت نمایید.

en: You have added as many sites as your current license allows.
fa_IR: شما به اندازه لایسنس فعلی سایت اضافه کرده اید.

en: You have not activated logged-in user cache.
fa_IR: شما کش کاربران وارد شده به سایت را فعال نکرده‌اید.

en: You need a valid license to continue using this feature. %1$sRenew now%2$s before losing access.
fa_IR: برای استفاده از این ویژگی نیازمند لایسنس معتبر هستید.%1$sاکنون تمدید کنید%2$sقبل از حذف دسترسیتان

en: You need an %1$sactive license to continue optimizing your CSS delivery%2$s.
fa_IR: شما به لایسنس%1$sفعال نیاز دارید تا بهینه سازی تحویل css ادامه یابد%2$s.

en: You need an %1$sactive license%2$s to keep optimizing your CSS delivery, which addresses a PageSpeed Insights recommendation and improves your page performance.
fa_IR: شما به %1$sلایسنس فعال%2$sبرای قابلیت Optimize CSS Delivery نیاز دارید،که به توصیه PageSpeed Insights پرداخته و عملکرد صفحه شما را بهبود می بخشد.

en: You need an active license to enable this option. %1$sMore info%2$s.
fa_IR: برای فعالسازی این گزینه به لایسنس فعال نیاز دارید.%1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: You need an active license to enable this option. %1$sRenew now%2$s.
fa_IR: برای فعالسازی این گزینه به لایسنس فعال نیاز دارید.%1$sاکنون تمدید کنید%2$s

en: You need an active license to get the latest version of the lists from our server.
fa_IR: برای دریافت آخرین نسخه لیست ها از سرور ما به یک لایسنس فعال نیاز دارید.

en: You should either disable Cloudflare APO or check with the theme/plugin requiring the use of “Dynamic Cookies Cache” developers for an alternative way to be page-cache friendly. %1$sMore info%2$s
fa_IR: باید Cloudflare APO را غیرفعال کنید یا قالب/افزونه‌ای را بررسی کنید که به توسعه‌دهندگان «Dynamic Cookies Cache» نیاز دارد تا راهی جایگزین برای سازگاری با کش صفحه باشد.%1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: You will soon lose access to some features.
fa_IR: به زودی دسترسی به برخی از ویژگی ها را از دست خواهید داد.

en: Your %1$sWP Rocket license is about to expire%2$s: you will soon lose access to product updates and support.
fa_IR: لایسنس%1$s افزونه شما در حال انقضاء%2$sاست: به زودی دسترسی به بروزرسانی محصول و پشتیبانی را نخواهید داشت.

en: Your Cloudflare credentials are invalid!
fa_IR: اطلاعات CloudFlare شما نامعتبر است!

en: Your Cloudflare credentials are valid.
fa_IR: اطلاعات CloudFlare شما معتبر است.

en: Your Divi template was updated. Clear the Used CSS if the layout, design or CSS styles were changed.
fa_IR: پوسته Divi بروزرسانی شده. پاکسازی CSS های بلا استفاده را انجام دهید. اگر استایل ها یا طرح ها به مشکل خورده است.

en: Your RocketCDN subscription is currently active.
fa_IR: اشتراک RocketCDN شما اکنون فعال است.

en: Your WP Rocket license is expired!
fa_IR: لایسنس شما نامعتبر است!

en: Your installation seems to be missing core Kinsta files managing Cache clearing, which will prevent your Kinsta installation and WP Rocket from working correctly. Please get in touch with Kinsta support through your %1$sMyKinsta%2$s account to resolve this issue.
fa_IR: به نظر می رسد نصب شما فاقد فایل های اصلی Kinsta است که حذف کش و CDN را مدیریت می کند، که از نصب Kinsta شما و کارکرد صحیح موشک وردپرس جلوگیری می کند. لطفا پشیبانی Kinsta از طرق حساب %1$sMyKinsta%2$s برایحل این مشکل در ارتباط باشید.

en: Your license is not valid.
fa_IR: لایسنس شما نامعتبر است.

en: Your site is hosted on %s, we have enabled Varnish auto-purge for compatibility.
fa_IR: سایت شما توسط %s میزبانی می‌شود، ما برای سازگاری پاک‌سازی خودکار وارنیش را فعال کرده‌ایم.

en: Your site is now using mobile-specific critical path CSS. %1$sMore info%2$s
fa_IR: سایت شما اکنون از mobile-specific برای مسیر CSS بحرانی استفاده می کند. %1$sراهنمایی%2$s

en: Your site is using the official Cloudflare plugin. We have enabled Cloudflare auto-purge for compatibility. If you have APO activated, it is also compatible.
fa_IR: سایت شما از پلاگین رسمی کلادفلیر استفاده می کند. ما پاکسازی خودکار کلادفلیر را برای سازگاری فعال کرده ایم. اگر APO را فعال کرده اید، سازگار است.

en: Your website could be much faster if it could take advantage of our %1$snew features and enhancements%2$s. 🚀
fa_IR: سایت شما می تواند از این هم سریعتر شود با استفاده از%1$sویژگی حدید و بهینه سازی%2$s. 🚀

en: Your website currently uses the same Critical Path CSS for both desktop and mobile.
fa_IR: وب سایت شما در حال حاضر از یک مسیر CSS بحرانی برای دسکتاپ و تلفن همراه استفاده می کند.

en: Your website should be loading faster now!
fa_IR: وب سایت شما باید سریعتر بارگیری شود!

en: and export WP Rocket settings %1$s(Recommended as current settings will be deleted)%2$s
fa_IR: و برون بری تنظیمات افزونه%1$s(توصیه می شود زیرا تنظیمات فعلی حذف خواهند شد)%2$s

[ctx: button text]
en: Download settings
fa_IR: دانلود تنظیمات

en: contact support
fa_IR: پشتیبانی

en: days
fa_IR: روز

en: hours
fa_IR: ساعت

en: minutes
fa_IR: دقیقه

en: monthly
fa_IR: ماهیانه

[ctx: noun]
en: Preload
fa_IR: پیش بارگذاری

en: or
fa_IR: یا

[ctx: plugin name]
en: Easy Digital Downloads
fa_IR: دانلود آسان دیجیتال EDD

[ctx: plugin name]
en: WooCommerce
fa_IR: ووکامرس

en: reserved for
fa_IR: متعلق به

[ctx: screen-reader-text]
en: Note:
fa_IR: یادداشت:

[ctx: screen-reader-text]
en: Performance tip:
fa_IR: نکته کارایی:

[ctx: screen-reader-text]
en: Third-party feature detected:
fa_IR: ویژگی های سوم شخص شناسایی شده است:

[ctx: screen-reader-text]
en: Warning:
fa_IR: اخطار:

en: seconds
fa_IR: ثانیه

en: version %s
fa_IR: نسخه %s

en: weekly
fa_IR: هفتگی

en: with
fa_IR: با
