Elementor Pro - en to fa_IR translation catalogue (2650 entries)

en: "All" Filter
fa_IR: فیلتر "همه"

en: "All" Filter Label
fa_IR: برچسب فیلتر "همه"

en: %1$s %2$ssays:%3$s
fa_IR: %1$s %2$sمیگوید:%3$s

en: %1$s at %2$s
fa_IR: %1$s در %2$s

en: %1$s mentioned you on %2$s at %3$s
fa_IR: %1$s از شما در %2$s در %3$s نام برده است

en: %1$s of %2$s
fa_IR: %1$s از %2$s

en: %1$s replied to a note on %2$s at %3$s
fa_IR: %1$s به یادداشتی در %2$s در %3$s پاسخ داد

en: %1$s resolved a note on %2$s at %3$s
fa_IR: %1$s یادداشتی را در %2$s در %3$s حل کرد

en: %1$sError:%2$s The nonce security check didn’t pass. Please reload the page and try again. You may want to try clearing your browser cache as a last attempt.
fa_IR: %1$sخطا:%2$s بررسی امنیتی nonce انجام نشد. لطفا صفحه را مجددا بارگذاری کنید و دوباره تلاش کنید. ممکن است بخواهید به عنوان آخرین تلاش، کش مرورگر خود را پاک کنید.

en: %1$sYou have no more activations left.%2$s %3$sPlease upgrade to a more advanced license%4$s (you'll only need to cover the difference).
fa_IR: %1$s لایسنس دیگری برای شما موجود نیست. %2$s %3$s لطفا حساب کاربری خود را برای لایسنس بیشتر ارتقا دهید %4$s .

en: %1$sYour Elementor Pro license has expired.%2$s Want to keep creating secure and high-performing websites? Renew your subscription to regain access to all of the Elementor Pro widgets, templates, updates & more. %3$sRenew now%4$s
fa_IR: %1$sلایسنس المنتور پرو شما منقضی شده است.%2$s آیا می‌خواهید به ایجاد وب‌سایت‌های ایمن و با عملکرد بالا ادامه دهید؟ اشتراک خود را تمدید کنید تا دوباره به همه ویجت‌ها، الگوها، به‌روزرسانی‌ها و موارد دیگر المنتور پرو دسترسی پیدا کنید. %3$sاکنون تمدید کنید%4$s

en: %1$sYour license key doesn't match your current domain%2$s. This is most likely due to a change in the domain URL of your site (including HTTPS/SSL migration). Please deactivate the license and then reactivate it again.
fa_IR: %1$s لایسنس شما با این دامین%2$s مطابقت ندارد.ممکن است به خاطر تغییر دامین سایت با فعال یا غیر فعال کردن گواهینامه امنیتی دامین باشد. لطفا یکبار لایسنس را غیر فعال و مجدداً فعال کنید.

en: %1$sYour license key doesn't match your current domain%2$s. This is most likely due to a change in the domain URL. Please deactivate the license and then reactivate it again.
fa_IR: %1$sکلید مجوز شما با دامنه فعلی %2$s شما مطابقت ندارد. این به احتمال زیاد به دلیل تغییر در URL دامنه است. لطفاً لایسنس را غیرفعال کرده و مجدداً آن را فعال کنید.

en: %1$sYour license key has been cancelled%2$s (most likely due to a refund request). Please consider acquiring a new license.
fa_IR: %1$sلایسنس شما لغو شد%2$s لطفا یک لایسنس جدید بگیرید.

en: %1$sreCAPTCHA V3%2$s is a free service by Google that protects your website from spam and abuse. It does this while letting your valid users pass through with ease.
fa_IR: %1$sreCAPTCHA V3%2$s یک سرویس رایگان توسط گوگل است که از وب سایت شما در برابر هرزنامه و سوء استفاده محافظت می کند. این کار را در حالی انجام می دهد که به کاربران معتبر شما اجازه می دهد به راحتی از آنجا عبور کنند.

en: %1$sreCAPTCHA%2$s is a free service by Google that protects your website from spam and abuse. It does this while letting your valid users pass through with ease.
fa_IR: %1$sreCAPTCHA%2$s یک سرویس رایگان توسط گوگل است که از وب سایت شما در برابر هرزنامه و سوء استفاده محافظت می کند. این کار را در حالی انجام می دهد که به کاربران معتبر شما اجازه می دهد به راحتی از آنجا عبور کنند.

en: %s - End
fa_IR: %s- پایان

en: %s - Start
fa_IR: %s - شروع

en: %s Activation
fa_IR: %s فعال سازی

en: %s Archive
fa_IR: بایگانی %s

en: %s By Author
fa_IR: %s توسط نویسنده

en: %s Comments
fa_IR: %s دیدگاه

en: %s Field
fa_IR: فیلد %s

en: %s File
fa_IR: %s فایل

en: %s Not Connected
fa_IR: %s متصل نیست

en: %s Not Connected Color
fa_IR: %s رنگ متصل نیست

en: %s Widget
fa_IR: %s ویجت

en: %s ago
fa_IR: %s قبل

en: %s custom code cannot be not updated, someone else is editing it. | %s custom codes cannot be not updated, someone else is editing them.
fa_IR[0]: %s کد سفارشی را نمی توان به روز کرد، شخص دیگری آن را ویرایش می کند.
fa_IR[1]: %s کدهای سفارشی را نمی توان به روز کرد، شخص دیگری آن را ویرایش می کند.

en: %s custom code moved to trash. | %s custom codes moved to trash.
fa_IR[0]: %s کد های سفارشی به زباله دان منتقل شدند.
fa_IR[1]: %s کد سفارشی به زباله دان منتقل شد.

en: %s custom code permanently deleted. | %s custom codes permanently deleted.
fa_IR[0]: %s سفارشی برای همیشه حذف شده است.
fa_IR[1]: %s فیلد سفارشی حذف شد.

en: %s custom code restored. | %s custom code restored.
fa_IR[0]: %s کد سفارشی بازگردانی شد.
fa_IR[1]: %s کد سفارشی بازگردانی شد.

en: %s custom code updated. | %s custom codes updated.
fa_IR[0]: %s سفارشی به روز شده است.
fa_IR[1]: %s زمینه سفارشی به روز شد.

en: %s is currently editing this template, please try again later
fa_IR: %s در حال ویرایش این قالب هست. لطفا بعدا امتحان کنید

en: %s replies
fa_IR: %s پاسخ

en: &laquo; Previous
fa_IR: &laquo; قبلی

en: &nbsp;&ndash; Page %s
fa_IR: &nbsp;&ndash; صفحه %s

en: (deleted user)
fa_IR: (کاربر حذف شده)

en: (unavailable)
fa_IR: (در دسترس نیست)

en: * Please note that this user will be able to see the list of all site users as part of the tagging ability in Notes.
fa_IR: * توجه داشته باشید که این کاربر قادر خواهد بود لیست تمام کاربران سایت را به عنوان بخشی از توانایی برچسب گذاری در یادداشت ها مشاهده کند.

en: * Requires an Advanced subscription or higher
fa_IR: * به اشتراک پیشرفته یا بالاتر نیاز دارد

en: 10% off on your first order!
fa_IR: ۱۰٪ تخفیف در اولین سفارش شما!

en: 3D Depth
fa_IR: عمق 3 بعدی

en: 3D Tilt
fa_IR: شیب سه بعدی

en: 404 Page
fa_IR: صفحه 404

en: <h3>Set up a My Account page</h3><br>Without it, customers can't update their billing details, review past orders, etc. To set up My Account, go to Site Settings.
fa_IR: <h3>تنظیم صفحه حساب کاربری</h3><br>بدون این صفحه ، مشتریان نمی توانند اطلاعات پرداخت را بروزرسانی کنند یا اینکه سفارشات قبلی خود را ببینند و برای تنظیم حساب کاربری به تنظیمات حساب کاربری مراجعه کنید.

en: <h3>Set up a cart page</h3><br>The cart page shows an order summary. To set one up, go to Site Settings.
fa_IR: <h3>صفحه سبد خرید تنظیم کنید</h3><br>صفحه سبد خرید جزئیات سفارش را نشان می دهد. برای تنظیم سبد خرید به تنظیمات سایت مراجعه کنید.

en: <h3>Set up a checkout page</h3><br>Without a checkout page, visitors can't complete transactions on your site. To set one up, go to Site Settings.
fa_IR: <h3>یک صفحه پرداخت بسازید</h3><br>چرا که بدون یک صفحه پرداخت مناسب بازدید کننده ها امکان پرداخت و خرید محصول را نخواهند داشت. برای تنظیم صفحه پرداخت وارد صفحه تنظیمات ووکامرس شوید.

en: <h3>Set up a purchase summary page</h3><br>This page shows payment and order details. To set one up, go to Site Settings.
fa_IR: <h3>راه اندازی یک صفحه خلاصه خرید</h3><br>این صفحه جزئیات پرداخت و سفارش را نشان می دهد. برای تنظیم یکی به تنظیمات سایت بروید.

en: <h3>Sorry, something went wrong.</h3><br>To define a cart page for your site, head over to Site Settings.
fa_IR: <h3>ببخشید ، یه خطایی پیش اومد.</h3><br>برای تنظیم صفحه سبد خرید برای سایت به تنظیمات وردپرس مراجعه کنید.

en: <h3>Sorry, something went wrong.</h3><br>To define a checkout page for your site, head over to Site Settings.
fa_IR: <h3>ببخشید ولی یه خطایی پیش اومده</h3><br>برای تنظیم صفحه پرداخت برید توی بخش تنظیمات ووکامرس.

en: <h3>Sorry, something went wrong.</h3><br>To define a my account page for your site, head over to Site Settings.
fa_IR: <h3>ببخشید، خطایی پیش اومد.</h3><br>برای تعریف صفحه حساب کاربری به تنظیمات سایت مراجعه کنید.

en: <h3>Sorry, something went wrong.</h3><br>To define a purchase summary page for your site, head over to Site Settings.
fa_IR: <h3>ببخشيد، يه مشکلي پيش اومده.</h3><br>برای تعریف یک صفحه جزئیات سفارش برای سایت خود، به تنظیمات سایت بروید.

en: A 404 page template allows you to easily design the layout and style of the page that is displayed when a visitor arrives at a page that does not exist.
fa_IR: یک قالب ۴۰۴ صفحه ای به شما این امکان را می دهد که به راحتی چیدمان و سبک صفحه ای را طراحی کنید که هنگام رسیدن یک بازدید کننده به صفحه ای که وجود ندارد نمایش داده می شود.

en: A Loop is a layout you can customize to display recurring dynamic content - like listings, posts, portfolios, products, , etc.
fa_IR: حلقه یا Loop یک چیدمان قابل تغییر برای نمایش محتوای داینامیک تکرارشونده هست - مثل لیست ها، پست ها، نمونه کار ها و محصولاتو نمونه های مشابه.

en: A PHP extension stopped the file upload. PHP does not provide a way to ascertain which extension caused the file upload to stop; examining the list of loaded extensions with %s may help.
fa_IR: یک پسوند PHP بارگذاری پرونده را متوقف کرد. PHP راهی برای مشخص کردن اینکه کدام پسوند باعث متوقف شدن آپلود فایل نیست ، ارائه نمی دهد. بررسی لیست برنامه های افزودنی لود شده با %s ممکن است کمک کند.

en: A new Form Submission has been received
fa_IR: فرم ارسال جدید دریافت شد

en: A new Submission
fa_IR: فرم ارسال جدید

en: A products archive template allows you to easily design the layout and style of your WooCommerce shop page or other product archive pages - those pages that show a list of products, which may be filtered by terms such as categories, tags, etc.
fa_IR: قالب آرشیو محصولات به شما امکان می دهد طرح و استایل صفحه فروشگاه ووکامرس یا سایر صفحات آرشیو محصولات خود را به راحتی طراحی کنید - صفحاتی که لیستی از محصولات را نشان می دهند ، و  ممکن است توسط عباراتی مانند دسته ها ، برچسب ها و غیره فیلتر شوند.

en: A single page template allows you to easily create the layout and style of pages, ensuring design consistency across all the pages of your site.
fa_IR: یک قالب تک صفحه ای به شما امکان می دهد طرح و استایل صفحات را به راحتی ایجاد کنید.

en: A single post template allows you to easily design the layout and style of posts, ensuring a design consistency throughout all your blog posts, for example.
fa_IR: یک قالب پست به شما امکان می دهد به راحتی طرح و استایل پست ها را طراحی کنید، به عنوان مثال، از یکپارچگی طراحی در تمام پست های وبلاگ خود اطمینان حاصل کنید.

en: A single product template allows you to easily design the layout and style of WooCommerce single product pages, and apply that template to various conditions that you assign.
fa_IR: یک قالب تک محصولی به شما این امکان را می دهد که به راحتی طرح و سبک صفحات تک محصول ووکامرس را طراحی کنید و آن قالب را در شرایط مختلفی که اختصاص می دهید اعمال کنید.

en: ACF
fa_IR: فیلدهای سفارشی

en: AJAX
fa_IR: ایجکس

en: API Key
fa_IR: کلید API

en: API URL
fa_IR: آدرس API

en: ASC
fa_IR: صعودی

en: About Heading
fa_IR: درباره عنوان

en: Above
fa_IR: در بالا

en: Acceptance
fa_IR: پذیرش

en: Acceptance Text
fa_IR: پذیرش متن

en: Access %1$s %2$s
fa_IR: دسترسی %1$s %2$s

en: Access to edit content only
fa_IR: دسترسی فقط برای ویرایش محتوا

en: Accessible Name
fa_IR: نام قابل دسترس

en: Accessible navigation
fa_IR: ناوبری قابل دسترس

en: Account
fa_IR: حساب کاربری

en: Account Details
fa_IR: جزئیات حساب

en: Account Title
fa_IR: عنوان حساب

en: Action
fa_IR: فعالیت

en: Action completed successfully.
fa_IR: عملیات با موفقیت انجام شد.

en: Action failed to run, please check your integration.
fa_IR: اقدام انجام نشد ، لطفاً ادغام خود را بررسی کنید.

en: Actions
fa_IR: اقدامات

en: Actions After Expire
fa_IR: اقدامات پس از انقضا

en: Actions After Submit
fa_IR: واکنش بعد از ارسال

en: Actions Log
fa_IR: گزارش فعالیت ها

en: Actions Status
fa_IR: وضعیت لایسنس

en: Activate
fa_IR: فعال سازی

en: Activate License
fa_IR: فعالسازی لایسنس

en: Activate Manually
fa_IR: فعال‌سازی دستی

en: Activate Now
fa_IR: فعال سازی لایسنس

en: Activate Plugin
fa_IR: فعال کردن افزونه

en: Activate Your License and Get Access to Premium Elementor Templates, Support & Plugin Updates.
fa_IR: لایسنس خود را برای دسترسی به الگوهای پریمیوم المنتور و پشتیبانی و به‌روز رسانی‌ها فعال کنید.

en: Activate the Elementor plugin to start using all of Elementor Pro plugin’s features.
fa_IR: لایسنس المنتور پرو رو از ژاکت دریافت و نصب کنید تا به کلیه امکانات دسترسی داشته باشید.

en: Active
fa_IR: فعال لایسنس مگاتم

en: Active Color
fa_IR: رنگ فعال

en: Active Icon
fa_IR: آیکون فعال

en: Active License
fa_IR: فعالسازی لایسنس

en: ActiveCampaign
fa_IR: کمپین فعال

en: AdBlock Detection
fa_IR: شناسایی AdBlocker

en: Add
fa_IR: اضافه کردن

en: Add Action
fa_IR: اضافه کردن اقدام

en: Add Condition
fa_IR: افزودن شرط

en: Add Custom Code snippets anywhere on your website, including the header or footer to measure your page’s performance*
fa_IR: قطعات کد سفارشی را در هر جایی از وب سایت خود اضافه کنید، از جمله سرصفحه یا پاورقی برای اندازه گیری عملکرد صفحه خود*

en: Add Custom Code snippets to your website.
fa_IR: اضافه کردن کد سفارشی به وب سایت.

en: Add New
fa_IR: افزودن جدید

en: Add New Font
fa_IR: افزودن فونت جدید

en: Add New Font Type
fa_IR: افزودن نوع فونت جدید

en: Add New Icon Set
fa_IR: افزودن مجموعه آیکون جدید

en: Add New Loop Template
fa_IR: افزودن قالب حلقه جدید

en: Add New Theme Template
fa_IR: افزودن الگوی قالب جدید

en: Add Static Font
fa_IR: افزودن فونت جدید

en: Add To Cart
fa_IR: افزودن به سبد خرید

en: Add Variable Font
fa_IR: افزودن فونت متغیر

en: Add Your Custom Fonts
fa_IR: فونت دلخواه خوب را اضافه کنید

en: Add Your Custom Icons
fa_IR: اضافه کردن آیکون های دلخواه

en: Add Your Text Here
fa_IR: متن خود را اینجا بنویسید

en: Add Your Tooltip Text Here
fa_IR: متن راهنمای ابزار را اضافه کنید

en: Add actions that will be performed after a visitor submits the form (e.g. send an email notification). Choosing an action will add its setting below.
fa_IR: عملیاتی را که بعد از اینکه یک بازدید کننده فرم را تحویل میگیرد، انجام دهید (به عنوان مثال، اعلان ایمیل را ارسال کنید). انتخاب یک عمل تنظیمات خود را در زیر اضافه می کند.

en: Add as many tags as you want, comma separated.
fa_IR: افزودن چندین برچسب که میخواهید. با کاما جدا کنید.

en: Add comma separated tags
fa_IR: برچسب های جدا شده با کاما را اضافه کنید

en: Add condition group
fa_IR: اضافه کردن گروه شرط

en: Add custom HTML attributes to any element.
fa_IR: یک صفت سفارشی به کد HTML برای هر المان اضافه کنید.

en: Add item
fa_IR: اضافه کردن آیتم

en: Add new
fa_IR: افزودن جدید

en: Add nofollow
fa_IR: افزودن نوفالو

en: Add or remove Font Types
fa_IR: افزودن یا حذف نوع فونت

en: Add pixels, meta tags and any other scripts to your site.
fa_IR: پیکسل ها، متا تگ ها و هر اسکریپت دیگری را به سایت خود اضافه کنید.

en: Add some content for each one of your videos, like a description, transcript or external links.To add, remove or edit tab names, go to Tabs.
fa_IR: برای هر یک از ویدیوهای خود مقداری محتوا اضافه کنید، مانند توضیحات، رونوشت یا پیوندهای خارجی. برای افزودن، حذف یا ویرایش نام برگه ها، به برگه ها بروید.

en: Add the CSS ID or Class of a specific element on this page to track its progress separately
fa_IR: شناسه CSS یا کلاس یک عنصر خاص را در این صفحه اضافه کنید تا پیشرفت آن را جداگانه پیگیری کنید

en: Add them from the
fa_IR: اضافه کردن آنها از

en: Add to Cart
fa_IR: افزودن به سبد خرید

en: Add to Contacts
fa_IR: افزودن به مخاطبین

en: Add your custom class WITHOUT the dot. e.g: my-class
fa_IR: اضافه کردن کلاس های سفارشی خود را بدون نقطه. به عنوان مثال:my-class

en: Add your custom id WITHOUT the Pound key. e.g: my-id
fa_IR: شناسه سفارشی خود را بدون کلید پوند اضافه کنید. به عنوان مثال: my-id

en: Add your own custom CSS
fa_IR: CSS سفارشی خود را اضافه کنید

en: Additional Info
fa_IR: اطلاعات اضافی

en: Additional Information
fa_IR: اطلاعات اضافی

en: Additional Information Tab
fa_IR: زبانه اطلاعات اضافه

en: Additional Options
fa_IR: گزینه های اضافی

en: Additional Settings
fa_IR: تنظیمات اضافی

en: Additional settings are available in the Yoast SEO %1$sBreadcrumbs Panel%2$s
fa_IR: تنظیمات اضافی در یوآست سئو %1$sپنل مسیر سایت%2$s موجود است

en: Addresses
fa_IR: آدرس ها

en: Admin Notice:
fa_IR: اعلان مدیریت:

en: Adobe Fonts (TypeKit)
fa_IR: فونت های Adobe (TypeKit)

en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

en: Advanced Data
fa_IR: داده های پیشرفته

en: Advanced Rules
fa_IR: قوانین پیشرفته

en: After
fa_IR: بعد

en: After Inactivity
fa_IR: پس از عدم فعالیت

en: After Text
fa_IR: قبل از متن

en: After publishing this widget, you will be able to set it as visible on the entire site in the Admin Table.
fa_IR: پس از انتشار این ویجت، می توانید آن را به عنوان قابل مشاهده در کل سایت در جدول مدیریت تنظیم کنید.

en: Akismet Spam Protection
fa_IR: حفاظت از هرزنامه اکیسمت

en: Alignment
fa_IR: ترازبندی

en: All
fa_IR: همه

en: All Archives
fa_IR: همه آرشیو ها

en: All Browsers
fa_IR: همه مرورگرها

en: All Font Types
fa_IR: همه نوع های فونت

en: All Fonts
fa_IR: همه فونت ها

en: All Forms
fa_IR: همه فرم ها

en: All Icons
fa_IR: همه آیکون ها

en: All Pages
fa_IR: همه صفحات

en: All Posts
fa_IR: همه پست ها

en: All Product Archives
fa_IR: آرشیو تمام محصولات

en: All Singular
fa_IR: تکی ها

en: All Time
fa_IR: همیشه

en: All Users
fa_IR: همه کاربران

en: All notes
fa_IR: همه یادداشت ها

en: All site
fa_IR: همه سایت

en: Allow Full Screen
fa_IR: اجازه تمام صفحه

en: Allow Order
fa_IR: اجازه سفارش

en: Allow Resubscribe
fa_IR: مجاز به اشتراک مجدد

en: Allow keyboard tab navigation for accessibility
fa_IR: اجازه ناوبری زبانه صفحه کلید برای دسترسی

en: Allow user to access the Notes feature.
fa_IR: به کاربر اجازه دسترسی به ویژگی یادداشت ها را بدهید.

en: Allowed File Types
fa_IR: نوع فایل های مجاز

en: Already renewed?
fa_IR: قبلا تمدید کردید؟

en: Alt
fa_IR: متن جایگزین (Alt)

en: Always
fa_IR: همیشه

en: Always load jQuery
fa_IR: همیشه جی کوئری را بارگیری کنید

en: Amazing
fa_IR: شگفت انگیز

en: Amount
fa_IR: مقدار

en: An archive template allows you to easily design the layout and style of archive pages - those pages that show a list of posts (e.g. a blog’s list of recent posts), which may be filtered by terms such as authors, categories, tags, search results, etc.
fa_IR: آرشیو عمومی قالبی هست که به شما این امکان رو میده که صفحات آرشیو  رو با استایل و دیزاین مدنظرتون طراحی کنید و این طرح رو برای تمامی صفحات آرشیو پست اعمال کنید.

en: An error occurred, please try again
fa_IR: خطایی رخ داده. لطفا دوباره تلاش کنید

en: An error occurred.
fa_IR: خطایی رخ داد.

en: An error occurred. Please check your internet connection and try again. If the problem persists, contact our support.
fa_IR: خطایی روی داد لطفاً اتصال اینترنت خود را بررسی کنید و دوباره امتحان کنید. اگر مشکل همچنان ادامه داشت ، با پشتیبانی ما تماس بگیرید.

en: Anchor Offset
fa_IR: فاصله لنگر

en: Anchors By Selector
fa_IR: Anchors با انتخابگر

en: Anchors By Tags
fa_IR: Anchors بوسیله برچسب ها

en: Angle
fa_IR: زاویه ای

en: Animated Classic
fa_IR: متحرک کلاسیک

en: Animated Headline
fa_IR: تیتر متحرک

en: Animated Text
fa_IR: متن متحرک

en: Animation
fa_IR: انیمیشن

en: Animation Delay
fa_IR: تاخیر انیمیشن

en: Animation Duration
fa_IR: زمان انیمیشن

en: Another check is in progress.
fa_IR: یک بررسی دیگر در حال انجام است.

en: Any Amount
fa_IR: هر مقدار

en: Any Child %s Of
fa_IR: هر فرزند %s از

en: Any Child Of
fa_IR: هر چایلدی

en: Any Video
fa_IR: هر ویدیویی

en: App ID
fa_IR: شناسه برنامه

en: Apply
fa_IR: اعمال

en: Apply & Preview
fa_IR: اعمال و پیشنمایش

en: Apply Button
fa_IR: دکمه اعمال

en: Apply CSS globally across your site to elevate your designs.
fa_IR: اعمال کردن کد CSS بر روی تمام طرح سایت شما.

en: Apply CSS to any widget and elevate any element with Custom CSS.
fa_IR: اعمال کردن کد CSS بر روی ویجت یا المان های المنتور.

en: Apply Coupon Button
fa_IR: دکمه اعمال کوپن

en: Apply Effects On
fa_IR: اعمال تأثیرات روی

en: Apply Link On
fa_IR: اعمال لینک به

en: Apply Once
fa_IR: یکبار اعمال کنید

en: Apply an alternate template
fa_IR: یک الگوی جایگزین اعمال کنید

en: Apply coupon
fa_IR: اعمال کد تخفیف

en: Apply current template to these pages.
fa_IR: اعمال الگوی فعلی به این صفحات.

en: Apply to custom Excerpt
fa_IR: اعمال به گزیده سفارشی

en: Apply to post content
fa_IR: اعمال به محتوای پست

en: Archive
fa_IR: بایگانی

en: Archive Button
fa_IR: دکمه بایگانی

en: Archive Description
fa_IR: توضیحات آرشیو

en: Archive Meta
fa_IR: متا آرشیو

en: Archive Posts
fa_IR: آرشیو نوشته ها

en: Archive Products
fa_IR: آرشیو محصولات

en: Archive Products (deprecated)
fa_IR: آرشیو محصولات (منسوخ شده)

en: Archive Text
fa_IR: متن آرشیو

en: Archive Title
fa_IR: عنوان آرشیو

en: Archive URL
fa_IR: لینک آرشیو

en: Archives
fa_IR: آرشیو ها

en: Archives: %s
fa_IR: آرشیو: %s

en: Are you sure you want to move this item to trash:
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید این مورد را به سطل زباله منتقل کنید:

en: Are you sure?
fa_IR: شما مطمئن هستید؟

en: Arrow
fa_IR: فلش

en: Arrow Circle
fa_IR: فلش دایره

en: Arrow Circle Negative
fa_IR: دایره فلش منفی

en: Arrows
fa_IR: فلش ها

en: Arrows Type
fa_IR: نوع فلش ها

en: Arrows and Dots
fa_IR: پیکان و نقطه

en: Aside
fa_IR: کنار

en: Ask the site admin to add them
fa_IR: از مدیر سایت بخواهید که آنها را اضافه کند

en: Aspect Ratio
fa_IR: نسبت ابعاد

en: Assign shortcodes to the fields below to enable spam protection on your form. %1$sShow me how%2$s
fa_IR: برای فعال کردن محافظت از هرزنامه در فرم خود، میانبرهایی را به فیلدهای زیر اختصاص دهید. $1%s نشان دهید چگونه%2$s

en: Attachment Caption
fa_IR: عنوان ضمیمه

en: Attachment URL
fa_IR: لینک پیوست

en: Attachment to email won't be saved.
fa_IR: پیوست به ایمیل ذخیره نخواهد شد.

en: Attachments to email won't be saved.
fa_IR: پیوست‌های ایمیل ذخیره نمی‌شوند.

en: Attributes
fa_IR: ویژگی ها

en: Audience
fa_IR: مشترکین

en: Author
fa_IR: نویسنده

en: Author Archive
fa_IR: بایگانی نویسنده

en: Author Bio
fa_IR: بیوگرافی نویسنده

en: Author Box
fa_IR: جعبه نویسنده

en: Author Email
fa_IR: ایمیل نویسنده

en: Author Info
fa_IR: اطلاعات نویسنده

en: Author Meta
fa_IR: متای نویسنده

en: Author Name
fa_IR: نام نویسنده

en: Author Profile Picture
fa_IR: تصویر پروفایل نویسنده

en: Author URL
fa_IR: لینک نویسنده

en: Author Website
fa_IR: نویسنده سایت

en: Author picture
fa_IR: تصویر نویسنده

en: Author: %s
fa_IR: نویسنده: %s

en: Auto
fa_IR: خودکار

en: Auto Renewal
fa_IR: تمدید خودکار

en: Autocomplete
fa_IR: تکمیل خودکار

en: Automatically Close After
fa_IR: بستن خودکار پس از

en: Automatically Open Cart
fa_IR: باز کردن خودکار سبد خرید

en: Automatically Update Cart
fa_IR: به طور خودکار بروزرسانی سبد خرید

en: Automatically align buttons
fa_IR: دکمه ها را به طور خودکار تراز کنید

en: Autoplay
fa_IR: پخش خودکار

en: Autoplay Speed
fa_IR: سرعت پخش خودکار

en: Autoscroll
fa_IR: اسکرول خودکار

en: Autoscroll offset
fa_IR: افست اسکرول خودکار

en: Avatar
fa_IR: تصویر پروفایل

en: Avatar URL
fa_IR: لینک آواتار

en: Average Rating
fa_IR: میانگین امتیاز

en: Avoid Duplicates
fa_IR: اجتناب از تکراری

en: Avoid Multiple Popups
fa_IR: اجتناب از پاپ‌‌آپ‌های چندگانه

en: Back
fa_IR: پشت

en: Background
fa_IR: پس زمینه

en: Background Color
fa_IR: رنگ پس زمینه

[ctx: Background Control]
en: Auto
fa_IR: خودکار

[ctx: Background Control]
en: Contain
fa_IR: شامل

[ctx: Background Control]
en: Cover
fa_IR: پوشش

[ctx: Background Control]
en: Image
fa_IR: تصویر

[ctx: Background Control]
en: Size
fa_IR: اندازه

en: Background Overlay
fa_IR: پوشش پس زمینه

en: Badge
fa_IR: مدال

en: Badge Taxonomy
fa_IR: طبقه بندی مدال

en: Bag
fa_IR: کیف

en: Bank Details
fa_IR: جزئیات بانک

en: Banner
fa_IR: بنر

en: Basket
fa_IR: سبد

en: Bcc
fa_IR: کپی رونوشت

en: Before
fa_IR: قبل

en: Before Text
fa_IR: قبل از متن

en: Below
fa_IR: در زیر

en: Beside
fa_IR: در كنار

en: Billing Cycle
fa_IR: چرخه صورتحساب

en: Billing Details
fa_IR: جزئیات صورتحساب

en: Billing and Shipping Details
fa_IR: جزئیات صورتحساب و حمل و نقل

en: Bio
fa_IR: بیوگرافی نویسنده

en: Biography
fa_IR: بیوگرافی

en: Blend Mode
fa_IR: حالت مخلوط

en: Block
fa_IR: بلاک

en: Blockquote
fa_IR: نقل قول

en: Blur
fa_IR: تاری

en: Body End
fa_IR: پایان body

en: Body Start
fa_IR: شروع Body

en: Bold
fa_IR: برجسته

en: Border
fa_IR: مرزبندی

en: Border Color
fa_IR: رنگ کادر

[ctx: Border Control]
en: Dashed
fa_IR: خط چین

[ctx: Border Control]
en: Dotted
fa_IR: نقطه چین

[ctx: Border Control]
en: Double
fa_IR: دوتایی

[ctx: Border Control]
en: Groove
fa_IR: شیار

[ctx: Border Control]
en: Solid
fa_IR: توپر

en: Border Radius
fa_IR: گردی کادر

en: Border Type
fa_IR: نوع حاشیه

en: Border Width
fa_IR: عرض کادر

en: Borders
fa_IR: مرزها

en: Both
fa_IR: هر دو

en: Bottom
fa_IR: پایین

en: Bottom Left
fa_IR: پایین چپ

en: Bottom Right
fa_IR: پایین راست

en: Bottom Spacing
fa_IR: فاصله از پایین

en: Bounce
fa_IR: پرش

en: Box
fa_IR: جعبه

en: Box Color
fa_IR: رنگ جعبه

en: Box Count
fa_IR: شمارش جعبه

en: Box Shadow
fa_IR: سایه ی جعبه

en: Boxed
fa_IR: جعبه‌ای

en: Boxed Icon
fa_IR: آیکون جعبه ای

en: Boxes
fa_IR: جعبه ها

en: Breadcrumbs
fa_IR: مسیر سایت

en: Breakpoint
fa_IR: نقطه شکست (Breakpoint)

en: Bring to Front
fa_IR: به جلو آوردن

en: Browser Default
fa_IR: پیشفرض مرورگر

en: Bubble
fa_IR: حباب

en: Bulk actions
fa_IR: کارهای دسته جمعی

en: Bullet
fa_IR: گلوله

en: Bullets
fa_IR: گلوله ای

en: Business Card
fa_IR: کارت ویزیت

en: Button
fa_IR: دکمه

en: Button Color
fa_IR: رنگ دکمه

en: Button Count
fa_IR: شمارش دکمه

en: Button Height
fa_IR: ارتفاع دکمه

en: Button ID
fa_IR: شناسه دکمه

en: Button Only
fa_IR: فقط دکمه

en: Button Size
fa_IR: اندازه دکمه

en: Button Text
fa_IR: متن دکمه

en: Buttons
fa_IR: دکمه ها

en: By Author
fa_IR: بر اساس نویسنده

en: By Parent
fa_IR: توسط اصلی

en: By default, all form fields are sent via %s shortcode. To customize sent fields, copy the shortcode that appears inside each field and paste it above.
fa_IR: به صورت پیش‌فرض، کلیه فیلدهای فرم توسط کد کوتاه %s ارسال می شوند. چنانچه تمایل دارید فیلدهای خاصی را سفارشی سازی کنید کافیست کد کوتاهی که در داخل هر فیلد ظاهر می شود کپی کنید و در بالا پیست کنید.

en: CEO
fa_IR: مدیر عامل

[ctx: CPT Menu Name]
en: Custom Fonts
fa_IR: فونت های دلخواه

[ctx: CPT Menu Name]
en: Custom Icons
fa_IR: آیکون های سفارشی

[ctx: CPT Name]
en: Custom Fonts
fa_IR: فونت دلخواه

[ctx: CPT Name]
en: Custom Icons
fa_IR: آیکون های دلخواه

[ctx: CPT Singular Name]
en: Font
fa_IR: فونت

[ctx: CPT Singular Name]
en: Icon Set
fa_IR: مجموعه آیکون

en: CSS Classes
fa_IR: کلاس های CSS

en: CSS ID
fa_IR: شناسه CSS

en: CSS Prefix
fa_IR: پیشوند CSS

en: CSS selectors, in a comma-separated list
fa_IR: انتخابگرهای CSS در یک لیست با کاما جدا کنید

en: CTA Button
fa_IR: دکمه CTA

en: Call
fa_IR: تماس

en: Can not connect to the reCAPTCHA server (%d).
fa_IR: نمی توان به سرور reCAPTCHA متصل شد. (%d ).

en: Can't find someone?
fa_IR: نميتوني کسي رو پيدا کني؟

en: Can't mention them
fa_IR: نمیتونم اون ها رو منشن کنم

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Cancelled
fa_IR: لغو شده

en: Cannot save those conditions.
fa_IR: نمی توان این این شرایط را ذخیره کرد.

en: Canvas
fa_IR: کانواس (بدون هدر و فوتر)

en: Caption
fa_IR: عنوان

en: Captions
fa_IR: کپشن ها

en: Card
fa_IR: کارت

en: Cards
fa_IR: کارت ها

en: Caret
fa_IR: کرت

en: Carousel
fa_IR: گردونه (Carousel) با پهنای کامل

en: Carousel Items
fa_IR: آیتم کاروسل

en: Carousel Name
fa_IR: نام اسلایدر (Carousel)

en: Cart
fa_IR: سبد خرید

en: Cart Dividers
fa_IR: تقسیم کننده های سبد خرید

en: Cart Page
fa_IR: صفحه سبد خرید

en: Cart Position
fa_IR: موقعیت سبد

en: Cart Totals
fa_IR: مجموع سبد خرید

en: Cart Type
fa_IR: نوع سبد خرید

en: Categories
fa_IR: دسته ها

en: Categories Count
fa_IR: شمارش دسته بندی ها

en: Category
fa_IR: دسته بندی ها

en: Category Image
fa_IR: تصویر دسته بندی

en: Category: %s
fa_IR: دسته بندی: %s

en: Cc
fa_IR: رونوشت

en: Center
fa_IR: وسط

en: Centered Slides
fa_IR: اسلایدهای متمرکز شده

en: Change
fa_IR: تغییر

en: Change Site Logo
fa_IR: تغییر لوگوی سایت

en: Changelog
fa_IR: تغییرات

en: Changes to the cart will update automatically.
fa_IR: تغییرات روی سبد خرید بصورت خودکار بروزرسانی خواهند شد.

en: Changes you make here will override your WooCommerce default purchase summary page.
fa_IR: تغییراتی که در اینجا ایجاد می کنید صفحه خلاصه خرید پیش فرض ووکامرس خود را لغو خواهد کرد.

en: Changes you make here will override your existing WooCommerce settings.
fa_IR: تغییراتی که اینجا می کنید بر روی تنظیمات فعلی ووکامرس اعمال می شوند و اولویت بیشتری خواهند داشت.

en: Channel
fa_IR: کانال

en: Chat
fa_IR: چت

en: Check Now
fa_IR: اکنون برسی کن

en: Check license status
fa_IR: بررسی وضعیت لایسنس

en: Check the boxes to enable Width and Weight, then define the minimum and maximum values for each.
fa_IR: تیک‌های مربوط به عرض و وزن را فعال کنید، سپس مقادیر حداقل و حداکثر را برای هر کدام تعریف کنید.

en: Checkbox
fa_IR: چک باکس

en: Checkboxes
fa_IR: چک باکس

en: Checked by Default
fa_IR: بررسی شده توسط پیش فرض

en: Checkout
fa_IR: تسویه حساب

en: Checkout Button
fa_IR: دکمه پرداخت

en: Checkout Page
fa_IR: صفحه پرداخت

en: Chevron
fa_IR: چورون

en: Chevron Circle
fa_IR: چورون گرد

en: Choose
fa_IR: انتخاب

en: Choose File
fa_IR: انـتـخاب فـایل

en: Choose Icon
fa_IR: انتخاب آیکون

en: Choose Image
fa_IR: انتخاب تصویر

en: Choose Off-Canvas widget
fa_IR: ویجت Off-Canvas را انتخاب کنید

en: Choose Template
fa_IR: انتخاب قالب

en: Choose a Loop Grid to view the Taxonomy Filter.
fa_IR: برای مشاهده فیلتر طبقه بندی، یک شبکه حلقه را انتخاب کنید.

en: Choose a font to publish.
fa_IR: یک فونت برای انتشار انتخاب کنید.

en: Choose a page or add a URL
fa_IR: یک صفحه را انتخاب کنید یا آدرس را اضافه کنید

en: Choose a template
fa_IR: انتخاب قالب

en: Choose from the most used Font Types
fa_IR: انتخاب از بیشترین نوع فونت های استفاده شده

en: Choose source type
fa_IR: نوع منبع را انتخاب کنید

en: Choose template
fa_IR: قالب را انتخاب کنید

en: Choose template type
fa_IR: نوع قالب را انتخاب کنید

en: Choose your plan
fa_IR: پلن مناسب را انتخاب کنید

en: Chrome
fa_IR: کروم

en: Circle
fa_IR: دایره

en: Circle Dashed
fa_IR: دایره داش

en: Circular
fa_IR: دایره ای

en: City
fa_IR: شهر

en: Classic
fa_IR: کلاسیک

en: Clean
fa_IR: تمیز

en: Clear
fa_IR: پاک کردن

en: Clear display conditions
fa_IR: شرایط نمایش را پاک کنید

en: Click
fa_IR: کلیک

en: Click Here
fa_IR: اینجا کلیک کنید

en: Click here
fa_IR: اینجا کلیک کنید

en: Click here for Instructions
fa_IR: برای دستورالعمل اینجا را کلیک کنید

en: Click here to browse
fa_IR: برای مرور اینجا کلیک کنید

en: Click here to enter your coupon code
fa_IR: برای وارد کردن کد کوپن خود اینجا را کلیک کنید

en: Click here to login
fa_IR: برای ورود اینجا کلیک کنید

en: Click on the menu item to edit its dropdown content.
fa_IR: روی آیتم منو کلیک کنید تا محتوای کشویی آن را ویرایش کنید.

en: Click to Cancel
fa_IR: برای لغو کلیک کنید

en: Clicks
fa_IR: کلیک ها

en: Close
fa_IR: بستن

en: Close %1$s
fa_IR: «بستن %1$s»

en: Close %s
fa_IR: %s بستن

en: Close Button
fa_IR: دکمه بستن

en: Close Cart
fa_IR: بستن سبد خرید

en: Close Icon
fa_IR: آیکون بستن

en: Close Off-Canvas
fa_IR: بستن کانواس خارجی

en: Close Popup
fa_IR: بستن پاپ‌آپ

en: Close notes mode
fa_IR: بستن حالت یادداشت ها

en: Close table of contents
fa_IR: بستن فهرست مطالب

en: Close this search box.
fa_IR: این کادر جستجو را ببندید.

en: Code
fa_IR: کد

en: Code Highlight
fa_IR: کد برجسته

en: Code with AI
fa_IR: کدنویسی با هوش مصنوعی

en: Collapse Icon
fa_IR: آیکون جمع شده

en: Collapse Subitems
fa_IR: بستن زیر آیتم ها

en: Collapsible
fa_IR: قابل جمع شدن

en: Collect Submissions
fa_IR: بررسی فرم ارسالی

en: Collect lead submissions directly within your WordPress Admin to manage, analyze and perform bulk actions on the submitted lead
fa_IR: برای مدیریت، تجزیه و تحلیل و انجام اقدامات انبوه روی سرنخ ارسالی، مطالب ارسالی سرنخ را مستقیماً در مدیریت وردپرس خود جمع آوری کنید

en: Collected Submissions will be saved to Elementor > %1$s Submissions %2$s
fa_IR: فرم های جمع‌آوری‌شده در المنتور > %1$s فرم‌ها %2$s ذخیره می‌شوند

en: Color
fa_IR: رنگ

en: Color Picker Field
fa_IR: فیلد انتخاب کننده رنگ

en: Color Scheme
fa_IR: طرح رنگی

en: Colors
fa_IR: رنگ ها

en: Column
fa_IR: ستون

en: Column Span
fa_IR: طول ستون

en: Column Width
fa_IR: عرض ستون

en: Columns
fa_IR: ستون ها

en: Columns Gap
fa_IR: فاصله ستون ها

en: Comment
fa_IR: دیدگاه

en: Comment Count
fa_IR: تعداد دیدگاه

en: Comments
fa_IR: دیدگاه ها

en: Comments Box
fa_IR: جعبه دیدگاه ها

en: Comments Link
fa_IR: لینک دیدگاه ها

en: Comments Number
fa_IR: تعداد دیدگاه ها

en: Comments URL
fa_IR: آدرس دیدگاه ها

en: Comments are closed.
fa_IR: دیدگاه ها غیر فعال است.

en: Compact
fa_IR: فشرده

en: Company
fa_IR: شرکت

en: Company Name
fa_IR: نام شرکت

en: Complete the entire checkout experience on your site with a mock payment method, using the Stripe Test key in the %1$sIntegrations Settings%2$s.
fa_IR: کل تجربه پرداخت را در سایت خود با یک روش پرداخت ساختگی، با استفاده از کلید تست نوار در تنظیمات %1$sسازگاری%2$s تکمیل کنید.

en: Completed
fa_IR: تکمیل شده

en: Conditions
fa_IR: شرایط

en: Conditions:
fa_IR: شرایط:

en: Confirmation Message
fa_IR: پیام تأیید

en: Congrats! Your Site Part is Live
fa_IR: هورا! بخش سایت شما راه اندازی شد

en: Connect & Activate
fa_IR: اتصال و فعال سازی

en: Connected Successfully
fa_IR: با موفقیت متصل شد

en: Contact
fa_IR: تماس

en: Contact Buttons
fa_IR: دکمه های تماس

en: Contact URL
fa_IR: لینک تماس

en: Contact the site admin or turn off notifications for Notes in your %1$suser profile%2$s.
fa_IR: با مدیر سایت تماس بگیرید یا اعلان ‌های یادداشت را در %1$sپروفایل کاربر%2$s خاموش کنید.

en: Contact the site admin to give this person the right permissions.
fa_IR: با مدیر سایت صحبت کنید تا دسترسی های لازم را به این شخص بدهد.

en: Contain
fa_IR: دربرگیرنده

en: Container
fa_IR: کانتینر

en: Container Width
fa_IR: عرض کانتینر

en: Contains
fa_IR: شامل

en: Content
fa_IR: محتوا

en: Content Animation
fa_IR: انیمیشن محتوا

en: Content Area
fa_IR: ناحیه محتوا

en: Content Color
fa_IR: رنگ محتوا

en: Content Horizontal Position
fa_IR: موقعیت افقی محتوا

en: Content Padding
fa_IR: فاصله محتوا

en: Content Position
fa_IR: موقعیت محتوا

en: Content Width
fa_IR: عرض محتوا

en: Contents Tabs
fa_IR: زبانه های محتویات

en: Continue
fa_IR: ادامه

en: Controls Color
fa_IR: رنگ کنترل ها

en: Controls Horizontal position
fa_IR: کنترل موقعیت افقی

en: Controls Size
fa_IR: کنترل اندازه

en: Copied
fa_IR: کپی شد

en: Copy %1$s coupon code
fa_IR: «کپی کردن کد تخفیف %1$s»

en: Copy Icon
fa_IR: کپی آیکون

en: Copy Link
fa_IR: کپی لینک

en: Copy the license key from your account and paste it below.
fa_IR: کلید لایسنس خود را از حساب خود در ژاکت دریافت و اینجا قرار دهید.

en: Copy to Clipboard
fa_IR: کپی به کلیپ بورد

en: Could not load the panel.
fa_IR: پانل بارگیری نشد.

en: Could not retrieve query data.
fa_IR: داده های پرس و جو بازیابی نشد.

en: Could not unzip or empty archive.
fa_IR: نمیتوانید آرشیو را باز و یا خالی کنید.

en: Count
fa_IR: شمارنده

en: Countdown
fa_IR: شمارش معکوس

en: Country
fa_IR: کشور

en: Country / Region
fa_IR: کشور / منطقه

en: Coupon
fa_IR: کوپن

en: Coupon Banner
fa_IR: بنر کد تخفیف

en: Coupon code
fa_IR: کد کوپن

en: Cover
fa_IR: پوشش

en: Cover Photo
fa_IR: تصویر کاور

en: Coverflow
fa_IR: کاور شناور

en: Create Date:
fa_IR: تاریخ ایجاد :

en: Create Global Widgets. Modify the content, style and setting of any widget and reuse it across your website to accelerate your workflow and stay consistent.
fa_IR: ابزارک های عمومی ایجاد کنید. محتوا، سبک و تنظیمات هر ویجت را تغییر دهید و از آن در سراسر وب ‌سایت خود استفاده مجدد کنید تا گردش کار خود را تسریع کنید و ثابت بمانید.

en: Create a template
fa_IR: ایجاد قالب

en: Create an Account
fa_IR: ایجاد حساب کاربری

en: Create an account?
fa_IR: می خواهید یک حساب کاربری ایجاد کنید ؟

en: Create beautiful menus and mega menus with new nested capabilities. Mega menus are ideal for websites with complex navigation structures and unique designs. %1$sLearn More%2$s
fa_IR: منوهای زیبا و مگا منو با قابلیت های تو در تو جدید ایجاد کنید. مگا منوها برای وب سایت هایی با ساختارهای ناوبری پیچیده و طراحی های منحصر به فرد ایده آل هستند. %1$sبیشتر بیاموزید%2$s

en: Create custom designed Popups using all of Elementor's widgets. Use advanced display conditions and triggers to display the right popup, to the right visitor, at the right time and maximize conversions.
fa_IR: با استفاده از تمام ویجت های المنتور، پنجره های پاپ آپ طراحی شده سفارشی ایجاد کنید. از شرایط و محرک های پیشرفته نمایش برای نمایش پنجره بازشو مناسب، به بازدیدکننده مناسب، در زمان مناسب و به حداکثر رساندن تبدیل استفاده کنید.

en: Create template
fa_IR: ساخت قالب

en: Created At
fa_IR: ایجاد شده در

en: Created At GMT
fa_IR: ایجاد شده در گرینویچ

en: Created on
fa_IR: ایجاد شده در

en: Credit
fa_IR: اعتبار

en: Cross-Sells
fa_IR: فروش جانبی - Cross-Sells

en: Cube
fa_IR: مکعب

en: Currency
fa_IR: واحد پول

[ctx: Currency]
en: CHF
fa_IR: Chf

[ctx: Currency]
en: CZK
fa_IR: CAD

[ctx: Currency]
en: Dollar
fa_IR: دلار

[ctx: Currency]
en: EUR
fa_IR: یورو

[ctx: Currency]
en: Euro
fa_IR: یورو

[ctx: Currency]
en: Franc
fa_IR: فرانک (Franc)

[ctx: Currency]
en: GYD
fa_IR: BSD

[ctx: Currency]
en: Guilder
fa_IR: گیلدر (Guilder)

[ctx: Currency]
en: Krona
fa_IR: کرون سوئد

[ctx: Currency]
en: Lira
fa_IR: لیر

[ctx: Currency]
en: Peseta
fa_IR: پستا (واحد پول)

[ctx: Currency]
en: Peso
fa_IR: پزو

[ctx: Currency]
en: Pound Sterling
fa_IR: پوند استرلینگ

[ctx: Currency]
en: Rupee
fa_IR: روپیه (Rupee)

[ctx: Currency]
en: SGD
fa_IR: Sgd

[ctx: Currency]
en: Shekel
fa_IR: شِكِل (واحد پولی)

[ctx: Currency]
en: Won
fa_IR: برنده

en: Currency Format
fa_IR: فرمت ارز

en: Currency Symbol
fa_IR: نماد ارز

en: Current Author
fa_IR: نویسنده فعلی

en: Current Date
fa_IR: تاریخ فعلی

en: Current Date Time
fa_IR: زمان فعلی

en: Current Page
fa_IR: صفحه فعلی

en: Current Post
fa_IR: پست فعلی

en: Current Query
fa_IR: استفاده از پرس و جو فعلی

en: Current Subcategories
fa_IR: زیر شاخه های فعلی

en: Current Video Channel
fa_IR: کانال ویدیویی فعلی

en: Current page
fa_IR: صفحه کنونی

en: Custom
fa_IR: سفارشی

en: Custom (Advanced)
fa_IR: شرایط سفارشی (پیشرفته)

en: Custom API Key
fa_IR: کلید API سفارشی

en: Custom Add To Cart
fa_IR: افزودن به سبد خرید سفارشی

en: Custom Attributes
fa_IR: ویژگی‌های دلخواه

en: Custom CSS
fa_IR: کد CSS سفارشی

en: Custom CTA Button
fa_IR: دکمه CTA سفارشی

en: Custom Caption
fa_IR: کپشن دلخواه

en: Custom Code
fa_IR: کد سفارشی

en: Custom Date Format
fa_IR: فرمت تاریخ سفارشی

en: Custom Field
fa_IR: فیلد سفارشی

en: Custom Fonts
fa_IR: فونت دلخواه

en: Custom Fonts allows you to add your self-hosted fonts and use them on your Elementor projects to create a unique brand language.
fa_IR: فونت های دلخواه به شما این امکان را می دهد که فونت های خود را بر روی هاست خود اضافه کنید و آن ها را در پروژه هایی که با افزونه المنتور طراحی می کنید استفاده کنید تا وب سایت های طراحی شما یک زبان برند مشخص داشته باشند. می توانید ویدیو های آموزشی را برای آموزش اضافه کردن اصولی فونت فارسی با وزن های مختلف را ببینید.

en: Custom Format
fa_IR: فرمت سفارشی

en: Custom Height
fa_IR: ارتفاع سفارشی

en: Custom Hotspot Size
fa_IR: اندازه سفارشی هات اسپات

en: Custom Icon
fa_IR: آیکون سفارشی

en: Custom Icons
fa_IR: آیکون های دلخواه

en: Custom Key
fa_IR: کلید سفارشی

en: Custom Label
fa_IR: برچسب سفارشی

en: Custom Messages
fa_IR: پیام های سفارشی

en: Custom Position
fa_IR: موقعیت سفارشی

en: Custom Symbol
fa_IR: نماد سفارشی

en: Custom Time Format
fa_IR: قالب زمان سفارشی

en: Custom Tooltip Properties
fa_IR: ویژگی های سفارشی راهنمای ابزار

en: Custom URL
fa_IR: آدرس سفارشی

en: Custom Width
fa_IR: عرض سفارشی

en: Custom code
fa_IR: کد سفارشی

en: Custom code draft updated.
fa_IR: پیش نویس کد سفارشی به روز شده است.

en: Custom code published.
fa_IR: کد سفارشی منتشر شده است.

en: Custom code saved.
fa_IR: کد سفارشی ذخیره شده است.

en: Custom code scheduled for %s.
fa_IR: کد سفارشی برای %s برنامه ریزی شده است.

en: Custom code submitted.
fa_IR: کد سفارشی ارسال شده است.

en: Custom code updated.
fa_IR: کد سفارشی به روز شده است.

en: Custom field deleted.
fa_IR: فیلد سفارشی حذف شد.

en: Custom field updated.
fa_IR: فیلد سفارشی به روز شد.

en: Customize
fa_IR: شخصی سازی

en: Customize Dashboard
fa_IR: سفارشی کردن داشبورد

en: Customize empty cart
fa_IR: سفارشی کردن سبد خرید خالی

en: Customize: Additional Information
fa_IR: سفارشی کردن: اطلاعات اضافی

en: Customize: Billing Details
fa_IR: سفارشی کردن: جزئیات صورتحساب

en: Customize: Coupon
fa_IR: سفارشی سازی: کوپن

en: Customize: Order Summary
fa_IR: سفارشی سازی: خلاصه سفارش

en: Customize: Payment
fa_IR: سفارشی سازی: پرداخت

en: Customize: Returning Customer
fa_IR: سفارشی سازی: مشتری بازگشتی

en: Customize: Shipping Address
fa_IR: سفارشی کردن: آدرس حمل و نقل

en: Customize: Totals
fa_IR: سفارشی سازی: مجموع

en: Cutout
fa_IR: برش دادن

en: DESC
fa_IR: نزولی

en: Daily
fa_IR: روزانه

en: Dailymotion
fa_IR: دیلی موشن

en: Danger
fa_IR: خطر

en: Dark
fa_IR: تیره

en: Dashboard
fa_IR: پیشخوان

en: Dashed
fa_IR: خط چین

en: Data
fa_IR: داده

en: Data Tabs
fa_IR: اطلاعات زبانه ها

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Date Archive
fa_IR: تاریخ آرشیو

en: Date Field
fa_IR: فیلد تاریخ

en: Date Format
fa_IR: فرمت تاریخ

[ctx: Date Format]
en: March 6, 2018 (F j, Y)
fa_IR: مارس 6 , 2018 (F j, Y)

en: Date Modified
fa_IR: تاریخ ویرایش

en: Date Time Field
fa_IR: فیلد تاریخ و زمان

en: Date and Time
fa_IR: تاریخ و زمان

en: Date of Publish
fa_IR: تاریخ انتشار

en: Date set according to your timezone: %s.
fa_IR: تاریخ تعیین شده با توجه به منطقه زمانی شما: %s.

en: Date:
fa_IR: تاریخ:

en: Day
fa_IR: روز

en: Day Of Cycle
fa_IR: روز چرخه (Day Of Cycle)

en: Day of the week
fa_IR: روز های هفته

en: Day: %s
fa_IR: روز: %s

en: Days
fa_IR: روز

en: Deactivate
fa_IR: غیرفعال کردن

en: Default
fa_IR: پیش فرض

en: Default (Simple)
fa_IR: پیش فرض (ساده)

en: Default Page Template from your theme
fa_IR: قالب پیش فرض برگه را از قالب خود انتخاب کنید

en: Default Value
fa_IR: مقدار پیش فرض

en: Default to New Theme Builder
fa_IR: قالب ساز جدید حالت پیشفرض باشد

en: Define in which order the Custom Code will appear
fa_IR: کد سفارشی در کدام ترتیب ظاهر خواهد شد

en: Define where the Custom Code will appear
fa_IR: کد سفارشی در کجا ظاهر خواهد شد

en: Delay
fa_IR: تاخیر

en: Delete
fa_IR: حذف کردن

en: Delete Permanently
fa_IR: حذف دائمی

en: Delete this note?
fa_IR: حذف این یادداشت؟

en: Delete this reply?
fa_IR: حذف این پاسخ؟

en: Deleted notes can't be recovered.
fa_IR: یادداشت های حذف شده را نمی توان بازیابی کرد.

en: Deleted replies can't be recovered.
fa_IR: پاسخ های حذف شده را نمی توان بازیابی کرد.

en: Depth
fa_IR: عمق

en: Description
fa_IR: توضیح

en: Description Color
fa_IR: رنگ توضیحات

en: Description HTML Tag
fa_IR: توضیحات

en: Descriptions
fa_IR: توضیحات

en: Desktop
fa_IR: دسکتاپ

en: Desktop (or smaller)
fa_IR: دسکتاپ (یا کوچکتر)

en: Digits
fa_IR: ارقام

en: Direct
fa_IR: مستقیم

en: Direct Child %s Of
fa_IR: چایلد مستقیم %s از

en: Direct Child Of
fa_IR: چایلد مستقیم

en: Direction
fa_IR: جهت

en: Disable
fa_IR: غیرفعال

en: Disable Page Scrolling
fa_IR: غیرفعال کردن اسکرول صفحه

en: Disc
fa_IR: دیسک

en: Discard
fa_IR: انصراف

en: Disconnect
fa_IR: قطع شدن

en: Discord
fa_IR: دیسکورد

en: Dismiss this notice.
fa_IR: نادیده گرفتن این پیام.

en: Display Conditions
fa_IR: شرایط نمایش

en: Display Name
fa_IR: نام نمایشی

en: Display Percentage
fa_IR: نمایش درصد

en: Displayed Elements
fa_IR: عناصر نمایش داده شده

en: Displayed if no relevant results are found. Manual selection display order is random
fa_IR: نمایش داده می شود اگر نتایج مرتبط یافت نشد، منظور نمایش انتخاب دستی انتخاب تصادفی است

en: Distance
fa_IR: فاصله

en: Distance from content
fa_IR: فاصله از محتوا

en: Distance from dropdown
fa_IR: فاصله از کشویی

en: Distance from search field
fa_IR: فاصله از قسمت جستجو

en: Divider
fa_IR: تقسیم کننده

en: Divider Gap
fa_IR: تقسیم شکاف

en: Divider Style
fa_IR: استایل جداکننده

en: Divider Total
fa_IR: مجموع تقسیم کننده

en: Divider Width
fa_IR: عرض تقسیم کننده

en: Dividers
fa_IR: تقسیم کننده ها

en: Do not show this message again
fa_IR: این پیغام را مجددا نشان نده

en: Document doesn't exist
fa_IR: سند وجود ندارد

en: Documentation on date and time formatting
fa_IR: مستندات در قالب بندی تاریخ و زمان

en: Does not contain
fa_IR: شامل نمی شود

en: Don't Show Again
fa_IR: دوباره نشان نده

en: Don't rely solely on the FontAwesome icons everyone else is using! Differentiate your website and your style with custom icons you can upload from your favorite icons source.
fa_IR: تنها به یک پکیج فونت اکتفا نکنید! با توجه به تفاوت وب سایتی که طراحی می کنید یا استایل مورد نظرتان می توانید پکیج فونت خودتان را در المنتور استفاده کنید.

en: Don't want to receive these notifications?
fa_IR: آیا نمی خواهید این اعلان ها را دریافت کنید؟

en: Donation
fa_IR: کمک مالی

en: Donation Amount
fa_IR: مقدار کمک مالی

en: Done!
fa_IR: تمام!

en: Don’t miss out on the new version of Elementor
fa_IR: نسخه جدید المنتور را از دست ندهید

en: Dots
fa_IR: نقطه ها

en: Dotted
fa_IR: نقطه ای

en: Double
fa_IR: دو خطی

en: Double Angle
fa_IR: دو زاویه

en: Double Line
fa_IR: دو خط

en: Double Opt-In
fa_IR: دو برابر انتخاب کردن

en: Down
fa_IR: پایین

en: Download Button
fa_IR: دکمه دانلود

en: Download Resume
fa_IR: دانلود رزومه

en: Downloads
fa_IR: دانلودها

en: Drag & Drop to Upload
fa_IR: برای آپلود بکشید و رها کنید

en: Drag & Drop your .JSON or .zip template file
fa_IR: فایل ZIP یا JSON خود را در اینجا بکشید و رها کنید

en: Drop this widget anywhere on the page or template where you want notices to appear.
fa_IR: این ویجت را در قسمتی که می خواهید اطلاعیه ها نمایش داده شوند قرار دهید.

en: Dropdown
fa_IR: کشویی

en: Dropdown Box
fa_IR: جعبه کشویی

en: Dropdown Content
fa_IR: محتوای کشویی

en: Dropdown Effect
fa_IR: افکت کشویی

en: Dropdown Indicator
fa_IR: نشانگر کشویی

en: Dropdown Menu
fa_IR: فهرست کشویی

en: Dropdown Width
fa_IR: عرض منوی کشویی

en: Due Date
fa_IR: تاریخ تحویل

en: Duration
fa_IR: مدت

en: Dynamic Tags
fa_IR: برچسب های داینامیک

en: Each license can be activated only for one website
fa_IR: هر مجوز فقط برای یک وب سایت قابل فعال سازی است

en: Edge
fa_IR: ادج

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit %s
fa_IR: ویرایش  %s

en: Edit Conditions
fa_IR: ویرایش شرایط

en: Edit Font
fa_IR: ویرایش فونت

en: Edit Font Type
fa_IR: ویرایش نوع فونت

en: Edit Handle Selector
fa_IR: ویرایش انتخابگر دستی

en: Edit Icon Set
fa_IR: ویرایش مجموعه آیکون

en: Edit Template
fa_IR: ویرایش قالب

en: Edit code
fa_IR: ویرایش کد

en: Edit global widget
fa_IR: ویرایش ویجت عمومی

en: Edit template
fa_IR: ویرایش قالب

en: Edit this global widget to simultaneously update every place you used it, or unlink it so it gets back to being regular widget.
fa_IR: این ویجت عمومی را ویرایش کنید تا به طور همزمان هر جایی که از آن استفاده کرده اید، به روزرسانی شود یا آن را غیر فعال کنید کنید تا ویجت به حالت اولیه بازگردد.

en: Edit with Elementor
fa_IR: ویرایش با المنتور

en: Editing Mode
fa_IR: در حال ویرایش کن

en: Effect
fa_IR: انیمیشن

en: Effects Offset
fa_IR: افکت افست

en: Effects Relative To
fa_IR: اثرات نسبی به

en: Either choose an existing template or create a new one and use it as the main item for your loop.
fa_IR: یا یک الگوی موجود را انتخاب کنید یا یک قالب جدید ایجاد کنید و از آن به عنوان آیتم اصلی حلقه خود استفاده کنید.

en: Element
fa_IR: عنصر

en: Elementor
fa_IR: المنتور

en: Elementor Canvas
fa_IR: Elementor Canvas - بدون هدر و فوتر

en: Elementor Custom-Code #
fa_IR: المنتور کد سفارشی #

[ctx: Elementor Font]
en: Custom Fonts
fa_IR: فونت دلخواه

[ctx: Elementor Font]
en: Custom Icons
fa_IR: آیکون های دلخواه

en: Elementor Forms
fa_IR: فرم های المنتور

en: Elementor Full Width
fa_IR: المنتور تمام عرض

en: Elementor Is Making the Web Beautiful
fa_IR: تلفیق رویا و خلاقیـت در مـگاتم ، محبوب ترین فروشگاه قالب و افزونه در سایت ژاکت

en: Elementor Library
fa_IR: قالب های المنتور

en: Elementor Logo
fa_IR: لوگو المنتور

en: Elementor Notes
fa_IR: یادداشت های المنتور

en: Elementor Pro
fa_IR: المنتور پرو

en: Elementor Pro Data Updater
fa_IR: بروزرسان داده های المنتور پرو

en: Elementor Pro plugin requires installing the Elementor plugin
fa_IR: نسخه پرو المنتو زمانی کار می کند که نسخه رایگان المنتور را بر روی وب سایت خود فعال کرده باشید

en: Elementor Pro requires newer version of the Elementor plugin
fa_IR: المنتور پرو به نسخه جدیدتری از افزونه المنتور نیاز دارد

en: Elementor Pro v%s
fa_IR: المنتور پرو v%s

en: Elementor Submissions
fa_IR: فرم های المنتور

en: Elementor recognized that you have set this location for other templates:
fa_IR: المنتور متوجه شده است که شما این مکان را برای سایر قالب ها تنظیم کرده اید:

en: Elementor template shortcode for template %s
fa_IR: کد کوتاه الگوی Elementor برای الگو %s

en: Elementor.com
fa_IR: مگاتم

en: Elevate your designs and unlock the full power of Elementor. Gain access to dozens of Pro widgets and kits, Theme Builder, Pop Ups, Forms and WooCommerce building capabilities.
fa_IR: با فعال کردن لایسنس المنتور به قالب های آماده و پاپ آپ ساز و فرم ساز و طراحی صفحات ووکامرس دسترسی خواهید داشت.

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Email 2
fa_IR: ایمیل 2

en: Email Address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Email with attachment
fa_IR: ایمیل با ضمیمه

en: Email with both
fa_IR: ایمیل با هر دو

en: Email with link
fa_IR: ایمیل با لینک

en: Embed
fa_IR: جاسازی (Embed)

en: Embed your saved elements.
fa_IR: عناصر ذخیره شده خود را وارد کنید.

en: Embedded OpenType, Used by IE6-IE9 Browsers
fa_IR: Embedded OpenType، استفاده شده توسط مرورگر IE6-IE9

en: Empty Cart Message Color
fa_IR: رنگ پیام سبد خالی

en: Empty Items
fa_IR: موارد خالی

en: Empty Star Color
fa_IR: خالی گذاشتن رنگ ستاره

en: Enable
fa_IR: فعال

en: Enable Elementor Notes notifications
fa_IR: فعال کردن اعلان های یادداشت های المنتور

en: End
fa_IR: پایان

en: End (after)
fa_IR: پایان (بعد)

en: End Date
fa_IR: تاریخ پایان

en: End Point
fa_IR: نقطه پایان

en: End Time
fa_IR: زمان پایان

en: Enjoy Creative Freedom %s with Custom Code
fa_IR: از آزادی خلاق %s با کد سفارشی لذت ببرید

en: Enter Font Family
fa_IR: خانواده فونت را وارد کنید

en: Enter Icon Set Name
fa_IR: نام مجموعه آیکون را وارد کنید

en: Enter Your %1$sFont Awesome Pro Kit ID%2$s.
fa_IR: شناسه %1$sFont Awesome Pro Kit ID%2$s خود را وارد کنید.

en: Enter Your %1$sTypeKit Project ID%2$s.
fa_IR: %1$sشناسه پروژه TypeKit%2$s خود را وارد کنید.

en: Enter a value
fa_IR: یک مقدار وارد کنید

en: Enter coupon code
fa_IR: وارد کردن کد تخفیف

en: Enter each option in a separate line. To differentiate between label and value, separate them with a pipe char ("|"). For example: First Name|f_name
fa_IR: هر گزینه را در یک خط جداگانه وارد کنید. برای تمایز بین برچسب و مقدار ، آنها را با یک کاراکتر لوله ("|") جدا کنید. به عنوان مثال: نام و نام خانوادگی | f_name

en: Enter each word in a separate line
fa_IR: هر کلمه را در یک خط وارد کنید

en: Enter key
fa_IR: وارد کردن کلید

en: Enter text
fa_IR: وارد کردن متن

en: Enter the allowed file types, separated by a comma (jpg, gif, pdf, etc).
fa_IR: نوع فایل های مجاز را وارد کنید، با استفاده از کاما آنها را جدا کنید (jpg, gif, pdf, و ...)

en: Enter the integration URL (like Zapier) that will receive the form's submitted data.
fa_IR: آدرس Intehration (مانند Zapier) را وارد کنید که داده های ارسال شده فرم را دریافت می کند.

en: Enter the webhook URL that will receive the form's submitted data.
fa_IR: آدرس URL وب هوک که اطلاعات فرمهای ارسالی را دریافت می‌کند، وارد کنید.

en: Enter your Live secret key %1$slink%2$s.
fa_IR: Live Secret key خود را وارد %1$slink%2$s.

en: Enter your URL
fa_IR: آدرس اینترنتی خود را وارد کنید

en: Enter your activation key:
fa_IR: کلید فعال سازی خود را وارد کنید:

en: Enter your description
fa_IR: توضیحات خود را وارد کنید

en: Enter your email
fa_IR: ایمیل خود را وارد کنید

en: Enter your headline
fa_IR: عنوان خود را وارد کنید

en: Enter your image caption
fa_IR: کپشن تصویر خود را وارد کنید

en: Enter your license key here, to activate Elementor Pro, and get feature updates, premium support and unlimited access to the template library.
fa_IR: کلید لایسنس  خود را اینجا وارد کنید تا المنتور پرو را فعال کنید و بروزرسانی ویژگی ها، پشتیبانی و دسترسی نامحدود به کتابخانه قالب ها  را دریافت کنید.

en: Enter your link
fa_IR: لینک خود را وارد کنید

en: Enter your number
fa_IR: شماره خود را وارد کنید

en: Enter your quote
fa_IR: نقل قول خود را وارد کنید

en: Enter your test secret key %1$slink%2$s.
fa_IR: Test Secret key خود را وارد %1$slink%2$s.

en: Enter your text here
fa_IR: متن خود را در اینجا وارد کنید

en: Enter your title
fa_IR: عنوان خود را وارد کنید

en: Enter your username
fa_IR: نام کاربری خود را وارد کنید

en: Enter your video link
fa_IR: لینک ویدیو خود را وارد کنید

en: Entering the Theme Builder through WP Dashboard > Templates > Theme Builder opens the New theme builder by default. But don’t worry, you can always view the WP styled version of the screen with a simple click of a button.
fa_IR: ورود به قالب ساز از طریق داشبود وردپرس > قالب ها > قالب ساز که بصورت پیشفرض قالب ساز جدید را بارگذاری می کند. اما نگران نباشید شما همیشه می توانید نسخه قدیمی آن را با یک کلیک برگردانید.

en: Entire Page
fa_IR: صفحه کامل

en: Entire Shop
fa_IR: کل فروشگاه

en: Entire Site
fa_IR: کل سایت

en: Entrance
fa_IR: ورودی

en: Entrance Animation
fa_IR: انیمیشن ورود

en: Equal Height
fa_IR: ارتفاع برابر

en: Equal height
fa_IR: ارتفاع یکسان

en: Error 404
fa_IR: خطای 404

en: Error Message
fa_IR: پیام خطا

en: Error Message Color
fa_IR: رنگ پیام خطا

en: Error Notices
fa_IR: خطای اطلاعیه

en: Error occurred, The version selected is invalid. Try selecting different version.
fa_IR: خطایی روی داد، نسخه انتخابی نامعتبر است. نسخه متفاوتی را انتخاب کنید.

en: Error while saving conditions.
fa_IR: در هنگام ذخیره شرایط خطایی رخ داد.

en: Error!
fa_IR: خطا!

en: Error:
fa_IR: خطا:

en: Events
fa_IR: رویدادها

en: Evergreen Timer
fa_IR: تایمر Evergreen

en: Excerpt
fa_IR: خلاصه

en: Excerpt Length
fa_IR: طول خلاصه

en: Exclude
fa_IR: جدا کردن

en: Exclude By
fa_IR: محروم کردن توسط

en: Exit
fa_IR: خروج

en: Exit Animation
fa_IR: انیمیشن خروج

en: Expand
fa_IR: توسعه دادن

en: Expand %1$s
fa_IR: «گسترش %1$s»

en: Expand Icon
fa_IR: گسترش آیکون

en: Experiencing email deliverability issues? Get your emails delivered with Site Mailer.
fa_IR: مشکلاتی در ارسال ایمیل‌ها دارید؟ با **ارسال‌کننده ایمیل سایت**، ایمیل‌های خود را به مقصد برسانید.

en: Expired
fa_IR: منقضی شده

en: Explore Add-ons
fa_IR: مشاهده برنامه ها

en: Explore our resources
fa_IR: مشاهده آموزش ها

en: Export
fa_IR: خروجی گرفتن

en: Export All to CSV
fa_IR: برون ریزی به CSV

en: Export Filtered to CSV
fa_IR: برون ریزی فیلترشده به یک فایل CSV

en: Export Selected to CSV
fa_IR: برون ریزی انتخاب شده به یک فایل CSV

en: Extend Elementor With Add-ons
fa_IR: امکانات المنتور را با برنامه ها بیشتر کنید

en: External Links
fa_IR: لینک های خارجی

en: External URL
fa_IR: نشانی اینترنتی خارجی

en: Extra Large
fa_IR: بسیار بزرگ

en: Extra Small
fa_IR: بسیار کوچک

en: Facebook App ID is not valid
fa_IR: شناسه اپلیکیشن فیسبوک معتبر نیست

en: Facebook Button
fa_IR: دکمه فیسبوک

en: Facebook Comments
fa_IR: دیدگاه ها فیس بوک

en: Facebook Embed
fa_IR: فیسبوک Embed

en: Facebook Page
fa_IR: صفحه فیس بوک

en: Facebook SDK
fa_IR: SDK فیس بوک

en: Facebook SDK lets you connect to your %1$sdedicated application%2$s so you can track the Facebook Widgets analytics on your site.
fa_IR: Facebook SDK به شما امکان می‌دهد به %1$sdedicated application%2$s خود متصل شوید تا بتوانید تجزیه و تحلیل ویجت‌های Facebook را در سایت خود ردیابی کنید.

en: Facebook page embedding is exclusively available for the web, mobile devices are not supported. %1$sLearn more%2$s
fa_IR: قراردادن صفحات فیس‌بوک تنها در نسخه وب در دسترس است و دستگاه‌های همراه پشتیبانی نمی‌شوند. %1$sبیشتر بدانید%2$s

en: Facebook post embedding is exclusively available for the web, mobile devices are not supported. %1$sLearn more%2$s
fa_IR: قراردادن پست‌های فیس‌بوک تنها در نسخه وب در دسترس است و دستگاه‌های همراه پشتیبانی نمی‌شوند. %1$sبیشتر بدانید%2$s

en: Faces
fa_IR: چهره ها

en: Fade
fa_IR: محو شدن

en: Fade By Direction
fa_IR: محو شدن با جهت

en: Fade Grow
fa_IR: محو شدن رشد

en: Fade In
fa_IR: محو شدن در

en: Fade In Down
fa_IR: محو شدن در پایین

en: Fade In Left
fa_IR: محو شدن در چپ

en: Fade In Right
fa_IR: محو شدن در راست

en: Fade In Up
fa_IR: محو شدن در بالا

en: Fade In/Out
fa_IR: محو ورود/خارج شدن

en: Fade Out
fa_IR: محو شدن

en: Fade Out Down
fa_IR: محو کردن پایین

en: Fade Out Left
fa_IR: محو شدن به سمت بیرون از چپ

en: Fade Out Right
fa_IR: محو شدن بیرون راست

en: Fade Out Up
fa_IR: محو شدن

en: Fade in
fa_IR: محو شدن

en: Failed to write file to disk.
fa_IR: درون ریز قادر به نوشتن اطلاعات در دیسک نیست.

en: Fallback
fa_IR: بازگشت

en: Fast
fa_IR: سریع

en: Featured
fa_IR: ویژه

en: Featured Image
fa_IR: تصویر ویژه

en: Featured Image Data
fa_IR: اطلاعات تصویر ویژه

en: Features
fa_IR: امکانات

en: Field
fa_IR: فیلد

en: Field Mapping
fa_IR: فیلد نقشه برداری

en: Fields
fa_IR: فیلدها

en: File Field
fa_IR: فیلد فایل

en: File URL
fa_IR: آدرس فایل

en: File Upload
fa_IR: آپلود فایل

en: Filter Bar
fa_IR: نوار فیلتر

en: Filter By
fa_IR: فیلتر بر اساس

en: Filter Logic
fa_IR: فیلتر شرطی

en: Filter by Page
fa_IR: فیلتر بر اساس صفحه

en: Filter by date
fa_IR: فیلتر براساس تاریخ

en: Filter by depth
fa_IR: فیلتر بر اساس عمق

en: Filter by form
fa_IR: فیلتر بر اساس فرم

en: Find the plan that matches your needs and enjoy Pro widgets, templates, and support for a whole year.
fa_IR: یک پلن که مطابق با نیاز های شماست را انتخاب کنید تا به امکانات ویجت های حرفه ای، قالب ها و پشتیبانی حرفه ای برای یکسال دسترسی داشته باشید.

en: Firefox
fa_IR: فایرفاکس

en: First Item
fa_IR: آیتم اول

en: First Item Title
fa_IR: عنوان آیتم اول

en: First Name
fa_IR: نام

en: First item on the list
fa_IR: اولین آیتم در لیست

en: Fit To Content
fa_IR: متناسب با محتوا

en: Fit To Screen
fa_IR: کاملا اندازه صفحه نمایش

en: Fixed
fa_IR: ثابت

en: Flash
fa_IR: فلاش

en: Flat
fa_IR: تخت

en: Flip Box
fa_IR: جعبه چرخشی

en: Flip Direction
fa_IR: جهت فلیپ

en: Flip Effect
fa_IR: افکت فلیپ

en: Floating Bar
fa_IR: نوار شناور

en: Floating Bars
fa_IR: نوارهای شناور

en: Floating Button
fa_IR: دکمه شناور

en: Floating Buttons
fa_IR: دکمه های شناور

en: Floating Element
fa_IR: عنصر شناور

en: Floating Elements
fa_IR: عناصر شناور

en: Focus
fa_IR: متمرکز

en: Font %s was not found.
fa_IR: فونت %s پیدا نشد.

en: Font Awesome Pro
fa_IR: Font Awesome پرمیوم

en: Font Awesome, the web's most popular icon set and toolkit, Pro Integration
fa_IR: مجموعه Font Awesome از محبوب‌ترین ابزارهای وب برای ادغام پرو است

en: Font Family
fa_IR: نام فونت

en: Font Size
fa_IR: اندازه قلم

en: Font Types
fa_IR: نوع فونت

en: Font draft updated.
fa_IR: پیش نویس فونت به روز شد.

en: Font restored to revision from %s
fa_IR: فونت به نسخه %s بازگشت

en: Font saved.
fa_IR: فونت ذخیره شد.

en: Font submitted.
fa_IR: فونت ثبت شد.

[ctx: Font type singular name]
en: Font Type
fa_IR: نوع فونت

[ctx: Font type taxonomy general name]
en: Font Types
fa_IR: نوع فونت

en: Font updated.
fa_IR: فونت بروزرسانی شد.

en: Fonts Families Found in project. Please note that typekit takes a few minutes to sync once you publish or update a project.
fa_IR: خانواده‌های فونت در پروژه پیدا شد. لطفاً توجه داشته باشید که بعد از انتشار یا به‌روز رسانی typekit ممکن است برای همگام‌سازی چند دقیقه طول بکشد.

en: Footer
fa_IR: پاورقی

en: Footers
fa_IR: فوترها

en: For example, choose 'Entire Site' to display the code snippet across your site.
fa_IR: به عنوان مثال، "کل سایت" را برای نمایش کد در سراسر سایت خود انتخاب کنید.

en: For example, choose 'Entire Site' to display the template across your site.
fa_IR: برای مثال، «تمام سایت» را انتخاب کنید تا قالب را در همه صفحات سایت خود نمایش دهید.

en: For multiple Loop Widgets on the same page, toggle this on to control the pagination for each individually. Note: It affects the page's URL structure.
fa_IR: برای چندین ویجت حلقه در یک صفحه، این را روشن کنید تا صفحه بندی هر کدام به صورت جداگانه کنترل شود. توجه: بر ساختار URL صفحه تأثیر می گذارد.

en: For multiple Posts Widgets on the same page, toggle this on to control the pagination for each individually. Note: It affects the page's URL structure.
fa_IR: برای ویجت‌های چند پست در یک صفحه، این مورد را روشن کنید تا صفحه‌بندی هر کدام به‌ صورت جداگانه کنترل شود. توجه: بر ساختار لینک صفحه تأثیر می گذارد.

en: For this widget to work, you need to set your Stripe API keys in the %1$sIntegrations Settings%2$s.
fa_IR: برای اینکه این ویجت کار کند، باید کلیدهای Stripe API خود را در %1$sتنظیمات سازگاری%2$s تنظیم کنید.

en: For visitors from the EU, Facebook widgets will only work for site visitors if they have logged into Facebook and consented to cookies. %1$sLearn more%2$s
fa_IR: برای بازدید کنندگان از اتحادیه اروپا، ویجت های فیس بوک تنها در صورتی برای بازدید کنندگان سایت کار خواهند کرد که وارد فیس بوک شده اند و به کوکی ها رضایت داده اند. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Form
fa_IR: فرم

en: Form Data
fa_IR: اطلاعات فرم

en: Form Error
fa_IR: خطا فرم

en: Form Fields
fa_IR: فیلد های فرم

en: Form ID
fa_IR: شناسه فرم

en: Form Items
fa_IR: آیتم های فرم

en: Form Name
fa_IR: نام فرم

en: Form Name (ID)
fa_IR: نام فرم (ID)

en: Form Submissions
fa_IR: فرم های ثبت شده

en: Form Validation
fa_IR: افزودن متغیر فونت

en: Form:
fa_IR: فرم:

en: Format
fa_IR: فرمت

en: Forms
fa_IR: فرم ها

en: Fraction
fa_IR: کسر

en: Fractional Part
fa_IR: قسمت جزئی

en: Framed
fa_IR: قاب دار

en: Friday
fa_IR: جمعه

en: From Email
fa_IR: از ایمیل

en: From Name
fa_IR: از نام

en: From URL
fa_IR: از آدرس

en: Front
fa_IR: جلو

en: Front Page
fa_IR: برگه نخست

en: Full Content
fa_IR: محتوای تمام عرض

en: Full Post
fa_IR: پست کامل

en: Full Screen
fa_IR: تمام صفحه

en: Full Width
fa_IR: تمام عرض

en: Galleries
fa_IR: گالری ها

en: Gallery
fa_IR: گالری

en: Gallery Field
fa_IR: زمینه گالری

en: Gallery filter
fa_IR: فیلتر گالری

en: Gap
fa_IR: فضای خالی

en: Gap between columns
fa_IR: فاصله بین ستون ها

en: Gap between input and button
fa_IR: فاصله بین ورودی و دکمه

en: Gap between rows
fa_IR: فاصله بین ردیف ها

en: Gap between slides
fa_IR: فضای خالی بین اسلایدها

en: Gap between text and icon
fa_IR: فاصله بین متن و نماد

en: Gateway not connected. Contact seller
fa_IR: درگاه متصل نیست. با فروشنده تماس بگیرید

en: General
fa_IR: عمومی

en: General Text
fa_IR: متن کلی

en: Get Advanced Features
fa_IR: دریافت قابلیت‌های پیشرفته

en: Get Healthy
fa_IR: سلامت باشید

en: Get Popup Builder
fa_IR: دریافت پاپ آپ ساز

en: Get Project ID
fa_IR: دریافت ID پروژه

en: Get Video Data
fa_IR: دریافت اطلاعات ویدیو

en: Get Your Emails Delivered With Site Mailer
fa_IR: ایمیل‌های خود را با **ارسال‌کننده ایمیل سایت** به مقصد برسانید

en: Get in touch
fa_IR: در تماس باشید

en: Get more advanced features
fa_IR: دریافت قابلیت‌های پیشرفته‌تر

en: GetResponse
fa_IR: ‫GetResponse

en: Gift Tag
fa_IR: برچسب هدیه

en: Give access to Notes
fa_IR: اجازه دسترسی به یادداشت ها

en: Give your Query a custom unique id to allow server side filtering
fa_IR: به کوئری خود یک ID سفارشی منحصر بفرد بدهید تا بتواند در سمت سرور فیلترینگ را ایجاد کند

en: Global
fa_IR: عمومی

en: Global Widget
fa_IR: ویجت عمومی

en: Global Widgets
fa_IR: ابزارک های عمومی

en: Go Back
fa_IR: بازگشت

en: Go Pro
fa_IR: ارتقاء به نسخه حرفه ای

en: Go Pro now
fa_IR: ارتقاء به نسخه حرفه ای

en: Go To Dashboard
fa_IR: برو به داشبورد

en: Go to WP Dashboard
fa_IR: به داشبورد وردپرس بروید

en: Go to slide 1
fa_IR: اسلاید اول

en: Go to slide 2
fa_IR: اسلاید دوم

en: Go to slide 3
fa_IR: اسلاید سوم

en: Go to the %1$sMenus screen%2$s to create one.
fa_IR: برای ایجاد یکی به صفحه %1$sفهرست ها%2$s بروید.

en: Go to the %1$sMenus screen%2$s to manage your menus.
fa_IR: برای مدیریت منوهای خود به صفحه %1$sفهرست ها%2$s بروید.

en: Google Calendar
fa_IR: تقویم گوگل

en: Gradient
fa_IR: گرادیانت

en: Graphic Element
fa_IR: عنصر گرافیکی

en: Gravatar
fa_IR: گراواتار

en: Greater than or equal
fa_IR: بزرگتر یا مساوی

en: Greeting
fa_IR: خوش آمد گویی

en: Grid
fa_IR: شبکه ای

en: Groove
fa_IR: شیار

en: Group
fa_IR: گروه

en: Groups
fa_IR: گروه ها

en: HTML Field
fa_IR: فیلد HTML

en: HTML Tag
fa_IR: تگ HTML

en: HTTP Error
fa_IR: خطا HTTP

en: Hamburger
fa_IR: همبرگری

en: Have a coupon?
fa_IR: کد تخفیف دارید؟

en: Head
fa_IR: هدر

en: Head Shake
fa_IR: لرزش سر

en: Header
fa_IR: هدر

en: Headers
fa_IR: هدرها

en: Heading
fa_IR: عنوان

en: Headline
fa_IR: عنوان

en: Headline Spacing
fa_IR: فاصله عنوان اصلی

en: Heads up! You are using a free trial. Want to enjoy Pro widgets & templates for a whole year?
fa_IR: توجه! شما از نسخه آزمایشی رایگان استفاده می کنید. آیا می خواهید از ویجت ها و قالب های حرفه ای برای یک سال کامل لذت ببرید؟

en: Healthful Resources
fa_IR: منابع سالم

en: Height
fa_IR: ارتفاع

en: Here's a link
fa_IR: لینک اینجاست

en: Here's where you can customize how notices form WooCommerce will appear for your customers
fa_IR: در اینجا می توانید بخش اطلاعیه ها را به دلخواه خود طراحی کنید تا از سمت ووکامرس به مشتریان شما نمایش داده شوند

en: Hidden
fa_IR: مخفی

en: Hide
fa_IR: مخفی کردن

en: Hide Empty
fa_IR: پنهان کردن خالی

en: Hide for logged in users
fa_IR: مخفی کردن برای کاربران وارد شده

en: Hierarchical View
fa_IR: مشاهده سلسله مراتبی

en: Highlight Lines
fa_IR: خطوط برجسته

en: Highlighted
fa_IR: برجسته

en: Highlighted Text
fa_IR: متن هایلایت شده

en: Home page
fa_IR: صفحه اصلی

en: Horizontal
fa_IR: افقی

en: Horizontal Orientation
fa_IR: جهت افقی

en: Horizontal Padding
fa_IR: فاصله داخلی افقی

en: Horizontal Position
fa_IR: موقعیت افقی

en: Horizontal Scroll
fa_IR: پیمایش افقی

en: Hotspot
fa_IR: هات اسپات

en: Hours
fa_IR: ساعت

en: Hover
fa_IR: هاور

en: Hover Animation
fa_IR: انیمیشن هاور

en: Hover Area
fa_IR: ناحیه هاور

en: Hover Effect
fa_IR: افکت شناور (Hover )

en: Hover Effects
fa_IR: افکت هاور

en: Hover animation
fa_IR: انیمیشن هاور

en: Hover over the date next to the comment, and copy its link address.
fa_IR: روی تاریخی که در کنار نظر قرار دارد، روی آن کلیک کنید و آدرس لینک آن را کپی کنید.

en: Hover over the date next to the post, and copy its link address.
fa_IR: روی تاریخ کنار پست کلیک کرده و آدرس پیوند آن را کپی کنید.

en: Hover over the date next to the video, and copy its link address.
fa_IR: روی تاریخ کنار ویدیو کلیک کنید و آدرس لینک آن را کپی کنید.

en: Human Readable
fa_IR: قابل خواندن توسط انسان - مناسب برای افراد نابینا که از دستگاه های متن خوان استفاده می کنند

en: I combine my love of food and storytelling to create beautiful photos.
fa_IR: من عشقم به غذا و داستان سرایی را برای خلق عکس های زیبا ترکیب می کنم.

en: I have read and agree to the website
fa_IR: من وب سایت را خوانده ام و با آن موافقم

en: ID
fa_IR: شناسه

en: Icon
fa_IR: آیکون

en: Icon & Text
fa_IR: آیکون و متن

en: Icon Color
fa_IR: رنگ آیکون

en: Icon Padding
fa_IR: فاصله داخلی (Padding) آیکون

en: Icon Position
fa_IR: موقعیت آیکون

en: Icon Rotate
fa_IR: چرخش آیکون

en: Icon Set
fa_IR: مجموعه آیکون

en: Icon Set draft updated.
fa_IR: پیشنویس مجموعه آیکون بروزرسانی شد.

en: Icon Set restored to revision from %s
fa_IR: مجموعه آیکون به نسخه بازنگری %s بازگردانی شد

en: Icon Set saved.
fa_IR: مجموعه آیکون ذخیره شد.

en: Icon Set submitted.
fa_IR: مجموعه آیکون ثبت شده است.

en: Icon Set updated.
fa_IR: تنظیم آیکون به‌روز شده است.

en: Icon Size
fa_IR: اندازه آیکون

en: Icon Spacing
fa_IR: فاصله آیکون

en: Icons
fa_IR: آیکون ها

en: Icons Count
fa_IR: تعداد آیکون ها

en: Identity
fa_IR: هویت

en: If the user has seen another popup on the page hide this popup
fa_IR: اگر کاربر یک پنجره پاپ‌آپ دیگر را در صفحه پنهان کرده است، این صفحه را پنهان کنید

en: If you are using the Facebook Comments Widget, you can add moderating options through your application. Note that this option will not work on local sites and on domains that don't have public access.
fa_IR: اگر از ویجت دیدگاه ها فیسبوک استفاده می کنید، می توانید از طریق برنامه خود گزینه های نظارت را اضافه کنید. توجه داشته باشید که این گزینه در سایت های محلی و در دامنه هایی که دسترسی عمومی ندارند، کار نخواهد کرد.

en: If you don't yet have a license key, %1$sget Elementor Pro now%2$s.
fa_IR: اگر هنوز کلید لایسنس ندارید، %1$sلایسنس پرو را بخرید%2$s.

en: If you have a coupon code, please apply it below.
fa_IR: اگر کد تخفیف دارید، لطفا آن را در زیر وارد کنید.

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
fa_IR: اگر شما قبلا از ما خرید کرده اید ، لطفاً جزئیات خود را در زیر وارد کنید. اگر مشتری جدیدی هستید ، لطفاً به بخش صورتحساب بروید.

en: If you need to increase max upload size please contact your hosting.
fa_IR: اگر شما نیاز دارید میزان حداکثر اندازه بارگزاری را افزایش دهید با پشتیبان هاست تماس بگیرید.

en: If you want to transfer a license to another domain, click on the "Remove / Change key", after that login to your account of zhaket.com and go to the download section and click on change domain button. Enter your new domain name and use the license key on your desired domain.
fa_IR: اگر می خواهید لایسنس را به دامنه دیگری منتقل کنید، روی "حذف / تغییر کلید" کلیک کنید، سپس وارد حساب کاربری خود در zhaket.com شوید و به قسمت دانلود بروید و روی دکمه تغییر دامنه کلیک کنید. نام دامنه جدید خود را وارد کنید و از کلید مجوز در دامنه مورد نظر خود استفاده کنید.

en: If your license is activated on another domain, first click on the "Remove / Change key" on the old website, then login to your account of zhaket.com and go to the download section and click on the change domain button, enter your website domain name and use the license key to activate.
fa_IR: اگر لایسنس شما در دامنه دیگری فعال شده است، ابتدا روی "حذف/تغییر کلید" در وبسایت قدیمی کلیک کنید، سپس وارد حساب کاربری خود در zhaket.com شوید و به قسمت دانلود بروید و روی دکمه تغییر دامنه کلیک کنید، وارد وبسایت خود شوید. نام دامنه و استفاده از کلید مجوز برای فعال کردن.

en: If your snippet includes jQuery, this will ensure it will work for all visitors. It may have a minor impact on loading speed.
fa_IR: اگر قطعه شما شامل jQuery باشد، این اطمینان حاصل می کند که برای همه بازدیدکنندگان کار خواهد کرد. ممکن است تاثیر جزئی بر سرعت بارگذاری داشته باشد.

en: If you’d like a different style for a specific category, it’s easy to create a separate archive template whose condition is to only display when users are viewing that category’s list of posts.
fa_IR: اگر می خواهید برای هر دسته یک قالب و استایل جداگانه داشته باشید می توانید از بخش شرطبندی نمایش قالب طراحی شده خود را بر روی دسته های دلخواهتان اعمال کنید.

en: Ignore Sticky Posts
fa_IR: نادیده گرفتن پست های چسبنده

en: Image
fa_IR: تصویر

en: Image Above
fa_IR: تصویر بالا

en: Image Alt
fa_IR: متن جایگزین تصویر

en: Image Border
fa_IR: حاشیه تصویر

en: Image Caption
fa_IR: توضیح تصویر

en: Image Field
fa_IR: فیلد تصویر

en: Image Fit
fa_IR: تصویر مناسب

en: Image Inline
fa_IR: تصویر درون خطی

en: Image Left
fa_IR: تصویر چپ

en: Image Overlay
fa_IR: روکش تصویر

en: Image Position
fa_IR: موقعیت تصویر

en: Image Ratio
fa_IR: نسبت تصویر

en: Image Resolution
fa_IR: رزولوشن تصویر

en: Image Right
fa_IR: تصویر راست

en: Image Size
fa_IR: اندازه تصویر

en: Image Stacked
fa_IR: تصویر انباشته شده

en: Image Title
fa_IR: عنوان تصویر

en: Image Width
fa_IR: عرض تصویر

en: Import Template To Your Library
fa_IR: وارد کردن قالب به کتابخانه شما

en: Import template
fa_IR: درون ریزی قالب

en: In
fa_IR: در

en: In %s
fa_IR: در %s

en: In Categories
fa_IR: در دسته ها

en: In Child %s
fa_IR: در قالب چایلد %s

en: In Tags
fa_IR: در برچسب ها

en: In order to open a popup on selector click, please set your Popup Conditions
fa_IR: لطفا برای باز کردن یک پنجره در انتخابگر کلیک کنید، لطفا تنظیمات پنجره خود را تنظیم کنید

en: In same Term
fa_IR: در همین مدت

en: Inactive
fa_IR: غیرفعال

en: Include
fa_IR: شامل

en: Include By
fa_IR: شامل براساس

en: Include Context
fa_IR: شمال محتویات

en: Incompatible archive
fa_IR: آرشیو ناسازگار

en: Increase engagement and conversion with Elementor’s marketing features including Forms, and Popups.
fa_IR: میزان تعامل و تبدیل را با ویژگی‌های بازاریابی المنتور، از جمله فرم‌ها و پاپ‌آپ‌ها، افزایش دهید.

en: Indent
fa_IR: تورفتگی

en: Indicate Watched
fa_IR: مشاهده شده را نشان دهید

en: Indicates whether next post must be within the same taxonomy term as the current post, this lets you set a taxonomy per each post type
fa_IR: نشان می دهد که آیا پست بعدی باید در همان طبقه بندی به عنوان پست فعلی باشد، این به شما اجازه می دهد تا طبقه بندی را در هر نوع پست تعیین کنید

en: Individual Pagination
fa_IR: صفحه بندی تکی

en: Infinite Loop
fa_IR: حلقه بی نهایت

en: Infinite Scroll
fa_IR: اسکرول بی نهایت

en: Infinite scroll
fa_IR: اسکرول بی نهایت

en: Infinite scroll is inactive while editing. Preview your page to see it in action.
fa_IR: اسکرول بی نهایت در حین ویرایش غیرفعال است. صفحه خود را پیش نمایش کنید تا آن را در عمل ببینید.

en: Info
fa_IR: اطلاعات

en: Info Box
fa_IR: جعبه اطلاعات

en: Info Button
fa_IR: دکمه اطلاعات

en: Info Button Box
fa_IR: جعبه دکمه اطلاعات

en: Info Links
fa_IR: لینک های اطلاعات

en: Info Notices
fa_IR: اطلاعات اطلاعیه

en: Inline
fa_IR: درون خطی

en: Inline List
fa_IR: لیست درونی

en: Inline Message Color
fa_IR: رنگ پیام در متن

en: Input
fa_IR: ورودی

en: Input Size
fa_IR: سایز ورودی

en: Insert the API keys provided in the stripe admin dashboard to start collecting payments on your website using Stripe.
fa_IR: کلیدهای API ارائه شده در داشبورد مدیریت Stripe را وارد کنید تا با استفاده از Stripe شروع به دریافت پرداخت ها در وب سایت خود کنید.

en: Inside
fa_IR: داخل

en: Install Now
fa_IR: نصب کن

en: Install Plugin
fa_IR: نصب افزونه

en: Install and activate the Elementor plugin to access all the Pro features.
fa_IR: افزونه المنتور را نصب و فعال کنید تا به کلیه امکانات نسخه حرفه ای دسترسی پیدا کنید.

en: Instances
fa_IR: موارد

en: Integrate your favorite marketing software
fa_IR: نرم افزار بازاریابی مورد علاقه خود را ادغام کنید

en: Integration requires an email field
fa_IR: Drip Integration به یک فیلد ایمیل نیاز دارد

en: Integrations
fa_IR: ادغام

en: Interactions
fa_IR: تعاملات

en: Interactive
fa_IR: در ارتباط بودن

en: Internal Links
fa_IR: لینک های داخلی

en: Internal URL
fa_IR: لینک خارجی

en: Internet Explorer
fa_IR: اینترنت اکسپلورر

en: Intro Byline
fa_IR: معرفی خط

en: Intro Portrait
fa_IR: تصویر معرفی

en: Intro Title
fa_IR: عنوان معرفی

en: Invalid Form
fa_IR: فرم نامعتبر

en: Invalid Form.
fa_IR: فرم نامعتبر.

en: Invalid SVG Format, file not uploaded for security reasons
fa_IR: فرمت SVG نامعتبر است، فایل به دلایل امنیتی آپلود نشده است

en: Invalid form, reCAPTCHA validation failed.
fa_IR: فرم نامعتبر، اعتبار سنجی reCAPTCHA ناموفق بود.

en: Invalid post type.
fa_IR: نوع پست نامعتبر است.

en: Invert
fa_IR: معکوس کردن

en: Is
fa_IR: هست

en: Is After
fa_IR: پس از

en: Is Before
fa_IR: قبل از

en: Is Empty
fa_IR: خالی است

en: Is Not
fa_IR: نیست

en: Is not Empty
fa_IR: خالی نیست

en: Is on or after
fa_IR: از تاریخ مشخص شده یا بعد از آن

en: Is on or before
fa_IR: از تاریخ مشخص شده یا قبل از آن

en: It seems we can’t find what you’re looking for.
fa_IR: به نظر می رسد ما نمی توانیم آنچه شما به دنبال آن هستید را پیدا کنیم.

en: It will only appear on your website when all the conditions are met.
fa_IR: تنها زمانی در وب سایت شما ظاهر می شود که تمام شرایط رعایت شود.

en: Italic
fa_IR: حروف کج

en: Item
fa_IR: آیتم

en: Item #%d
fa_IR: آیتم #%d

en: Item #1
fa_IR: ایتم #1

en: Item #2
fa_IR: آیتم #2

en: Item #3
fa_IR: آیتم #3

en: Item Alignment
fa_IR: تراز آیتم

en: Item Gap
fa_IR: فاصبه آیتم

en: Item Layout
fa_IR: چیدمان آیتم

en: Item Name
fa_IR: نام آیتم

en: Item Overlay
fa_IR: پوشش آیتم

en: Item Position
fa_IR: موقعیت آیتم

en: Item Ratio
fa_IR: نسبت آیتم ها

en: Item Title
fa_IR: عنوان سایت

en: Items
fa_IR: آیتم ها

en: Items Indicator
fa_IR: موارد آیتم

en: Items Per Page
fa_IR: آیتم در هر صفحه

en: Jello
fa_IR: YER

en: John Doe
fa_IR: مهلا اسدی

en: Justified
fa_IR: تراز شده

en: Justify
fa_IR: تراز وسط

en: Keep Your Website’s Shine On
fa_IR: اجازه دهید وب سایت شما بدرخشد

en: Keep your site's visitors happy when they get lost by displaying your recent posts, a search bar, or any information that might help the user find what they were looking for.
fa_IR: با نمایش پست های اخیر ، نوار جستجو یا هرگونه اطلاعاتی که ممکن است به کاربر در یافتن خواسته های خود کمک کند ، بازدیدکنندگان سایت خود را نگه دارید.

en: Keep your website secure and compatible by updating your Elementor Pro website to the latest version.
fa_IR: وب‌سایت خود را با به‌روزرسانی المنتور پرو به آخرین نسخه، ایمن و سازگار نگه دارید.

en: Ken Burns Effect
fa_IR: اقکت Ken Burns

en: Key
fa_IR: کلید

en: Kit ID
fa_IR: شناسه Kit

en: Label
fa_IR: برچسب

en: Label Position
fa_IR: موقعیت برچسب

en: Labels
fa_IR: برچسب ها

en: Language
fa_IR: زبان

en: Large
fa_IR: بزرگ

en: Last 30 days
fa_IR: 30 روز گذشته

en: Last 7 days
fa_IR: 7 روز گذشته

en: Last Modified
fa_IR: آخرین ویرایش

en: Last Name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Latest Products
fa_IR: آخرین محصولات

en: Layout
fa_IR: طرح‌بندی

en: Lazy Load
fa_IR: بارگذاری تنبل (LazyLoad)

en: Learn More
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: Learn more
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: Learn more about adding custom code
fa_IR: درباره افزودن کد سفارشی بیشتر بیاموزید

en: Leave a Note
fa_IR: یادداشت بگذارید

en: Left
fa_IR: چپ

en: Less than or equal
fa_IR: کمتر یا مساوی

en: Level
fa_IR: سطح

en: Leverage Elementor AI to instantly generate Custom Code for Elementor
fa_IR: از هوش مصنوعی المنتور برای ایجاد فوری کد سفارشی برای المنتور استفاده کنید

en: License
fa_IR: لایسنس

en: License Mismatch
fa_IR: عدم تطابق لایسنس

en: License Settings
fa_IR: تنظیمات لایسنس

en: License has been activated successfully.
fa_IR: لایسنس با موفقیت فعال شد.

en: License key is missing.
fa_IR: کلید لایسنس نامعتبر است.

en: License key is not valid, Please enter valid license key.
fa_IR: کلید مجوز معتبر نیست، لطفاً کلید مجوز معتبر را وارد کنید.

en: Light
fa_IR: روشن

en: Lightbox
fa_IR: لایت باکس

en: Like
fa_IR: لایک

en: Line Numbers
fa_IR: شماره خطوط

en: Link
fa_IR: لینک

en: Link Color
fa_IR: رنگ لینک

en: Link Text
fa_IR: متن لینک

en: Link Timeout
fa_IR: پایان زمان لینک

en: Link Type
fa_IR: عنوان لینک

en: Link for the Author Name and Image
fa_IR: لینک برای نام نویسنده و تصویر

en: Linked to Global
fa_IR: پیوند به عمومی

en: Links
fa_IR: لینکها

en: Links Color
fa_IR: رنگ لینک ها

en: Links Hover Color
fa_IR: رنگ هاور لینک ها

en: List
fa_IR: لیست

en: List Item
fa_IR: آیتم لیست

en: List Item #1
fa_IR: لیست آیتم #1

en: List Item #2
fa_IR: لیست آیتم #2

en: List Item #3
fa_IR: لیست آیتم #3

en: List Items
fa_IR: آیتم های لیست

en: Live Results
fa_IR: نتایج زنده

en: Load More
fa_IR: بارگذاری موارد بیشتر

en: Load Type
fa_IR: نوع بار

en: Load on Click
fa_IR: بارگذاری آیتم ها با کلیک ماوس

en: Loader
fa_IR: بارگذاری

en: Loader Color
fa_IR: رنگ انیمیشن بارگذاری

en: Loading
fa_IR: در حال بارگذاری

en: Loading...
fa_IR: درحال بارگزاری...

en: Location
fa_IR: مکان

en: Location '%s' is not a core location.
fa_IR: مکان'%s' یک مکان اصلی نیست.

en: Location Settings
fa_IR: تنظیمات موقعیت مکانی

en: Log In
fa_IR: ورود

en: Log in to %1$syour account%2$s to get your license key.
fa_IR: برای دریافت کلید مجوز خود، به %1$s حساب خود%2$s وارد شوید.

en: Logged In
fa_IR: وارد شده

en: Logged Out
fa_IR: کاربر خارج شده

en: Logged in Message
fa_IR: پیام وارد شده (Logged )

en: Logical Combination
fa_IR: ترکیب منطقی

en: Login
fa_IR: ورود

en: Login Button
fa_IR: دکمه ورود

en: Login Messages
fa_IR: پیام های ورود

en: Login Status
fa_IR: وضعیت ورود

en: Logo
fa_IR: لوگو

en: Logout
fa_IR: خروج

en: Long Arrow
fa_IR: فلش بلند

en: Looks like you are using WooCommerce, while your theme does not support it. Please consider switching themes.
fa_IR: به نظر می رسد که شما از ووکامرس استفاده می کنید، در حالی که تم شما از آن پشتیبانی نمی کند. لطفا تغییر پوسته را در نظر بگیرید.

en: Loop
fa_IR: حلقه

en: Loop Base
fa_IR: پایه حلقه

en: Loop Carousel
fa_IR: کاروسل حلقه

en: Loop Carousel starts with a template.
fa_IR: کاروسل حلقه با یک قالب شروع می شود.

en: Loop Grid
fa_IR: حلقه شبکه

en: Loop Grid starts with a template.
fa_IR: گرید لوپ با یک قالب ایجاد می شود.

en: Loop Item
fa_IR: آیتم حلقه (تکرار)

en: Loop Items
fa_IR: آیتم های حلقه (تکرار)

en: Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
fa_IR: لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان مگاتم است

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
fa_IR: لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان مگـاتم است.

en: Lost your password?
fa_IR: رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

en: Main
fa_IR: اصلی

en: Main Menu
fa_IR: منوی اصلی

en: Make sure emails reach the inbox every time with improved deliverability, detailed email logs, and an easy setup with no need for an SMTP plugin.
fa_IR: اطمینان حاصل کنید که ایمیل‌ها هر بار به صندوق ورودی می‌رسند، با بهبود قابلیت تحویل، گزارش‌های دقیق ایمیل، و راه‌اندازی آسان بدون نیاز به افزونه SMTP.

en: Make sure your emails reach the inbox every time with Site Mailer
fa_IR: اطمینان حاصل کنید که ایمیل‌های شما همیشه با ارسال‌کننده ایمیل سایت به صندوق ورودی می‌رسند

en: Manage Your Font Files
fa_IR: فایل های فونت خود را مدیریت کنید

en: Manage and create all of your custom code here.<br />Organize all of your custom code and incorporate code snippets in your site. Add tracking codes, meta titles, and other scripts. Set display conditions, locations, and priority all from one place.
fa_IR: کد های سفارشی را در اینجا بسازید و مدیریت کنید.<br />کد های سفارشی را ترکیب و سازماندهی کنید.کد آنالیز وب سایت، عناوین متا و دیگر اسکریپت ها را اضافه کنید. شرایطی برای نمایش، موقعیت و اولویت بندی کد ها و ... را در یک قسمت داشته باشید.

en: Manage and edit every part of your website, including pages, templates, headers, footers, and more.
fa_IR: تمام بخش‌های وب‌سایت خود را مدیریت و ویرایش کنید، از جمله صفحات، قالب‌ها، هدرها، فوترها و موارد دیگر.

en: Manage your site’s lightbox settings in the %1$sLightbox panel%2$s.
fa_IR: تنظیمات لایت باکس سایت خود را در %1$sپنلLightbox%2$s مدیریت کنید.

en: Manual Selection
fa_IR: انتخاب دستی

en: Manual:
fa_IR: دستی:

en: Many Comment Format
fa_IR: چندین فرمت نظر

en: Margin
fa_IR: حاشیه خارجی

en: Mark Color
fa_IR: علامت گذاری به عنوان رنگ

en: Mark as Read
fa_IR: به عنوان خوانده شده علامت بزن

en: Mark as Unread
fa_IR: به عنوان خوانده نشده علامت بزن

en: Mark as read
fa_IR: علامت گذاری به عنوان خوانده شده

en: Mark as unread
fa_IR: علامت گذاری به عنوان خوانده نشده

en: Marker
fa_IR: نشانگر

en: Marker View
fa_IR: نمای نشانگر

en: Masonry
fa_IR: پازل

en: Max Height
fa_IR: حداکثر ارتفاع

en: Max Weight
fa_IR: بیشترین وزن

en: Max Width
fa_IR: حداکثر عرض

en: Max height
fa_IR: حداکثر ارتفاع

en: Max. Date
fa_IR: حداکثر تاریخ

en: Max. File Size
fa_IR: حداکثر حجم فایل

en: Max. Files
fa_IR: حداکثر فایل

en: Max. Value
fa_IR: مقدار حداکثر

en: Meal Prep
fa_IR: آماده سازی غذا

en: Media
fa_IR: رسانه

en: Media Carousel
fa_IR: کنترل گردونه (کاروسل)

en: Media File
fa_IR: فایل رسانه

en: Medium
fa_IR: متوسط

en: Meet Our Attributes
fa_IR: با ویژگی های ما آشنا شوید

en: Meet Our Custom CSS
fa_IR: با CSS سفارشی ما آشنا شوید

en: Meet Our Global Widget
fa_IR: با ویجت عمومی ما آشنا شوید

en: Meet the New Theme Builder: More Intuitive and Visual Than Ever
fa_IR: ملاقات با قالب ساز جدید : شهودی تر و بصری تر از همیشه

en: Menu
fa_IR: منو

en: Menu Button
fa_IR: دکمه منو

en: Menu Cart
fa_IR: منوی سبد خرید

en: Menu Icon
fa_IR: آیکون منو

en: Menu Items
fa_IR: آیتم های منو

en: Menu Name
fa_IR: نام منو

en: Menu Order
fa_IR: ترتیب منو

en: Menu Toggle
fa_IR: تنظیم منو

en: Merchant Account
fa_IR: حساب تجاری

en: Message
fa_IR: پیام

en: Message Notices
fa_IR: اطلاعیه پیام

en: Messages
fa_IR: پیام ها

en: Messenger
fa_IR: پیام رسان

en: Meta
fa_IR: متا

en: Meta Border Color
fa_IR: رنگ کادر متا

en: Meta Data
fa_IR: متا دیتا

en: Meta Key
fa_IR: کلید متا

en: Metadata
fa_IR: متادیتا

en: Middle
fa_IR: میانی

en: Min Height
fa_IR: حداقل ارتفاع

en: Min Weight
fa_IR: کمترین وزن

en: Min Width
fa_IR: حداقل عرض

en: Min. Date
fa_IR: حداقل تاریخ

en: Min. Value
fa_IR: مقدار حداقل

en: Mini Cart
fa_IR: سبد خرید کوچک

en: Mini Cart Template
fa_IR: الگوی سبد خرید کوچک

en: Minimal
fa_IR: مینیمال

en: Minimize Box
fa_IR: جعبه کوچک شده

en: Minimized On
fa_IR: کوچک شده روی

en: Minimum number of comments: 5
fa_IR: حداقل تعداد دیدگاه ها : 5

en: Minimum search characters
fa_IR: حداقل کاراکترهای جستجو

en: Minutes
fa_IR: دقیقه

en: Mismatch
fa_IR: عدم تطابق

en: Missing
fa_IR: موجود نیست

en: Missing a temporary folder.
fa_IR: یک پوشه‌ی موقت گم شده است .

en: Mobile Bar
fa_IR: نوار موبایل

en: Mobile Dropdown
fa_IR: منو موبایل کشویی

en: Modest Branding
fa_IR: برندینگ متوسط

en: Monday
fa_IR: دوشنبه

en: Month
fa_IR: ماه

en: Month: %s
fa_IR: ماه: %s

en: Monthly
fa_IR: ماهانه

en: Months
fa_IR: ماه

en: Motion Effects
fa_IR: افکت های متحرک

en: Mouse Effects
fa_IR: افکت های ماوس

en: Mouse Track
fa_IR: پیگیری ماوس

en: Move Item To Trash
fa_IR: انتقال مورد به سطل زباله

en: Move to Trash
fa_IR: انتقال به زباله دان

en: Multi Chat
fa_IR: چت چند گانه

en: Multiple
fa_IR: چندگانه

en: Multiple Files
fa_IR: چندین فایل

en: Multiple Selection
fa_IR: انتخاب چندگانه

en: Mute
fa_IR: بی صدا

en: My Account
fa_IR: حساب کاربری

en: N/A
fa_IR: نامشخص

en: Name
fa_IR: اسم

en: Native HTML5
fa_IR: HTML5 بومی

en: Navigation
fa_IR: ناوبری

en: Need help?
fa_IR: به کمک نیاز دارید؟

en: Nested Spinners
fa_IR: اسپینرهای تودرتو

en: Network
fa_IR: شبکه

en: Never lose another submission! Using “Actions After Submit” you can now choose to save all submissions to an internal database.
fa_IR: هیچ فرم دیگری را از دست ندهید! با استفاده از "اقدامات پس از ارسال" اکنون می توانید همه موارد ارسالی را در یک پایگاه داده داخلی ذخیره کنید.

en: New Font
fa_IR: فونت جدید

en: New Font Type Name
fa_IR: نام نوع فونت جدید

en: New Form
fa_IR: فرم جدید

en: New Gallery
fa_IR: گالری جدید

en: New Icon Set
fa_IR: مجموعه آیکون جدید

en: New code
fa_IR: کد جدید

en: New mention in Note #%1$s on %2$s - %3$s
fa_IR: منشن جدید در یادداشت #%1$s در %2$s - %3$s

en: New message from "%s"
fa_IR: پیام جدید از طرف "%s"

en: New reply in Note #%1$s on %2$s - %3$s
fa_IR: پاسخ جدید در یادداشت #%1$s در %2$s - %3$s

en: Next
fa_IR: بعدی

en: Next & Submit Button
fa_IR: دکمه بعدی و ارسال

en: Next &raquo;
fa_IR: بعدی &laquo;

en: Next Arrow
fa_IR: پیکان بعدی

en: Next Button
fa_IR: دکمه بعدی

en: Next Label
fa_IR: برچسب بعدی

en: Next Up
fa_IR: بعدی

en: Next slide
fa_IR: اسلاید بعدی

en: No
fa_IR: خیر

en: No Comments
fa_IR: بدون نظر

en: No Comments Format
fa_IR: بدون فرمت دیدگاه ها

en: No Font Types found.
fa_IR: هیچ نوع فونت یافت نشد.

en: No Headings Found Message
fa_IR: پیامی برای نبود عنوان‌ها یافت نشد

en: No Label
fa_IR: بدون برچسب

en: No More Posts Message
fa_IR: نوشته ها

en: No Rating Reviews
fa_IR: بدون امتیاز ارزیابی

en: No Responses
fa_IR: بدون پاسخ

en: No Templates found. Want to create one?
fa_IR: هیچ قالبی یافت نشد. ميخواي يکي درست کني؟

en: No data
fa_IR: بدون اطلاعات

en: No file was uploaded.
fa_IR: هیچ فایلی آپلود نشده است.

en: No fonts found
fa_IR: هیچ فونتی یافت نشد

en: No fonts found in trash
fa_IR: هیچ فونتی در زباله‌دان یافت نشد

en: No form actions.
fa_IR: بدون اعمال فرم.

en: No header, no footer, just Elementor
fa_IR: بدون سربرگ، بدون پاورقی، فقط المنتور

en: No headings were found on this page.
fa_IR: هیچ عنوانی در این صفحه یافت نشد.

en: No icons found
fa_IR: هیچ آیکونی یافت نشد

en: No icons found in trash
fa_IR: هیچ آیکونی در سلط زباله یافت نشد

en: No instances
fa_IR: بدون نمونه

en: No more posts message
fa_IR: نوشته ها

en: No more posts to show
fa_IR: نوشته ی دیگری برای نمایش وجود ندارد

en: No payment method connected. Contact seller.
fa_IR: هیچ روش پرداختی تعریف نشده است. با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: No products in the cart.
fa_IR: هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

en: No project data was returned.
fa_IR: اطلاعات پروژه ای بازیافت نشد.

en: No submissions found.
fa_IR: فرمی پیدا نشد.

en: No taxonomies found
fa_IR: هیچ طبقه بندی یافت نشد

en: No taxonomy terms found.
fa_IR: هیچ طبقه بندی یافت نشد.

en: No thanks
fa_IR: نه ممنون

en: None
fa_IR: هیچکدام

en: Normal
fa_IR: عادی

en: Not Found
fa_IR: پیدا نشد

en: Not Set
fa_IR: تنظیم نشده

en: Note #%1$s resolved on %2$s - %3$s
fa_IR: یادداشت #%1$s در %2$s - %3$s حل شد

en: Note that these layout settings will override settings made in Appearance > Customize
fa_IR: توجه داشته باشید که این تنظیمات طرح تنظیمات ساخته شده در نمایش -> شخصی‌سازی را لغو می‌کند

en: Note:
fa_IR: توجه:

en: Note: Because of security reasons, you can ONLY use your current domain here.
fa_IR: توجه: به دلایل امنیتی ، فقط می توانید از دامنه فعلی خود در اینجا استفاده کنید.

en: Note: By default, only your last order is displayed while editing the orders section. You can see other orders on your live site or in the WooCommerce orders section
fa_IR: نکته: بصورت پیشفرض تنها آخرین سفارش شما در هنگام ویرایش بخش سفارشات نمایش داده می شود. الباقی سفارشات را می توانید از بخش سفارشات ووکامرس مشاهده کنید

en: Note: Changes you make here will also be reflected in the WooCommerce settings on your WP dashboard
fa_IR: نکته: هر تغییری که اینجا اعمال کنید بر روی تنظیمات ووکامرس شما در داشبورد وردپرس هم اعمال خواهد شد

en: Note: Item layout will switch to dropdown on any screen smaller than the selected breakpoint.
fa_IR: توجه: چیدمان مورد در هر صفحه‌ای که کوچک‌تر از نقطه شکست انتخاب‌شده باشد، به کشویی تغییر می‌کند.

en: Note: Item will span across a number of columns.
fa_IR: توجه: مورد در تعدادی از ستون ها قرار می گیرد.

en: Note: Repeat the alternate template once every chosen number of items.
fa_IR: Could not retrieve query data.

en: Note: Scroll menu items if they don’t fit into their parent container.
fa_IR: توجه: اگر آیتم های منو در محفظه اصلی خود قرار نمی گیرند، اسکرول کنید.

en: Note: Static Items remain in place when new items are added to grid. Other items appear according to query settings.
fa_IR: توجه: هنگامی که موارد جدید به شبکه اضافه می شوند، آیتم های ثابت باقی می مانند. موارد دیگر با توجه به تنظیمات پرس و جو ظاهر می شوند.

en: Note: The Cross-Sells Query is available when creating a Cart page
fa_IR: توجه: هنگام ایجاد یک صفحه سبد خرید، کوئری فروش جانبی - Cross-Sells در دسترس است

en: Note: The Masonry option combined with Column Span might cause unexpected results and break the layout.
fa_IR: توجه: گزینه Masonry همراه با Column Span ممکن است باعث نتایج غیرمنتظره و شکستن طرح شود.

en: Note: The Related Products Query is available when creating a Single Product template
fa_IR: توجه: هنگام ایجاد یک قالب تک محصولی المنتور، درخواست محصولات مرتبط در دسترس است

en: Note: The Upsells Query is available when creating a Single Product template
fa_IR: توجه: درخواست بیش فروشی - Upsells هنگام ایجاد یک قالب تک محصولی المنتور در دسترس است

en: Note: This content cannot be changed due to local regulations.
fa_IR: توجه: این محتوا به دلیل قوانین محلی قابل تغییر نیست.

en: Note: This control will only affect screen sizes Tablet and below
fa_IR: توجه داشته باشید: این کنترل تنها اندازه صفحه نمایش قرص و در زیر تاثیر می گذارد

en: Note: This label and placeholder are taken from the Billing section. You can change it there.
fa_IR: توجه: این برچسب و مکان‌نما از قسمت صورت حساب گرفته شده است. شما می توانید آن را در آنجا تغییر دهید.

en: Note: This message will appear when no content is loaded in the grid.
fa_IR: توجه: زمانی که هیچ محتوایی در شبکه بارگذاری نشود، این پیام ظاهر می شود.

en: Note: To find an order ID, go to the WP dashboard: WooCommerce > Orders
fa_IR: نکته: برای پیدا کردن شناسه سفارش به داشبورد وردپرس > ووکامرس > سفارشات بروید

en: Note: You can only track progress relative to Post Content on a single post template.
fa_IR: توجه: شما فقط می توانید پیشرفت را نسبت به محتوای پست در یک قالب پست پیگیری کنید.

en: Noted on:
fa_IR: اشاره شده در:

en: Notes
fa_IR: یادداشت ها

en: Notes Panel
fa_IR: پنل یادداشت ها

en: Notes Proxy
fa_IR: پراکسی یادداشت ها

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
fa_IR: یادداشت‌ها درباره سفارش شما، برای مثال نکات مهم درباره نحوه تحویل سفارش.

en: Nothing Found Message
fa_IR: هیچ پیامی یافت نشد

en: Notice Box
fa_IR: جعبه اطلاع رسانی

en: Notice Text
fa_IR: متن اطلاعیه

en: Notice Type
fa_IR: نوع اطلاعیه

en: Notice! Please make sure to meet Stripe's guidelines regarding minimum charge amounts. %1$s Learn more. %2$s
fa_IR: اطلاع! لطفاً مطمئن شوید که دستورالعمل های Stripe را در مورد حداقل مقدار شارژ رعایت می کنید. %1$s اطلاعات بیشتر. %2$s

en: Notices
fa_IR: اطلاعیه ها

en: Notifications
fa_IR: اطلاعیه

en: Number
fa_IR: شماره

en: Number & Text
fa_IR: عدد و متن

en: Number of Comments
fa_IR: تعداد دیدگاه ها

en: Number of slides
fa_IR: تعداد اسلایدها

en: Number of taxonomies
fa_IR: تعداد طبقه بندی ها

en: Numbers
fa_IR: اعداد

en: Numbers + Previous/Next
fa_IR: اعداد + قبلی/بعدی

en: Numeric
fa_IR: عددی

en: OFF
fa_IR: خاموش

en: OK
fa_IR: تایید

en: ON
fa_IR: روشن

en: OR
fa_IR: یا

en: Oblique
fa_IR: مورب

en: Of Authors
fa_IR: نویسندگان

en: Of Categories
fa_IR: دسته بندی ها

en: Of Tags
fa_IR: برچسب ها

en: Off
fa_IR: خاموش

en: Off-Canvas
fa_IR: کانواس (بدون هدر و فوتر)

en: Off-Canvas Name
fa_IR: نام خارج از بوم

en: Offer Text
fa_IR: متن پیشنهادی

en: Official
fa_IR: رسمی

en: Offset
fa_IR: افست - فاصله از مبدا (Offset)

en: Offset Sides
fa_IR: کناره های افست

en: Offset Width
fa_IR: عرض افست

en: Offset is inactive while editing. Preview your page to see it in action.
fa_IR: افست هنگام ویرایش غیرفعال است. صفحه خود را پیش نمایش کنید تا آن را در عمل ببینید.

en: On
fa_IR: روشن

en: On Click
fa_IR: با کلیک

en: On Close
fa_IR: بستن

en: On Hover
fa_IR: روی هاور

en: On Hover Out
fa_IR: در خروج هاور

en: On Load
fa_IR: در زمان بارگزاری

en: On Open
fa_IR: باز

en: On Page Exit Intent
fa_IR: قصد بستن صفحه

en: On Page Load
fa_IR: در صفحه بارگذاری

en: On Scroll
fa_IR: در اسکرول

en: On Scroll To Element
fa_IR: بر روی اسکرول به المان

en: On desktop, this will affect the submenu. On mobile, this will affect the entire menu.
fa_IR: بر روی دسکتاپ، این منوی زیر را تحت تاثیر قرار می دهد. در تلفن همراه، این منوی کامل را تحت تاثیر قرار می دهد.

en: On page scroll
fa_IR: در هنگام پیمایش صفحه

en: Once deleted, those notes will remain and include an indication that this user was deleted. If you wish, you can manually delete this user's notes.
fa_IR: پس از حذف، آن یادداشت ها باقی خواهند ماند و شامل نشانه ای است که این کاربر حذف شده است. در صورت تمایل می توانید یادداشت های این کاربر را به صورت دستی حذف کنید.

en: One Comment
fa_IR: یک نظر

en: One Comment Format
fa_IR: یک فرمت نظر

en: One Response
fa_IR: یک پاسخ

en: One column
fa_IR: یک ستون

en: Only Top Level
fa_IR: فقط سطح بالا

en: Only numbers and phone characters (#, -, *, etc) are accepted.
fa_IR: فقط شماره ها و کاراکترهای تلفن (#, -, *, etc) پذیرفته می شوند.

en: Only yours
fa_IR: فقط مال تو

en: Only zip files are allowed
fa_IR: فقط فایل های زیپ مجاز می باشند

en: Opacity
fa_IR: شفافیت

en: Open
fa_IR: باز کردن

en: Open %1$s
fa_IR: باز کردن %s

en: Open %1$s %2$s
fa_IR: باز کردن %1$s %2$s

en: Open %s
fa_IR: باز کردن %s

en: Open %s In New Tab
fa_IR: باز کردن %s در تب جدید

en: Open By Selector
fa_IR: بازکردن با انتخابگر

en: Open Cart
fa_IR: بازکردن سبد خرید

en: Open Off-Canvas
fa_IR: باز کردن کانواس خارجی

en: Open On
fa_IR: باز کردن در

en: Open Popup
fa_IR: بازکردن پاپ آپ

en: Open Site Editor
fa_IR: باز کردن ویرایشگر سایت

en: Open in new window
fa_IR: در پنجره جدید باز شود

en: Open page in a new tab
fa_IR: باز کردن صفحه در یک تب جدید در مرورگر

en: Open table of contents
fa_IR: بازکردن فهرست مطالب

en: Open the cart every time an item is added.
fa_IR: هر بار که یک مورد اضافه می شود سبد خرید را باز می کند.

en: Opposing Nested Rings
fa_IR: حلقه های تودرتو مخالف

en: Opposing Nested Spinners
fa_IR: مخالفت با اسپینر های تودرتو

en: Opposite
fa_IR: در مقابل

en: Options
fa_IR: تنظیمات

en: Order
fa_IR: ترتیب

en: Order By
fa_IR: مرتب سازی بر اساس

en: Order Date:
fa_IR: تاریخ سفارش:

en: Order Details
fa_IR: جزئیات سفارش

en: Order Email:
fa_IR: ایمیل سفارش:

en: Order ID
fa_IR: شماره سفارش

en: Order Notes
fa_IR: یادداشت سفارش

en: Order Number:
fa_IR: شماره سفارش:

en: Order Summary
fa_IR: خلاصه سفارش

en: Order Total:
fa_IR: سفارش کل:

en: Order Tracking Form
fa_IR: فرم پیگیری سفارش

en: Ordering is not available if this widget is placed in your front page. Visible on frontend only.
fa_IR: مرتب سازی در دسترس نیست اگر این ویجت در صفحه اول قرار داده شود فقط در ظاهر قابل مشاهده است.

en: Orders
fa_IR: سفارشات

en: Organization name
fa_IR: نام سازمان

en: Orientation
fa_IR: جهت گیری

en: Original
fa_IR: اصلی

en: Original Price
fa_IR: قیمت اصلی

en: Other
fa_IR: سایر

en: Our Bank Details
fa_IR: اطلاعات بانکی ما

en: Out
fa_IR: بیرون

en: Outline
fa_IR: خط ساده

en: Outlook Calendar
fa_IR: تقویم Outlook

en: Outside
fa_IR: بیرون

en: Overlap
fa_IR: همپوشانی

en: Overlay
fa_IR: پوشش

en: Overlay Color
fa_IR: رنگ هوور

en: Overline
fa_IR: روخط

en: Padding
fa_IR: حاشیه داخلی

en: Page
fa_IR: برگه

en: Page Layout
fa_IR: چیدمان صفحه

en: Page Limit
fa_IR: محدودیت صفحه

en: Page Not Found
fa_IR: صفحه پیدا نشد

en: Page Parent
fa_IR: صفحه مادر

en: Page Reload
fa_IR: بارگذاری مجدد صفحه

en: Page Title
fa_IR: عنوان صفحه

en: Page Transitions
fa_IR: انیمیشن برگه

en: Page URL
fa_IR: آدرس صفحه

en: Page Views
fa_IR: بازدید صفحه

en: Page:
fa_IR: صفحه:

en: Pages
fa_IR: صفحات

en: Pages:
fa_IR: صفحات:

en: Pagination
fa_IR: صفحه بندی

en: Panel
fa_IR: پنل

en: Parameter Name
fa_IR: نام پارامتر

en: Parent
fa_IR: مادر

en: Parent Comment
fa_IR: کامنت اصلی

en: Parent ID
fa_IR: شناسه اصلی

en: Password
fa_IR: کلمه عبور

en: Password Label
fa_IR: برچسب کلمه عبور

en: Password Placeholder
fa_IR: نگهدارنده رمز عبور

en: Past Day
fa_IR: روز گذشته

en: Past Month
fa_IR: ماه گذشته

en: Past Quarter
fa_IR: سه ماه گذشته

en: Past Week
fa_IR: هفته گذشته

en: Past Year
fa_IR: سال گذشته

en: Paste URL
fa_IR: چسباندن URL

en: Paste URL or type
fa_IR: آدرس URL یا نوع قرار دهید

en: Paste Waze link
fa_IR: پیوند Waze را بچسبانید

en: Paste display conditions
fa_IR: شرایط نمایش را جای‌گذاری کنید

en: Paste the URL of the Facebook page.
fa_IR: آدرس صفحه فیسبوک را وارد کنید.

en: Pause
fa_IR: وقفه

en: Pause %1$s
fa_IR: توقف %1$s

en: Pause on Hover
fa_IR: مکث در شناور

en: Pause on Interaction
fa_IR: مکث در تعامل

en: Pause on hover
fa_IR: مکث در شناور

en: Pause on interaction
fa_IR: مکث در تعامل

en: PayPal Account
fa_IR: حساب پی پال

en: PayPal Button
fa_IR: دکمه پرداخت پی پال

en: Payment
fa_IR: پرداخت

en: Payment Details
fa_IR: جزئیات پرداخت

en: Payment Method:
fa_IR: روش پرداخت:

en: Per
fa_IR: هر

en: Percentage
fa_IR: درصد

en: Percentage Position
fa_IR: موقعیت درصد

en: Period
fa_IR: دوره زمانی

en: Permissions
fa_IR: دسترسی ها

en: Persisting
fa_IR: تداوم

en: Phone
fa_IR: تلفن

en: Picture Size
fa_IR: اندازه تصویر

en: Picture of %s
fa_IR: تصویر %s

en: Placeholder
fa_IR: محل نگهدارنده متن

en: Placeholder Color
fa_IR: رنگ جای جای

en: Plain
fa_IR: ساده

en: Plain Permalink
fa_IR: لینک ساده

en: Play
fa_IR: پخش

en: Play %1$s
fa_IR: پخش %1$s

en: Play Icon
fa_IR: آیکون پخش

en: Play On Mobile
fa_IR: پخش در موبایل

en: Play Speed
fa_IR: سرعت پخش

en: Play Video
fa_IR: پخش ویدئو

en: Player Controls
fa_IR: کنترل های پخش کننده

en: Playlist
fa_IR: لیست پخش

en: Playlist Items
fa_IR: موارد لیست پخش

en: Playlist Name
fa_IR: نام لیست پخش

en: Please activate your license to get feature updates, premium support and unlimited access to the template library.
fa_IR: لطفا لایسنس خود را برای دریافت بروزرسانی ویژگی ها، پشتیبانی و دسترسی نامحدود به کتابخانه قالب فعال کنید.

en: Please connect to Elementor in order to activate license.
fa_IR: لطفا برای فعالسازی لایسنس به المنتور متصل شوید.

en: Please enable the Review Rating
fa_IR: لطفا امتیاز ارزیابی را فعال کنید

en: Please enter a valid URL
fa_IR: لطفا یک نشانی وب معتبر وارد کنید

en: Please enter your license key here
fa_IR: لطفا کلید لایسنس خود را اینجا وارد کنید

en: Please enter your license key.
fa_IR: لطفا کد لایسنس خود را وارد نمایید.

en: Please make sure the ID is unique and not used elsewhere on the page. This field allows %1$sA-z 0-9%2$s & underscore chars without spaces.
fa_IR: اطمینان حاصل کنید که شناسه منحصر‌به‌فرد باشد و در جای دیگری از صفحه استفاده نشده باشد. این فیلد اجازه استفاده از حروف %1$sA-z 0-9%2$s و کاراکتر زیرخط (_) را بدون فاصله می‌دهد.

en: Please note that switching on this option will disable some of the design controls.
fa_IR: لطفاً توجه داشته باشید که با فعال کردن این گزینه برخی از کنترل‌های طراحی غیرفعال می‌شوند.

en: Please note that this user has notes/replies in Elementor Notes feature.
fa_IR: لطفا توجه داشته باشید که این کاربر دارای دسترسی یادداشت ها / پاسخ ها در ویژگی در بخش یادداشت های المنتور هست.

en: Please note: The Stripe name and logos are trademarks or service marks of Stripe, Inc. or its affiliates in the U.S. and other countries. %s Other names may be trademarks of their respective owners.
fa_IR: لطفاً توجه داشته باشید: نام و نشان‌های Stripe علائم تجاری یا علائم خدمات Stripe، Inc. یا شرکت‌های وابسته آن در ایالات متحده و سایر کشورها هستند. %s نام‌های دیگر ممکن است علائم تجاری صاحبان مربوطه باشند.

en: Please refresh the page and try again.
fa_IR: لطفا صفحه را مجددا بارگزاری کرده و دوباره تلاش کنید.

en: Please select a taxonomy.
fa_IR: لطفاً یک طبقه بندی انتخاب کنید.

en: Please set a valid product
fa_IR: لطفا یک محصول معتبر را تنظیم کنید

en: Please set the embed type
fa_IR: لطفا نوع embed را تنظیم کنید

en: Plural
fa_IR: جمع

en: Pods
fa_IR: شاخه ها

en: Pointer
fa_IR: نشانگر

en: Pointer Color
fa_IR: رنگ اشاره گر

en: Pointer Width
fa_IR: عرض اشاره گر

en: Popular
fa_IR: محبوب

en: Popular Font Types
fa_IR: نوع فونت محبوب

en: Popularity
fa_IR: محبوبیت

en: Popup
fa_IR: پاپ آپ

en: Popups
fa_IR: پاپ آپ‌ها

en: Portfolio
fa_IR: نمونه کار

en: Position
fa_IR: موقعیت

en: Position in grid
fa_IR: موقعیت در شبکه

en: Post
fa_IR: پست

en: Post Code
fa_IR: کد پستی

en: Post Comments
fa_IR: دیدگاه های پست

en: Post Content
fa_IR: محتوای مطلب

en: Post Custom Field
fa_IR: فیلد دلخواه نوشته

en: Post Date
fa_IR: تاریخ پست

en: Post Excerpt
fa_IR: چکیده پست

en: Post ID
fa_IR: شناسه پست

en: Post Image Attachments
fa_IR: فایل های پیوستی تصویر پست

en: Post Info
fa_IR: اطلاعات پست

en: Post Modified
fa_IR: پست ویرایش شده

en: Post Navigation
fa_IR: ناوبری پست

en: Post Published
fa_IR: پست منتشر شده

en: Post Taxonomy
fa_IR: دسته بندی پست ها

en: Post Terms
fa_IR: شرایط پست

en: Post Time
fa_IR: زمان پست

en: Post Title
fa_IR: عنوان پست

en: Post Type
fa_IR: نوع نوشته

en: Post URL
fa_IR: لینک نوشته

en: Poster
fa_IR: پوستر

en: Posts
fa_IR: پست ها

en: Posts Archive
fa_IR: آرشیو پست ها

en: Posts Per Page
fa_IR: پست در هر صفحه

[ctx: Posts Query Control]
en: Manual Selection
fa_IR: انتخاب دستی

en: Posts widget doesn't exist
fa_IR: ویجت وجود ندارد

en: Powered by
fa_IR: قدرت گرفته از

en: Powered by %s
fa_IR: طراحی شده توسط %s

en: Pre Text
fa_IR: قبل از متن

en: Preload
fa_IR: پیش بارگذاری

en: Preload attribute lets you specify how the video should be loaded when the page loads. %1$sLearn More%2$s
fa_IR: ویژگی Preload به شما امکان می‌دهد مشخص کنید که هنگام بارگیری صفحه چگونه ویدیو باید بارگذاری شود. %1$sبیشتر بیاموزید%2$s

en: Preloader
fa_IR: پیش بارگذاری

en: Preloader Delay
fa_IR: تاخیر پیش لودر (ms)

en: Pretty Permalink
fa_IR: لینک ساده شده

en: Prev
fa_IR: قبلی

en: Prevent Closing on ESC Overlay
fa_IR: جلوگیری از بسته شدن با فشردن ESC

en: Prevent Closing on ESC key
fa_IR: جلوگیری از بسته شدن با کلید ESC

en: Prevent Closing on Overlay
fa_IR: جلوگیری از بسته شدن روی روکش

en: Preview
fa_IR: پیش نمایش

en: Preview Changes
fa_IR: پیش نمایش تغییرات

en: Preview Dynamic Content as
fa_IR: پیش نمایش داینامیک محتوا

en: Preview Page Transition
fa_IR: پیش نمایش انیمیشن صفحه

en: Preview Settings
fa_IR: تنظیمات پیش نمایش

en: Preview a specific post or item
fa_IR: پیش نمایش یک پست یا مورد خاص

en: Preview order with
fa_IR: پیشنمایش سفارش با

en: Previous
fa_IR: قبل

en: Previous Arrow
fa_IR: پیکان قبلی

en: Previous Button
fa_IR: دکمه قبلی

en: Previous Label
fa_IR: برچسب قبلی

en: Previous slide
fa_IR: اسلاید قبلی

en: Previous/Next
fa_IR: قبلی/بعدی

en: Price
fa_IR: قیمت

en: Price List
fa_IR: لیست قیمت

en: Price Table
fa_IR: جدول قیمت

en: Price Tag
fa_IR: برچسب قیمت

en: Price and Quantity
fa_IR: قیمت و مقدار

en: Pricing
fa_IR: قیمت

en: Pricing & Payments
fa_IR: قیمت گذاری و پرداخت ها

en: Primary Color
fa_IR: رنگ اصلی

en: Priority
fa_IR: اولویت

en: Privacy Mode
fa_IR: حالت حریم خصوصی

en: Pro
fa_IR: حرفه ای

en: Proceed to Checkout
fa_IR: اقدام به پرداخت

en: Product
fa_IR: محصول

en: Product Archive
fa_IR: آرشیو محصول

en: Product Categories
fa_IR: دسته بندی محصولات

en: Product Content
fa_IR: محتوای محصول

en: Product Data Tabs
fa_IR: زبانه داده های محصول

en: Product Gallery
fa_IR: گالری محصول

en: Product Image
fa_IR: تصویر محصول

en: Product Images
fa_IR: تصاویر محصول

en: Product Link
fa_IR: لینک محصول

en: Product Meta
fa_IR: اطلاعات محصول

en: Product Name
fa_IR: نام محصول

en: Product Post
fa_IR: نوشته محصول

en: Product Posts
fa_IR: پست های محصولات

en: Product Price
fa_IR: قیمت محصول

en: Product Rating
fa_IR: امتیاز محصول

en: Product Related
fa_IR: محصولات مرتبط

en: Product SKU
fa_IR: SKU محصول

en: Product Sale
fa_IR: تخفیف مصحول

en: Product Short Description
fa_IR: توضیحات کوتاه محصول

en: Product Stock
fa_IR: سهم محصول

en: Product Taxonomy
fa_IR: دسته بندی محصول

en: Product Terms
fa_IR: شرایط محصول

en: Product Title
fa_IR: عنوان محصول

en: Products
fa_IR: محصولات

en: Products Archive
fa_IR: آرشیو محصولات

en: Products Archives
fa_IR: آرشیو محصولات

en: Products Count
fa_IR: تعداد محصولات

en: Products Per Page
fa_IR: محصول در صفحه

en: Profile
fa_IR: پروفایل

en: Profile Photos
fa_IR: تصویر پروفایل

en: Profile Picture
fa_IR: تصویر پروفایل

en: Progress
fa_IR: پیشرفت

en: Progress Bar
fa_IR: نوار پیشرفت

en: Progress Color
fa_IR: رنگ نوار پیشرفت

en: Progress Indicator
fa_IR: شاخص پیشرفت

en: Progress Tracker
fa_IR: نوار پیشرفت

en: Progress relative to
fa_IR: پیشرفت نسبت به

en: Project ID
fa_IR: شناسه پروژه

en: Project not found.
fa_IR: هیچ پروژه ای یافت نشد.

en: Protected Posts
fa_IR: پست های محافظت شده

en: Publish Settings
fa_IR: تنظیمات انتشار

en: Pulse
fa_IR: ضربان

en: Pulsing Dots
fa_IR: نقطه های ضربان دار

en: Purchase Button
fa_IR: دکمه خرید

en: Purchase Summary
fa_IR: خلاصه سفارش

en: Quantity
fa_IR: تعداد

en: Quantity Borders
fa_IR: تعداد مرز ها

en: Query
fa_IR: کوئری ها (درخواست ها)

en: Query ID
fa_IR: شناسه کوئری

en: Quick Access Bar
fa_IR: نوار دسترسی سریع

en: Quotation
fa_IR: نقل قول

en: Quote
fa_IR: نقل قول

en: Radio
fa_IR: دکمه رادیویی

en: Radio Button
fa_IR: دکمه رادیویی

en: Radio Buttons
fa_IR: دکمه های رادیویی

en: Random
fa_IR: تصادفی

en: Rating
fa_IR: امتیاز

en: Rating Count
fa_IR: تعداد امتیازات

en: Ratio
fa_IR: نسبت

en: Re-open
fa_IR: بازگشایی مجدد

en: Reaction
fa_IR: واکنش

en: Reactivate License
fa_IR: فعالسازی دوباره لایسنس

en: Read
fa_IR: خوانده شده

en: Read Less Label
fa_IR: برچسب کمتر بخوانید

en: Read More
fa_IR: ادامه مطلب

en: Read More Label
fa_IR: برچسب بیشتر بخوانید

en: Read More Text
fa_IR: متن بیشتر بخوانید

en: Read More »
fa_IR: ادامه مطلب »

en: Read more about %s
fa_IR: مطالعه بیشتر درباره %s

en: Recent Posts
fa_IR: پست های اخیر

en: Recheck license
fa_IR: بررسی مجدد لایسنس

en: Recommend
fa_IR: پیشنهادی

en: Recommended
fa_IR: پیشنهادی

en: Redirect
fa_IR: ریدایرکت

en: Redirect After Login
fa_IR: تغییر مسیر پس از ورود

en: Redirect After Logout
fa_IR: تغییر مسیر پس از خروج

en: Redirect After Success
fa_IR: تغییر مسیر پس از پرداخت موفق

en: Redirect To
fa_IR: انتقال به

en: Redirect URL
fa_IR: لینک تغییر مسیر

en: Redirect to link after selected timeout
fa_IR: پس از اتمام زمان انتخاب شده ، به پیوند هدایت شوید

en: Referer
fa_IR: ارجاع دهنده

en: Referrer
fa_IR: ارجاع دهنده

en: Refresh
fa_IR: بارگزاری مجدد

en: Regex
fa_IR: عبارت منظم

en: Register
fa_IR: ثبت نام

en: Registration Date
fa_IR: تاریخ عضویت

en: Regular Price
fa_IR: قیمت عادی

en: Reinstall
fa_IR: نصب مجدد

en: Related
fa_IR: مرتبط

en: Related Products
fa_IR: محصولات مشابه

en: Reload Editor
fa_IR: بارگذاری مجدد صفحه

en: Reload Page
fa_IR: بارگذاری مجدد صفحه

en: Remember Me
fa_IR: مرا به خاطر بسپار

en: Remember me
fa_IR: مرا به یاد داشته باش

en: Remember to add the domain to your %1$sApp Domains%2$s
fa_IR: به یاد داشته باشید که دامنه را به %1$sApp Domains%2$s خود اضافه کنید

en: Remove / Change key
fa_IR: حذف / تغییر کلید

en: Remove Item
fa_IR: حذف مورد

en: Remove Item Icon
fa_IR: حذف آیکون آیتم

en: Remove icon
fa_IR: حذف آیکون

en: Remove this item
fa_IR: حذف این مورد

en: Rename
fa_IR: تغییر نام

en: Rename Site Part
fa_IR: تغییر نام قسمت سایت

en: Renderer
fa_IR: رندر

en: Renew Now
fa_IR: اکنون تمدید کنید

en: Renew now
fa_IR: تمدید مجدد

en: Renew to unlock all Elementor Pro features
fa_IR: برای دسترسی به تمامی امکانات لایسنس المنتور پرو را تمدید کنید

en: Renew your Elementor Pro subscription to get %s and dozens more Pro widgets to expand your web-creation toolbox.
fa_IR: لایسنس المنتور پرو خود را تمدید کنید تا %s بگیرید و به ده ها ابزارک هاب توسعه وب سایت خود دسترسی پیدا کنید.

en: Renew your license today, and get an exclusive, time-limited %s discount.
fa_IR: همین امروز لایسنس خود را تمدید کنید و از تخفیف انحصاری %s با زمان محدود برخوردار شوید.

en: Renew your license today, to keep getting feature updates, premium support, Pro widgets & unlimited access to the template library.
fa_IR: لایسنس خود را امروز تمدید کنید تا بروزرسانی ویژگی ها، پشتیبانی سریع، ویجت های حرفه ای و قالب های آماده المنتور دسترسی کامل داشته باشید.

en: Repeater State - hidden
fa_IR: حالت تکرار کننده - پنهان

en: Repeating Bar
fa_IR: تکرار نوار

en: Replaces the default WooCommerce Empty Cart screen with a custom template. (Don’t have one? Head over to %1$sSaved Templates%2$s)
fa_IR: صفحه سبد خالی پیش‌فرض ووکامرس را با یک قالب سفارشی جایگزین می‌کند. (یکی ندارید؟ به %1$sقالب های ذخیره شده%2$s بروید)

en: Replaces the default WooCommerce customer dashboard screen with a custom template. (Don't have one? Head over to %1$sSaved Templates%2$s.)
fa_IR: صفحه پیش فرض داشبورد مشتری ووکامرس را با یک قالب سفارشی جایگزین می کند. (یکی ندارید؟ به %1$sقالب ها ذخیره شده%2$s بروید.)

en: Reply
fa_IR: پاسخ

en: Reply Button
fa_IR: دکمه پاسخ

en: Reply-To
fa_IR: پاسخ به

en: Request Locked
fa_IR: درخواست قفل شده

en: Request Parameter
fa_IR: پارامتر های درخواستی

en: Required
fa_IR: لازم

en: Required Field
fa_IR: فیلد ضروری

en: Required Mark
fa_IR: نیازمند های نشانگذاری

en: Requirements that have to be met for the popup to open.
fa_IR: الزامات مورد نیاز برای باز شدن پاپ‌آپ.

en: Resolve
fa_IR: برطرف کردن

en: Resource Box
fa_IR: جعبه منابع

en: Resource Links
fa_IR: لینک های منابع

en: Resources
fa_IR: منابع

en: Restore
fa_IR: بازگردانی

en: Results
fa_IR: نتایج

en: Results for search
fa_IR: نتایج جستجو

en: Returning Customer
fa_IR: بازگشت مشتری

en: Returning customer?
fa_IR: حساب کاربری از قبل دارید ؟

en: Reverse
fa_IR: معکوس

en: Reverse Time
fa_IR: زمان معکوس

en: Review
fa_IR: نقد و بررسی

en: Review Count
fa_IR: تعداد نظر

en: Reviews
fa_IR: نقد و بررسی

en: Revision restored.
fa_IR: بازبینی بازگردانی شد.

en: Ribbon
fa_IR: روبان

en: Right
fa_IR: راست

en: Role
fa_IR: نقش

en: Rollback Pro Version
fa_IR: بازگشت به نسخه قبلی پرو

en: Rollback to Previous Version
fa_IR: بازگشت به نسخه قبلی

en: Rotate
fa_IR: چرخش

en: Rotating
fa_IR: چرخاندن

en: Rotating Text
fa_IR: چرخش متن

en: Round Ticket
fa_IR: بلیت گرد

en: Rounded
fa_IR: گرد

en: Rounded Edges
fa_IR: گوشه های گرد

en: Row
fa_IR: ردیف

en: Row Height
fa_IR: ارتفاع ردیف

en: Rows
fa_IR: سطرها

en: Rows Gap
fa_IR: فاصله ردیف ها

en: Rubber Band
fa_IR: باند لاستیکی

en: SDK Token
fa_IR: توکن SDK

en: SMS
fa_IR: پیامک

en: SVG fonts allow SVG to be used as glyphs when displaying text, Used by Legacy iOS
fa_IR: فونت‌های SVG به SVG اجازه می‌دهند تا هنگام نمایش متن، از SVG به‌عنوان گلیف استفاده شود، که توسط iOS قدیمی استفاده می‌شود

en: Safari
fa_IR: سافاری

en: Sale
fa_IR: فروش ویژه

en: Sale Flash
fa_IR: فلش فروش ویژه

en: Sale Price
fa_IR: قیمت فروش

en: Sale!
fa_IR: فروش ویژه!

en: Sample Link Text
fa_IR: نمونه متن لینک

en: Sample Video
fa_IR: فیلم نمونه

en: Sandbox
fa_IR: محیط آزمایشی (SandBox)

en: Sandbox Email Account
fa_IR: حساب ایمیل SandBox

en: Saturday
fa_IR: شنبه

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Save %s
fa_IR: ذخیره %s

en: Save & Close
fa_IR: ذخیره و بستن

en: Save Changes
fa_IR: ذخيره تغييرات

en: Save Your First Global Widget
fa_IR: اولین ابزارک عمومی خود را ذخیره کنید

en: Save a widget as global, then add it to multiple areas. All areas will be editable from one single place.
fa_IR: یک ویجت به عنوان عمومی ذخیره کنید، سپس آن را به چندین قسمت اضافه کنید. همه مناطق قابل ویرایش از یک مکان واحد است.

en: Save your widget as a global widget
fa_IR: ویجت خود را به عنوان یک ویجت عمومی(کلی) ذخیره کنید

en: Say hello to %s WooCommerce notices!
fa_IR: به نوتیفیکیشن‌های %s ووکامرس سلام کنید!

en: Say hello to %s WooCommerce pages!
fa_IR: به صفحات %s ووکامرس سلام کنید!

en: Scale
fa_IR: مقیاس

en: Schedule date and time
fa_IR: زمانبندی تاریخ و زمان

en: Score Threshold
fa_IR: آستانه امتیاز

en: Score threshold should be a value between 0 and 1, default: 0.5
fa_IR: آستانه امتیاز باید مقدار بین 0 و 1، به طور پیش فرض: 0.5 باشد

en: Scroll
fa_IR: اسکرول

en: Scroll Direction
fa_IR: جهت پیمایش

en: Scroll Padding
fa_IR: اسکرول پدینگ

en: Scroll Snap
fa_IR: اسنپ اسکرول - اسکرول افقی رسانه ها

en: Scroll Snap Stop
fa_IR: اسنپ استاپ را اسکرول کنید

en: Scroll Snap makes the viewport stop on a specific position of a section when scrolling ends.%sTo avoid glitches and conflicts, we recommend not to use Scroll Snap together with animations or Motion effects.
fa_IR: Scroll Snap باعث می‌شود نمای دید کاربر (ViewPort) پس از پایان اسکرول، در موقعیت مشخصی از یک بخش متوقف شود.%sبرای جلوگیری از اختلال و تداخل، توصیه می‌کنیم Scroll Snap را به‌همراه انیمیشن‌ها یا جلوه‌های حرکتی (Motion effects) استفاده نکنید.

en: Scroll Speed
fa_IR: سرعت اسکرول (ms)

en: Scroll items if they don’t fit into their parent container
fa_IR: موارد را در صورتی که در ظرف اصلی خود جا نمی‌شوند، پیمایش کنید

en: Scroll speed
fa_IR: سرعت پیمایش

en: Scrolling Effects
fa_IR: افکت در حال اسکرول

en: Seal the deal on your Form Submissions
fa_IR: معامله‌ات را با تکمیل ارسال فرم‌هایت به انجام برسانید

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Search & Select
fa_IR: جستجو و انتخاب

en: Search Engines
fa_IR: موتورهای جستجو

en: Search Field
fa_IR: فیلد جستجو

en: Search Font
fa_IR: جستجوی فونت

en: Search Font Types
fa_IR: جستجو نوع فونت

en: Search Form
fa_IR: فرم جستجو

en: Search Icon Set
fa_IR: جستجوی مجموعه آیکون

en: Search Results
fa_IR: نتایج جستجو

en: Search Results for: %s
fa_IR: نتایج جستجو برای: %s

en: Search Term
fa_IR: جستجوی عبارت

en: Search...
fa_IR: جستجو...

en: Second item on the list
fa_IR: دومین آیتم در لیست

en: Secondary Color
fa_IR: رنگ ثانویه

en: Secondary Title
fa_IR: عنوان ثانویه

en: Secondary Titles
fa_IR: عناوین ثانویه

en: Seconds
fa_IR: ثانیه

en: Secret Key
fa_IR: کلید مخفی

en: Section
fa_IR: بخش

en: Section Title
fa_IR: عنوان بخش

en: Section Titles
fa_IR: عناوین بخش

en: Sections
fa_IR: بخش ها

en: Seen by
fa_IR: دیده شده توسط

en: Select
fa_IR: انتخاب

en: Select .%s file
fa_IR: انتخاب فایل .%s

en: Select Post Type
fa_IR: نوع نوشته را انتخاب کنید

en: Select Roles
fa_IR: انتخاب نقش های کاربری

en: Select a Location
fa_IR: یک مکان انتخاب کنید

en: Select a date
fa_IR: تاریخ را انتخاب کنید

en: Select a page
fa_IR: یک صفحه را انتخاب کنید

en: Select a taxonomy
fa_IR: انتخاب یک طبقه بندی

en: Select a time
fa_IR: زمانی را انتخاب کنید

en: Select a widget
fa_IR: انتخاب یک ویجت

en: Select an element on the page to leave a comment, ask a question, etc.
fa_IR: یک عنصر را در صفحه انتخاب کنید تا نظر بگذارید، سوال بپرسید و غیره.

en: Select an option
fa_IR: یک گزینه را انتخاب کنید

en: Select bulk action
fa_IR: انتخاب عملیات گروهی

en: Select field
fa_IR: انتخاب فیلد

en: Select sections of the cart to customize:
fa_IR: بخش های سبد خرید برای سفارشی سازی را انتخاب کنید:

en: Select sections of the checkout to customize:
fa_IR: بخش‌هایی از پرداخت را برای سفارشی‌سازی انتخاب کنید:

en: Select the pages you want to use as your default WooCommerce shop pages
fa_IR: صفحه ای که می خواهید به عنوان صفحه اصلی فروشگاه ووکامرس شما استفاده شود را انتخاب کنید

en: Select...
fa_IR: انتخاب...

en: Selected Text
fa_IR: متن انتخاب شده

en: Selected loop grid
fa_IR: شبکه حلقه انتخاب شده

en: Selection Color
fa_IR: گزینش رنگ

en: Selector
fa_IR: انتخاب کننده

en: Self Hosted
fa_IR: هاست شخصی

en: Send
fa_IR: ارسال

en: Send Additional Data to Drip
fa_IR: ارسال اطلاعات اضافی به Drip

en: Send As
fa_IR: ارسال به عنوان

en: Send Voice Mail
fa_IR: ارسال ایمیل صوتی

en: Send all form fields to drip as custom fields
fa_IR: ارسال تمام فیلد های فرم به drip به عنوان فیلد سفارشی

en: Send files
fa_IR: ارسال فایل

en: Separate Font Types with commas
fa_IR: نوع فونت را با کاما جدا کنید

en: Separate emails with commas
fa_IR: ایمیل ها را با کاما جدا کنید

en: Separator
fa_IR: جداکننده

en: Separator Between
fa_IR: بین جدا کننده

en: Separator Color
fa_IR: رنگ جداکننده

en: Separator Width
fa_IR: عرض جداکننده

en: Sequence Duration
fa_IR: مدت توالی (ms)

en: Sequenced Animation
fa_IR: انیمیشن دنباله دار

en: Server Error
fa_IR: خطای سرور

en: Server Time
fa_IR: زمان سرور

en: Services
fa_IR: خدمات

en: Session
fa_IR: نشست

en: Sessions
fa_IR: جلسات

en: Set
fa_IR: تنظیم

en: Set custom Hotspot size that will only affect this specific hotspot.
fa_IR: اندازه Hotspot سفارشی را تنظیم کنید که فقط روی این هات اسپات خاص تأثیر بگذارد.

en: Set custom Tooltip opening that will only affect this specific hotspot.
fa_IR: باز کردن راهنمای ابزار سفارشی را تنظیم کنید که فقط روی این نقطه اتصال خاص تأثیر بگذارد.

en: Set custom attributes for the wrapper element. Each attribute in a separate line. Separate attribute key from the value using %s character.
fa_IR: تنظیم ویژگی های سفارشی برای wrapper ویجت. هر ویژگی در هر خط به صورت جداگانه. کلید ویزگی ها را با استفاده از کاراکتر %s > از هم جدا کنید.

en: Set custom style that will only affect this specific slide.
fa_IR: استایل سفارشی را تنظیم کنید که فقط روی این اسلاید خاص تأثیر بگذارد.

en: Set how many slides are scrolled per swipe.
fa_IR: تنظیم کنید چه تعداد اسلاید اسکرول شود.

en: Set one or more conditions for this element
fa_IR: یک یا چند شرط را برای این عنصر تنظیم کنید

en: Set the conditions that determine where your %s is used throughout your site.
fa_IR: شرایطی را که تعیین می کنید کدام %s در سایت شما استفاده می شود تنظیم کنید.

en: Set the conditions that determine where your code snippet is used throughout your site.
fa_IR: می توانید شرایطی را تنظیم کنید که تعیین می کند کد سفارشی شما در کدام قسمت از سایت مورد استفاده قرار بگیرد.

en: Set the conditions that determine where your template is used throughout your site.
fa_IR: می توانید شرایطی را تنظیم کنید که تعیین می کند قالب شما در کدام قسمت های سایت استفاده شود.

en: Set to Yes to avoid duplicate posts from showing up on the page. This only affects the frontend.
fa_IR: با انتخاب بله، نوشته‌های تکراری نمایش داده نخواهند شد. این گزینه فقط در فرانت اند عمل می‌کند.

en: Set to Yes to avoid duplicate posts from showing up. This only effects the frontend.
fa_IR: برای جلوگیری از نمایش نوشته‌های تکراری به بله تنظیم کنید. این گزینه فقط در فرانت اند عمل می‌کند.

en: Set to `Disable` in order to use your Theme's or WooCommerce's mini-cart template instead of Elementor's.
fa_IR: برای استفاده از الگوی کوچک سبد تم یا ووکامرس به جای المنتور ، روی «غیرفعال» تنظیم کنید.

en: Set to include parent comment (if URL is a reply).
fa_IR: تنظیم برای کامنت اصلی (اگر URL یک پاسخ است)

en: Set your %1$s in the %2$sIntegrations Settings%3$s.
fa_IR: %1$s را در %2$s تنظیمات سازگاری%3$s تنظیم نمایید.

en: Set your Facebook App ID in the %1$sIntegrations Settings%2$s
fa_IR: شناسه برنامه Facebook خود را در %1$sتنظیمات یکپارچگی%2$s تنظیم کنید

en: Setting a ‘Before’ date will show all the posts published until the chosen date (inclusive).
fa_IR: تنظیم تاریخ "قبل"، تمام پستهای منتشر شده تا تاریخ انتخاب شده (شامل) را نشان می دهد.

en: Setting an ‘After’ date will show all the posts published since the chosen date (inclusive).
fa_IR: تنظیم تاریخ "بعد"، تمام پستهای منتشر شده از تاریخ انتخاب شده (شامل) را نشان می دهد.

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Shake
fa_IR: لرزش

en: Shape
fa_IR: شکل

en: Shape Divider
fa_IR: اشکال تقسیم کننده

[ctx: Shapes]
en: Circle
fa_IR: دایره

[ctx: Shapes]
en: Curly
fa_IR: فرفری

[ctx: Shapes]
en: Diagonal
fa_IR: مورب

[ctx: Shapes]
en: Double
fa_IR: دو خطی

[ctx: Shapes]
en: Double Underline
fa_IR: دو خط زیر

[ctx: Shapes]
en: Strikethrough
fa_IR: خط خورده

[ctx: Shapes]
en: Underline
fa_IR: زیر خط دار خط

[ctx: Shapes]
en: Underline Zigzag
fa_IR: خط کشیدن

en: Share Button
fa_IR: دکمه اشتراک گذاری

en: Share Buttons
fa_IR: دکمه های اشتراک گذاری

en: Share on %s
fa_IR: اشتراک گذاری در  %s

en: Share your thoughts with a Note
fa_IR: ایده های خوب را با یک یادداشت به اشتراک بگذارید

en: Sharing
fa_IR: اشتراک گذاری

en: Ship to a different address?
fa_IR: به آدرس دیگری بفرستید؟

en: Shipping Address
fa_IR: آدرس حمل و نقل

en: Shipping Details
fa_IR: جزئیات حمل و نقل

en: Shipping Price
fa_IR: هزینه ارسال

en: Shop
fa_IR: فروشگاه

en: Shop Now
fa_IR: اکنون خرید کنید

en: Shop Page
fa_IR: صفحه فروشگاه

en: Short Description
fa_IR: توضیح کوتاه

en: Shortcode
fa_IR: کد کوتاه

en: Shorten
fa_IR: کوتاه کن

en: Show
fa_IR: نمایش دادن

en: Show All
fa_IR: نمایش همه

en: Show Close Button After
fa_IR: نمایش دکمه بستن پس از

en: Show Home Title
fa_IR: نمایش عنوان صفحه اصلی

en: Show Image
fa_IR: نمایش تصویر

en: Show Label
fa_IR: نمایش برچسب

en: Show Less
fa_IR: نمایش کمتر

en: Show Message
fa_IR: نمایش پیام

en: Show More
fa_IR: نمایش بیشتر

en: Show Profile
fa_IR: نمایش پروفایل

en: Show Quantity
fa_IR: نمایش تعداد

en: Show Result Count
fa_IR: نمایش تعداد نتایج

en: Show Text
fa_IR: نمایش متن

en: Show Thumbnail
fa_IR: نمایش تصویر بند انگشتی

en: Show Title
fa_IR: نمایش عنوان

en: Show after X page views
fa_IR: نمایش پس از X بازدید صفحه

en: Show after X sessions
fa_IR: نمایش پس از X جلسه

en: Show captions if available (only on desktop).
fa_IR: نمایش زیرنویس ها در صورت موجود بودن (فقط روی دسکتاپ).

en: Show me how
fa_IR: به من نشان بده چگونه

en: Show more details
fa_IR: نمایش جزئیات بیشتر

en: Show on browsers
fa_IR: نمایش در مرورگرها

en: Show on devices
fa_IR: نمایش بر روی دستگاه های

en: Show resolved
fa_IR: نمایش حل و فصل

en: Show the full text of the post
fa_IR: نمایش متن کامل پست

en: Show unread only
fa_IR: فقط خوانده نشده را نشان می دهد

en: Show up to X times
fa_IR: نمایش بالای X زمان

en: Show when arriving from
fa_IR: نمایش از هنگام ورود

en: Showcase
fa_IR: ویترین

en: Side Cart
fa_IR: سبد کناری

en: Single
fa_IR: تنها

en: Single Page
fa_IR: تک صفحه

en: Single Pages
fa_IR: صفحات تکی

en: Single Post
fa_IR: تک پست

en: Single Posts
fa_IR: تک پست ها

en: Single Product
fa_IR: تک محصول

en: Single Product Page
fa_IR: صفحه تکی محصول

en: Single Products
fa_IR: محصولات تکی

en: Singles
fa_IR: تکی

en: Singular
fa_IR: مفرد

en: Site
fa_IR: سایت

en: Site Key
fa_IR: کلید سایت

en: Site Logo
fa_IR: لوگوی سایت

en: Site Tagline
fa_IR: شعار سایت

en: Site Title
fa_IR: عنوان سایت

en: Site URL
fa_IR: آدرس سایت

en: Sitemap
fa_IR: نقشه سایت

en: Size
fa_IR: اندازه

en: Skin
fa_IR: پوست

en: Skip Taxonomy
fa_IR: رد دسته بندی

en: Skype
fa_IR: اسکایپ

en: Slide
fa_IR: اسلايد

en: Slide #%d
fa_IR: اسلاید #%d

en: Slide #1
fa_IR: اسلاید #1

en: Slide #2
fa_IR: اسلاید #2

en: Slide #3
fa_IR: اسلاید #3

en: Slide 1 Heading
fa_IR: سرتیتر اسلاید 1

en: Slide 2 Heading
fa_IR: سرتیتر اسلاید 2

en: Slide 3 Heading
fa_IR: سرتیتر اسلاید 3

en: Slide By Direction
fa_IR: اسلاید بر اساس جهت

en: Slide Heading
fa_IR: عنوان اسلاید

en: Slide In Down
fa_IR: اسلاید در پایین

en: Slide In Left
fa_IR: اسلاید به سمت چپ

en: Slide In Right
fa_IR: اسلاید در سمت راست

en: Slide In Up
fa_IR: اسلاید در بالا

en: Slide Out Down
fa_IR: اسلاید کردن پایین

en: Slide Out Left
fa_IR: اسلاید از چپ

en: Slide Out Right
fa_IR: اسلاید از راست

en: Slide Out Up
fa_IR: اسلاید بیرون بالا

en: Slide Title
fa_IR: عنوان اسلاید

en: Slider Options
fa_IR: تنظیمات اسلایدر

en: Slides
fa_IR: اسلایدها

en: Slides Name
fa_IR: نام اسلایدها

en: Slides Per View
fa_IR: اسلایدها در هر نمایش

en: Slides on display
fa_IR: اسلاید ها برای نمایش

en: Slides on scroll
fa_IR: اسلایدها برای اسکرول

en: Slides to Scroll
fa_IR: اسلایدها برای اسکرول

en: Slideshow
fa_IR: اسلایدشو

en: Slow
fa_IR: آهسته

en: Slug
fa_IR: نامک

en: Small
fa_IR: کوچک

en: Small Header
fa_IR: سربرگ کوچک

en: Snap Position
fa_IR: موقعیت اسنپ

en: Social
fa_IR: اجتماعی

en: Soft Beat
fa_IR: ضرب نرم

en: Solid
fa_IR: توپر

en: Some notes are not shown.
fa_IR: برخی یادداشت ها نشان داده نشده اند.

en: Something goes wrong, please try again.
fa_IR: مشکلی پیش آمده، لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: Something is wrong with your %s license. Please check it.
fa_IR: مشکلی در لایسنس %s شما وجود دارد. لطفا آن را چک کنید.

en: Something is wrong, please check the console log for details
fa_IR: يه مشکلي پيش اومده، لطفا ً صفحه رو تازه کن

en: Something went wrong
fa_IR: مشکلی پیش آمد

en: Something went wrong, please refresh the page.
fa_IR: يه مشکلي پيش اومده، لطفا ً صفحه رو تازه کن.

en: Something went wrong, please try again later.
fa_IR: مشکلی پیش آمد. لطفا بعدا دوباره امتحان کنید.

en: Something went wrong.
fa_IR: مشکلی پیش آمد.

en: Source
fa_IR: منبع

en: Source Type
fa_IR: نوع منبع

en: Space
fa_IR: فاصله

en: Space Between
fa_IR: فاصله بین

en: Space Between Dots
fa_IR: فاصله بین نقطه‌ها

en: Space From slides
fa_IR: فاصله از اسلاید ها

en: Space between
fa_IR: فاصله بین

en: Space between Items
fa_IR: فضای بین آیتم ها

en: Space from bottom
fa_IR: فاصله از پایین

en: Space from top
fa_IR: فضا از بالا

en: Spacing
fa_IR: فاصله

en: Spam detected
fa_IR: هرزنامه شناسایی شد

en: Specify a start time (in seconds)
fa_IR: تعیین زمان شروع (به ثانیه)

en: Specify an end time (in seconds)
fa_IR: زمان پایان را تعیین کنید (به ثانیه)

en: Speed
fa_IR: سرعت

en: Spinner
fa_IR: اسپینر

en: Spinner Color
fa_IR: رنگ بارگذار

en: Spinners
fa_IR: اسپینرها

en: Spinning
fa_IR: چرخشی

en: Square
fa_IR: مربع

en: Square Ticket
fa_IR: بلیت مربعی

en: Stacked
fa_IR: انباشته

en: Standard
fa_IR: استاندارد

en: Star Color
fa_IR: رنگ ستاره

en: Star Size
fa_IR: سایز ستاره

en: Start
fa_IR: شروع

en: Start (before)
fa_IR: شروع (قبل)

en: Start Date
fa_IR: تاریخ شروع

en: Start Point
fa_IR: نقطه شروع

en: Start Time
fa_IR: زمان شروع

en: Start by creating a master item. All the other instances in the grid will match this design. Then go back to the widget in the editor panel and assign both a template and a source of content. Your grid should populate automatically.
fa_IR: با ایجاد یک آیتم اصلی شروع کنید. تمام نمونه های دیگر در گرید با این طرح مطابقت دارند. سپس به ویجت در پنل ویرایشگر برگردید و هم یک الگو و هم منبع محتوا را اختصاص دهید. گرید شما باید به طور خودکار پر شود.

en: Start customizing every part of your site
fa_IR: شروع به سفارشی کردن هر قسمت از سایت خود کنید

en: Start grid from chosen taxonomy
fa_IR: شبکه را از طبقه بندی انتخابی شروع کنید

en: Start typing its name
fa_IR: شروع به تایپ نام آن کنید

en: State
fa_IR: استان

en: Static
fa_IR: استاتیک

en: Static item position
fa_IR: موقعیت آیتم

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Stay In Column
fa_IR: ماندن در ستون

en: Step
fa_IR: مرحله

en: Step Buttons
fa_IR: دکمه های مرحله

en: Steps
fa_IR: مراحل

en: Steps Settings
fa_IR: تنظیمات مراحل

en: Sticky
fa_IR: چسبنده

en: Sticky Offset
fa_IR: فاصله چسبنده

en: Sticky On
fa_IR: فعال بودن چسبان

en: Sticky Right Column
fa_IR: ماندن در ستون

en: Sticky-posts ordering is visible on frontend only
fa_IR: ترتیب نوشته‌های چسبان برای نمایش فقط در فرانت‌اند

en: Stock Status
fa_IR: وضعیت موجودی

en: Street Address
fa_IR: آدرس خیابان

en: Stretch
fa_IR: گسترش دادن

en: Stretch the dropdown of the menu to full width.
fa_IR: منوی آبشاری را تمام عرض کنید.

en: Stripe Button
fa_IR: دکمه پرداخت Stripe

en: Stripe test environment
fa_IR: محیط تست Stripe

en: Style
fa_IR: استایل

en: Style the dropdown box that contains menu items.
fa_IR: به کادر کشویی که حاوی آیتم های منو است استایل بدهید.

en: Styles apply to items when the menu switches to dropdown layout
fa_IR: هنگامی که منو به طرح‌بندی کشویی تغییر می‌کند، سبک‌ها برای موارد اعمال می‌شوند

en: Sub Title
fa_IR: عنوان فرعی

en: Subject
fa_IR: موضوع

en: Submenu Indicator
fa_IR: شاخص زیرمنو

en: Submission
fa_IR: فرم

en: Submission Date
fa_IR: تاریخ فرم

en: Submission ID
fa_IR: شناسه ارسال

en: Submission not found or not in trash.
fa_IR: هیچ فرم ارسالی پیدا نشد یا در سطل آشعال وجود ندارد.

en: Submission not found.
fa_IR: فرمی یافت نشد.

en: Submissions
fa_IR: فرم های ثبت شده

en: Submit
fa_IR: ثبت

en: Submit Button
fa_IR: دکمه ثبت

en: Submit button
fa_IR: دکمه ی ثبت

en: Subscriber already exists.
fa_IR: مشترک در حال حاضر وجود دارد.

en: Subscription
fa_IR: اشتراک

en: Subtotal
fa_IR: مجموع

en: Succeed
fa_IR: موفق شد

en: Success
fa_IR: موفقیت

en: Success Icon
fa_IR: آیکون موفقیت

en: Success Message
fa_IR: پیام موفقیت

en: Success Message Color
fa_IR: رنگ پیام موفقیت

en: Success Message Duration
fa_IR: مدت زمان نمایش پیام موفقیت

en: Suggested Videos
fa_IR: فیلم های پیشنهادی

en: Sunday
fa_IR: یکشنبه

en: Supported in "https" sites only
fa_IR: پشتیبانی شده در سایت های "https" تنها

en: Swing
fa_IR: تاب خوردن

en: Switch Account
fa_IR: تعویض حساب

en: Switch on comments from either the discussion box on the WordPress post edit screen or from the WordPress discussion settings.
fa_IR: دیدگاه ها را از جعبه بحث و گفت و گو بر روی صفحه ویرایش وردپرس و یا از تنظیمات بحث وردپرس تغییر دهید.

en: Switch to table view
fa_IR: نمایش حالت جدولی

en: Sync Project
fa_IR: همگام سازی پروژه

en: Tab #1
fa_IR: تب #1

en: Tab #2
fa_IR: تب #2

en: Tab 1 Name
fa_IR: زبانه یک نام

en: Tab 2 Name
fa_IR: زبانه 2 نام

en: Tab Name
fa_IR: نام زبانه

en: Table
fa_IR: جدول

en: Table of Contents
fa_IR: فهرست مطالب

en: Tabs
fa_IR: زبانه

en: Tabs Position
fa_IR: موقعیت زبانه ها

en: Tada
fa_IR: بزرگ و کوچک شدن

en: Tag
fa_IR: برچسب

en: Tag: %s
fa_IR: برچسب: %s

en: Tags
fa_IR: برچسب ها

en: Take me there
fa_IR: من را به آنجا ببر

en: Target URL
fa_IR: آدرس مقصد

en: Tax
fa_IR: مالیات

en: Tax Percentage
fa_IR: درصد مالیات

en: Tax Rate
fa_IR: نرخ مالیات

en: Taxonomy
fa_IR: طبقه بندی

en: Taxonomy Children
fa_IR: طبقه بندی فرزند

en: Taxonomy Filter
fa_IR: فیلتر طبقه بندی

en: Tel
fa_IR: تلفن

en: Template
fa_IR: قالب

en: Templates
fa_IR: الگو ها

en: Term
fa_IR: شرایط

en: Terms
fa_IR: شرایط (Terms)

en: Terms & Conditions
fa_IR: قوانین و مقررات

en: Terms are items in a taxonomy. The available taxonomies are: Categories, Tags, Formats and custom taxonomies.
fa_IR: شرایط موارد در یک طبقه بندی هستند. طبقه بندی‌های موجود اعبارتند از: دسته‌بندی‌ها، برچسب‌ها، فرمت‌ها و طبقه‌بندی‌های سفارشی.

en: Testimonial Carousel
fa_IR: کاروسل دیدگاه ها مشتریان

en: Text
fa_IR: متن

en: Text Align
fa_IR: تراز نوشته

en: Text Color
fa_IR: رنگ متن

en: Text Padding
fa_IR: فاصله داخلی (Padding) متن

[ctx: Text Shadow Control]
en: Shadow
fa_IR: سایه

en: Text Wrap
fa_IR: پیچیدن متن

en: Text and Icon Color
fa_IR: رنگ متن و نماد

en: Textarea
fa_IR: ناحیه ی متن

en: Thank You. Your order has been received.
fa_IR: متشکریم. سفارش شما دریافت شد.

en: The "Collapse" option should only be used if the Table of Contents is made sticky
fa_IR: گزینه "بستن" فقط باید در صورت استفاده از فهرست مطالب مورد استفاده قرار گیرد

en: The %s Widget was not found in your template.
fa_IR: محتوا ابزارک %s در قالب شما پیدا نشد.

en: The %s constant is set to true.
fa_IR: %s روی true تنظیم شده است.

en: The %s constant is set to true. WP-Cron spawning is disabled.
fa_IR: %s روی true تنظیم شده است. تخم ریزی WP-Cron غیرفعال است.

en: The Autoplay is inactive while editing. Preview your page to see it in action.
fa_IR: پخش خودکار هنگام ویرایش غیرفعال است. صفحه خود را پیش نمایش کنید تا آن را در عمل ببینید.

en: The Captcha field cannot be blank. Please enter a value.
fa_IR: فیلد کپچا نمیتواند خالی باشد. لطفا یک مقدار را وارد کنید.

en: The Icon Set prefix already exists in your site. In order to avoid conflicts we recommend to use a unique prefix per Icon Set.
fa_IR: پیشوند آیکون مجموعه‌ای در حال حاضر در سایت شما وجود دارد. برای جلوگیری از اختلال‌ها توصیه می‌کنیم از یک پیشوند منحصربفرد در هر مجموعه آیکون استفاده کنید.

en: The Order Summary and Payment sections will remain in place while scrolling.
fa_IR: بخش خلاصه سفارش و پرداخت، هنگام اسکرول در جای خود باقی می مانند.

en: The PHP version of the website is lower than 7.0. Ask your host administrator to upgrade PHP version to activate %s.
fa_IR: نسخه PHP وب سایت کمتر از 7.0 است. از سرپرست میزبان خود بخواهید نسخه PHP را برای فعال کردن %s ارتقا دهد.

en: The Theme Comments skin uses the currently active theme comments design and layout to display the comment form and comments.
fa_IR: قالب پوسته ی دیدگاه ها با استفاده از طرح های نظر موضوع در حال حاضر فعال برای نمایش فرم نظر و نظرات است.

en: The Web Open Font Format 2, Used by Super Modern Browsers
fa_IR: Web Open Font Format 2 ، مورد استفاده توسط مرورگرهای فوق مدرن

en: The Web Open Font Format, Used by Modern Browsers
fa_IR: Web Open Font Format ، مورد استفاده توسط مرورگرهای مدرن

en: The amount of items displayed in your Archive is set in your WordPress settings. %s
fa_IR: تعداد آیتم‌های نمایش داده‌شده در آرشیو شما در تنظیمات وردپرس تعیین می‌شود. %s

en: The editor preview might look different from the live site. Please make sure to check the frontend.
fa_IR: پیش نمایش ویرایشگر ممکن است متفاوت از سایت زنده باشد. لطفا مطمئن شوید که قسمت جلویی سایت را بررسی کنید.

en: The field accepts only numbers and phone characters (#, -, *, etc).
fa_IR: این فیلد فقط اعداد و کاراکترهای تلفن (#، -، *، و غیره) را می پذیرد.

en: The field should be in HH:MM format.
fa_IR: فیلد باید در قالب HH:MM باشد.

en: The field value must be greater than or equal to %s.
fa_IR: مقدار فیلد باید بزرگتر یا مساوی %s باشد.

en: The field value must be less than or equal to %s.
fa_IR: مقدار فیلد باید کمتر یا مساوی %s باشد.

en: The footer template allows you to easily design and edit custom WordPress footers without the limits of your theme’s footer design constraints
fa_IR: قالب footer اجازه می دهد تا شما را به راحتی طراحی و ویرایش فوتر وردپرس سفارشی بدون محدودیت های طراحی پاورقی تم خود را

en: The header template allows you to easily design and edit custom WordPress headers so you are no longer constrained by your theme’s header design limitations.
fa_IR: قالب هدر اجازه می دهد تا شما را به راحتی طراحی و ویرایش هدر وردپرس سفارشی بنابراین شما دیگر توسط محدودیت های طراحی سرصفحه تم خود را محدود نیست.

en: The hover effect is inactive while editing. Preview your page to see it in action.
fa_IR: افکت شناور هنگام ویرایش غیرفعال است. صفحه خود را پیش نمایش کنید تا آن را در عمل ببینید.

en: The note you are looking for was not found.
fa_IR: یادداشتی که به دنبال آن هستید یافت نشد.

en: The response parameter is invalid or malformed.
fa_IR: پارامتر پاسخ نامعتبر است یا ناقص است.

en: The response parameter is missing.
fa_IR: پارامتر پاسخ گم شده است.

en: The secret parameter is invalid or malformed.
fa_IR: پارامتر مخفی نامعتبر است یا ناقص است.

en: The secret parameter is missing.
fa_IR: پارامتر مخفی گم شده است.

en: The style of this widget is often affected by your theme and plugins. If you experience any such issue, try to switch to a basic theme and deactivate related plugins.
fa_IR: استایل این ویجت اغلب توسط قالب و افزونه های شما تحت تاثیر قرار میگیرد. اگر چنین مشکلی را مشاهده کردید سعی کنید به قالب اصلی اغییر دهید و افزونه های مرتبط را غیر فعال کنید.

en: The uploaded file exceeds the %1$s directive in %2$s.
fa_IR: پرونده بارگذاری شده در %1$s از دستورالعمل%2$s فراتر رفته است.

en: The uploaded file exceeds the %s directive that was specified in the HTML form.
fa_IR: فایل آپلود شده از دستورالعمل %s که در فرم HTML مشخص شده بود فراتر می رود.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
fa_IR: فایل آپلود شده تنها تا حدی آپلود شد.

en: The zip file provided is not supported!
fa_IR: فایل zip ارائه شده پشتیبانی نمی شود!

en: Theme
fa_IR: قالب

en: Theme Builder
fa_IR: قالب ساز

en: Theme Builder could not be loaded
fa_IR: قالب ساز را نمی توان لود کرد

en: Theme Comments
fa_IR: دیدگاه های قالب

en: There are no menus in your site.
fa_IR: منوها در سایت شما وجود ندارد.

en: There is no error, the file uploaded with success.
fa_IR: هیچ خطایی وجود ندارد، فایل با موفقیت ارسال شده است.

en: There is nothing to export.
fa_IR: چیزی برای خروجی گرفتن وجود ندارد.

en: There was an error while trying to upload your file.
fa_IR: هنگام تلاش برای بارگیری فایل شما خطایی روی داد.

en: These keys will serve as your default API key for all stripe implementations on your site.
fa_IR: این کلیدها به عنوان کلید API پیش‌فرض شما برای همه درگاه های Stripe در سایت شما عمل می‌کنند.

en: These messages override Stripe's error messages.
fa_IR: این پیام ها پیام های خطای Stripe را لغو می کنند.

en: They need permission to view this post.
fa_IR: آنها برای مشاهده این پست به دسترسی های لازم نیاز دارند.

en: Third item on the list
fa_IR: سومین آیتم در لیست

en: This affects the types of widgets and templates you can use for your master item.
fa_IR: این روی انواع ویجت‌ها و قالب‌هایی که می‌توانید برای آیتم اصلی خود استفاده کنید، تأثیر می‌گذارد.

en: This appears when the search yields no results.
fa_IR: این پیام زمانی نمایش داده می‌شود که جستجو نتیجه‌ای نداشته باشد.

en: This control confines the Table of Contents to heading elements under a specific container
fa_IR: این کنترل فهرست مطالب را به المان عنوان موجود در یک کانتاینر خاص محدود می کند

en: This field is required.
fa_IR: این فیلد الزامی است.

en: This file exceeds the maximum allowed size.
fa_IR: این فایل بیش از حداکثر اندازه مجاز است.

en: This file type is not allowed.
fa_IR: این نوع فایل مجاز نیست.

en: This is an example of a WooCommerce notice. (You won't see this while previewing your site.)
fa_IR: این یک نمونه از اطلاعیه های ووکامرس می باشد. (نمونه در قسمت پیشنمایش فابل مشاهده نیست)

en: This is how WooCommerce provides an info notice.
fa_IR: ووکامرس به این شکل اطلاعیه اطلاعات را نمایش خواهد داد.

en: This is how an error notice would look.
fa_IR: اخطار خطا اینگونه به نظر می رسد.

en: This is text element
fa_IR: این یک عنصر متن آزمایشی ساختگی توسط تیم مگاتم هست که می توانید ویرایش کنید

en: This is the address given to you by PayPal when you set up a sandbox with your developer account. You can use the sandbox to test your purchase flow.
fa_IR: این آدرسی است که توسط PayPal در هنگام راه‌اندازی محیط آزمایشی با حساب توسعه‌دهنده خود به شما داده می‌شود. می توانید از این محیط آزمایشی برای تست جریان خرید خود استفاده کنید.

en: This is the heading
fa_IR: این عنوان است

en: This is the page color behind your loading animation
fa_IR: این رنگ صفحه پشت انیمیشن بارگذاری سایت شماست

en: This is what a WooCommerce message notice looks like.
fa_IR: پیام اطلاعیه ووکامرس بدین شکل نمایش داده خواهد شد.

en: This message is not visible to site visitors.
fa_IR: این پیام برای بازدید کنندگان قابل مشاهده نیست.

en: This option will allow the right column (e.g, Cart Totals) to be sticky while scrolling.
fa_IR: این گزینه به ستون سمت راست (به عنوان مثال، مجموع سبد خرید) اجازه می‌دهد در حین پیمایش چسبنده باشد.

en: This page contains notes on elements that are still in draft mode.
fa_IR: این صفحه حاوی یادداشت هایی بر روی عناصری است که هنوز در حالت پیش نویس هستند.

en: This page is
fa_IR: این یک برگه

en: This person needs: (1) permission to view this post, as well as (2) access to use Notes.
fa_IR: این شخص به: (1) اجازه برای مشاهده این پست و همچنین (2) دسترسی برای استفاده از یادداشت ها را نیاز دارد.

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
fa_IR: این نوشته رمزگذاری شده است. برای مشاهده دیدگاه ها، رمز را وارد کنید.

en: This subscriber already exists.
fa_IR: این مشترک در حال حاضر وجود دارد.

en: This template includes the header, full-width content and footer
fa_IR: این الگو هدر و محتوای تمام عرض و فوتر را شامل  می شود

en: This will make the widget stop being global. It'll be reverted into being just a regular widget.
fa_IR: این باعث می شود که ویجت عمومی شود. این فقط یک ویجت عادی است.

en: Thumbnail
fa_IR: تصویر بند انگشتی

en: Thumbnails
fa_IR: تصاویر بندانگشتی

en: Thursday
fa_IR: پنجشنبه

en: Ticker
fa_IR: نمایشگر متحرک

en: Time
fa_IR: زمان

en: Time Format
fa_IR: فرمت زمان

en: Time of the day
fa_IR: ساعت

en: Timeline
fa_IR: تایم لاین

en: Times
fa_IR: زمان ها

en: Timestamp
fa_IR: برچسب زمان

en: Timezone
fa_IR: منطقه زمانی

en: Title
fa_IR: عنوان شغلی

en: Title Alignment
fa_IR: ترازبندی عنوان

en: Title Color
fa_IR: رنگ عنوان

en: Title HTML Tag
fa_IR: عنوان تگ HTML

en: Titles
fa_IR: عنوان ها

en: Titles & Totals
fa_IR: عناوین و مجموع

en: To
fa_IR: به

en: To Left
fa_IR: به چپ

en: To Right
fa_IR: به راست

en: To activating %s, please insert your license key
fa_IR: برای فعال کردن %s خود ، لطفاً کد لایسنس خود را وارد کنید

en: To change the Products Archive’s layout, go to Appearance > Customize.
fa_IR: برای تغییر طرح آرشیو محصولات به منوی نمایش -> شخصی‌سازی بروید.

en: To change the design of your notices, go to your %1$sWooCommerce Settings%2$s
fa_IR: برای تغییر طراحی اطلاعیه ها به %1$sتنظیمات ووکامرس%2$s بروید

en: To edit the title of your site, go to %1$sSite Identity%2$s.
fa_IR: برای ویرایش عنوان سایت خود به سایت "هویت سایت%1$s%2$s بروید.

en: To integrate with our forms you need an %1$sAPI Key%2$s.
fa_IR: برای ادغام با فرم‌های ما به یک کلید %1$sAPI%2$s نیاز دارید.

en: To manage these options, go to your Stripe account > Products >  Tax Rates.
fa_IR: برای مدیریت این گزینه ها، به حساب Stripe > محصولات > مالیات بروید.

en: To open your Off-Canvas, add a link or button to your page, and set its dynamic tag to 'Off-Canvas'.
fa_IR: برای باز کردن Off-Canvas خود، یک پیوند یا دکمه را به صفحه خود اضافه کنید و برچسب پویا آن را روی "Off-Canvas" تنظیم کنید.

en: To use reCAPTCHA V3, you need to add the API Key and complete the setup process in Dashboard > Elementor > Settings > Integrations > reCAPTCHA V3.
fa_IR: جهت استفاده از reCAPTCHA V3 می‌بایست یک کلید API از گوگل تهیه کرده و آن را در مسیر پیشخوان > المنتور > تنظیمات > یکپارچه سازی > reCAPTCHA V3 وارد کنید.

en: To use reCAPTCHA, you need to add the API Key and complete the setup process in Dashboard > Elementor > Settings > Integrations > reCAPTCHA.
fa_IR: برای استفاده از reCAPTCHA، شما نیاز به اضافه کردن کلید API و تکمیل روند نصب در داشیورد> المنتور> تنظیمات> یکپارچگی> reCAPTCHA.

en: To use the product, you should enter the license key, to find your license key, login to your account of zhaket.com and go to downloads section, after than select product and copy your license key or click on create license button and copy your license key.
fa_IR: برای استفاده از محصول، باید کلید مجوز را وارد کنید، برای یافتن کلید مجوز خود، وارد حساب کاربری خود در zhaket.com شوید و به بخش دانلودها بروید، سپس محصول را انتخاب کنید و کلید مجوز خود را کپی کنید یا بر روی دکمه ایجاد مجوز کلیک کنید و کپی کنید.

en: To view the validation badge, switch to preview mode
fa_IR: برای مشاهده نشان اعتبار ، به حالت پیش نمایش بروید

en: Today
fa_IR: امروز

en: Toggle
fa_IR: دکمه تغییر وضعیت

en: Toggle %1$s
fa_IR: «تغییر وضعیت %1$s»

en: Toggle Align
fa_IR: تراز تاگل

en: Toggle Button
fa_IR: دکمه تاگل

en: Toggle Icon
fa_IR: آیکون تاگل

en: Toggle Off-Canvas
fa_IR: خاموش کردن تاگل کانواس

en: Toggle Popup
fa_IR: تاگل پاپ‌آپ

en: Toolset
fa_IR: مجموعه ابزار

en: Tooltip
fa_IR: راهنمای ابزار

en: Tooltip Content
fa_IR: محتوای راهنمای ابزار

en: Top
fa_IR: بالا

en: Top 10 Recipes
fa_IR: 10 دستور غذای برتر

en: Top Bar
fa_IR: نوار بالا

en: Top Recipes
fa_IR: دستور العمل های برتر

en: Top Spacing
fa_IR: فاصله از بالا

en: Total
fa_IR: مجموع

en: Totals
fa_IR: مجموع

en: Town / City
fa_IR: شهر

en: Tracker
fa_IR: رهگیر

en: Tracker Background
fa_IR: پس زمینه رهگیر

en: Tracker Type
fa_IR: نوع رهگیر

en: Transaction Type
fa_IR: نوع تراکنش

en: Transactions made through your PayPal button will be registered under this account.
fa_IR: تراکنش های انجام شده از طریق PayPal زیر این حساب ثبت خواهد شد.

en: Transition
fa_IR: نوع حرکت

en: Transition Duration
fa_IR: مدت زمان افکت

en: Transition Speed
fa_IR: سرعت انتقال

en: Transparency
fa_IR: شفافیت

en: Trash
fa_IR: زباله دان

en: Trigger
fa_IR: محرک

en: Triggers
fa_IR: محرک ها

en: TrueType Fonts, Used for better supporting Safari, Android, iOS
fa_IR: فونت های TTF پشتیبانی بهتری در سافاری، اندروید و iOS دارند

en: Try it Now
fa_IR: حالا امتحانش کن

en: Tuesday
fa_IR: سه شنبه

en: Tweet
fa_IR: توئیت

en: Tweet Button
fa_IR: دکمه توئیت

en: Two Way Progress Bar
fa_IR: نوار پیشرفت دو طرفه

en: Two columns
fa_IR: دو ستونه

en: Type
fa_IR: نوع

en: Type a note. Use @ to mention...
fa_IR: یک یادداشت تایپ کنید. برای منشن کردن شخص از @ استفاده کنید...

en: Type a value
fa_IR: مقداری را تایپ کنید

en: Type to search
fa_IR: برای جستجو تایپ کنید

en: Type to start searching...
fa_IR: برای شروع جستجو تایپ کنید...

en: Type your reply. Use @ to mention...
fa_IR: پاسخ خود را تایپ کنید. برای منشن کردن شخص از @ استفاده کنید...

en: TypeKit partners with the world’s leading type foundries to bring thousands of beautiful fonts to designers every day.
fa_IR: شرکای TypeKit همیشه در حال تلاش هستند که هر روزه بهترین فونت ها را برای طراحان طراحی کنند.

en: Typography
fa_IR: تایپوگرافی

en: UI Color
fa_IR: رنگ رابط کاربری

en: UI Hover Color
fa_IR: رنگ رابط کاربری در حالت هاور (لمس موس)

en: URL
fa_IR: لینک

en: URL Field
fa_IR: فیلد لینک

en: URL Format
fa_IR: فرمت لینک

en: USD
fa_IR: دلار

en: Underline
fa_IR: زیر خط دار

en: Undo
fa_IR: بازگشت

en: Unknown
fa_IR: ناشناخته

en: Unknown error.
fa_IR: خطای ناشناخته.

en: Unlink
fa_IR: حذف پیوند

en: Unlink Widget
fa_IR: لغو پیوند ویجت

en: Unlink from global
fa_IR: لغو پیوند از حالت عمومی

en: Unlock More Features
fa_IR: باز کردن قابلیت‌های بیشتر

en: Unmarked Color
fa_IR: رنگ بدون مارک

en: Unmarked Style
fa_IR: استایل بدون علامت

en: Unread
fa_IR: خوانده نشده

en: Unsupported
fa_IR: پشتیبانی نشده

en: Up
fa_IR: بالا

en: Update
fa_IR: بروزرسانی

en: Update Cart
fa_IR: بروز رسانی سبد خرید

en: Update Cart Automatically
fa_IR: بروزرسانی خودکار سبد خرید

en: Update Cart Button
fa_IR: دکمه بروزرسانی سبد خرید

en: Update Date:
fa_IR: تاریخ بروزرسانی :

en: Update Font Type
fa_IR: بروزرسانی  نوع فونت

en: Update Now
fa_IR: بروزرسانی

en: Update Shipping Button
fa_IR: دکمه بروزرسانی حمل و نقل

en: Update the Elementor plugin to reactivate the Elementor Pro plugin.
fa_IR: افزونه المنتور را به‌روزرسانی کنید تا افزونه المنتور پرو دوباره فعال شود.

en: Update to the latest version of Elementor to enjoy new features, better performance and compatibility.
fa_IR: به آخرین نسخه المنتور به‌روزرسانی کنید تا از ویژگی‌های جدید، عملکرد بهتر و سازگاری بیشتر لذت ببرید.

en: Update your website’s content and design using Elementor Pro’s professional widgets and features for any need.
fa_IR: محتوا و طراحی وب‌سایت خود را با استفاده از ویجت‌ها و ویژگی‌های حرفه‌ای المنتور پرو برای هر نیازی به‌روزرسانی کنید.

en: Updated At
fa_IR: به روز شده در

en: Updated At GMT
fa_IR: به روز شده در گرینویچ

en: Updates to the cart (e.g., a removed item) via Ajax. The cart will update without refreshing the whole page.
fa_IR: به روز رسانی های سبد خرید (به عنوان مثال، یک مورد حذف شده) از طریق ایجکس. سبد خرید بدون بارگذاری مجدد کل صفحه به روز می شود.

en: Upgrade
fa_IR: ارتقاء

en: Upgrade Now
fa_IR: اکنون ارتقا دهید

en: Upgrade now
fa_IR: اکنون ارتقا دهید

en: Upgrade to Elementor Pro Advanced to get the %s widget as well as additional professional and ecommerce widgets.
fa_IR: برای دریافت ویجت %s و همچنین ویجت‌های حرفه‌ای و تجارت الکترونیک، به المنتور پرو ارتقا دهید.

en: Upgrade to Elementor Pro Advanced to get the Display Conditions feature as well as additional professional and ecommerce widgets
fa_IR: برای دریافت ویژگی شرایط نمایش و همچنین ابزارک های حرفه ای و تجارت الکترونیک اضافی، به المنتور پرو ارتقا دهید

en: Upgrade your subscription to customize these and much more.
fa_IR: اشتراک خود را برای سفارشی کردن این موارد و موارد دیگر ارتقا دهید.

en: Upload
fa_IR: آپلود

en: Upload JSON File
fa_IR: آپلود فایل JSON

en: Upload an icon set to publish.
fa_IR: آیکون را برای انتشار بارگذاری کنید.

en: Upload directory is not writable or does not exist.
fa_IR: پوشه آپلود قابل نوشتن نیست یا وجود ندارد.

en: Upload font .%s file
fa_IR: فایل %s. فونت را آپلود کنید

en: Upload your card in .vcf format
fa_IR: کارت خود را با فرمت vcf. آپلود کنید

en: Uploading JSON or ZIP files from unknown sources can be harmful and put your site at risk. For maximum safety, upload only JSON or ZIP files from trusted sources.
fa_IR: آپلود فایل های JSON یا ZIP از منابع ناشناس می تواند مضر باشد و سایت شما را در معرض خطر قرار دهد. برای حداکثر ایمنی، فقط فایل‌های JSON یا ZIP را از منابع مطمئن آپلود کنید.

en: Uploading&hellip;
fa_IR: در حال آپلود&hellip;

en: Uploads you receive via link are stored on your server. However, uploads via attachment won't be saved on your server, and under Submissions
fa_IR: آپلودهایی که از طریق لینک دریافت می کنید در سرور شما ذخیره می شوند. با این حال، آپلودها از طریق ضمیمه در سرور شما و در قسمت ارسال‌ها ذخیره نمی‌شوند

en: Upsell
fa_IR: بیش فروشی - Upsell

en: Upsells
fa_IR: بیش فروشی - Upsells

en: Use %1$scustom CSS%3$s to style your content or add %2$sthe "selector" prefix%3$s to target specific elements.
fa_IR: از %1$scustom CSS%3$s برای استایل دادن به محتوای خود استفاده کنید یا %2$sپیوند «انتخابگر»%3$s را برای هدف قرار دادن عناصر خاص اضافه کنید.

en: Use %s widget and dozens more pro features to extend your toolbox and build sites faster and better.
fa_IR: از ابزارک %s و ده ها ویژگی حرفه ای دیگر استفاده کنید تا جعبه ابزار خود را گسترش داده و سایتها را سریعتر و بهتر بسازید.

en: Use Custom Code to create sophisticated custom interactions to engage visitors
fa_IR: از کد سفارشی برای ایجاد تعاملات سفارشی پیچیده برای جذب بازدیدکنندگان استفاده کنید

en: Use the letters: %s
fa_IR: استفاده از این حروف : %s

en: Use them on your live site - not while testing.
fa_IR: فقط برای سایتهایی که لایو هستند استفاده شود - نه برای سایتهایی که در حال تست هستند.

en: Use this field to set a custom API Key for the current form
fa_IR: برای تنظیم یک کلید API سفارشی برای فرم فعلی از این فیلد استفاده کنید

en: Use this field to set a custom API URL for the current form
fa_IR: برای تنظیم یک URL API سفارشی برای فرم کنونی از این فیلد استفاده کنید

en: Use this setting to skip over posts (e.g. '2' to skip over 2 posts).
fa_IR: از این تنظیم برای پر کردن پست ها استفاده کنید (به عنوان مثال '2' برای پریدن در بیش از 2 نوشته).

en: User
fa_IR: کاربر

en: User Agent
fa_IR: عامل کاربر (User Agent)

en: User Agent:
fa_IR: عامل کاربر (User Agent):

en: User ID
fa_IR: شناسه کاربر

en: User IP
fa_IR: IP کاربر

en: User IP:
fa_IR: IP کاربر:

en: User Info
fa_IR: اطلاعات کاربر

en: User Meta
fa_IR: اطلاعات اضافی کاربر

en: User Name:
fa_IR: نام کاربری:

en: User Profile Picture
fa_IR: تصویر پروفایل کاربر

en: Username
fa_IR: نام کاربری

en: Username Label
fa_IR: برچسب نام کاربری

en: Username Placeholder
fa_IR: نگهدارنده نام کاربری

en: Username or Email Address
fa_IR: نام کاربری یا آدرس ایمیل

en: Using the Anchor offset may require you to adjust the offset of other sticky elements. %1$s Learn more %2$s
fa_IR: استفاده از افست Anchor ممکن است نیاز به تنظیم افست سایر عناصر چسبان داشته باشد. %1$s بیشتر بدانید %2$s

en: Validate API Key
fa_IR: اعتبار کلید API

en: Validate Kit ID
fa_IR: اعتبارسنجی Kit ID

en: Validate Live API Key
fa_IR: اعتبار سنجی Live Secret key

en: Validate Test API Key
fa_IR: اعتبارسنجی آزمایش کلید API

en: Variable
fa_IR: متغیر

en: Variable Fonts
fa_IR: فونت متغیر

en: Variations
fa_IR: متغیرها

en: Vertical
fa_IR: عمودی

en: Vertical Align
fa_IR: تراز عمودی

en: Vertical Links
fa_IR: پیوندهای عمودی

en: Vertical Orientation
fa_IR: جهت عمودی

en: Vertical Padding
fa_IR: فاصله داخلی عمودی

en: Vertical Position
fa_IR: موقعیت عمودی

en: Vertical Scroll
fa_IR: اسکرول عمودی

en: Viber
fa_IR: وایبر

en: Video
fa_IR: ویدیو

en: Video Count
fa_IR: تعداد ویدیو

en: Video Info
fa_IR: اطلاعات ویدیو

en: Video Link
fa_IR: لینک ویدئو

en: Video Options
fa_IR: تنظیمات ویدئو

en: Video Playlist
fa_IR: لیست پخش ویدئو

en: Video Position
fa_IR: موقعیت ویدئو

en: Video URL
fa_IR: لینک ویدئو

en: Video Width
fa_IR: عرض ویدئو

en: Videos
fa_IR: ویدیوها

en: View
fa_IR: مشاهده

en: View Cart
fa_IR: مشاهده سبد خرید

en: View Elementor Pro Changelog
fa_IR: مشاهده تغییرات المنتور پرو

en: View Font
fa_IR: مشاهده فونت

en: View Icon
fa_IR: مشاهده آیکون

en: View Live Site
fa_IR: مشاهده سایت

en: View Site
fa_IR: مشاهده سایت

en: View cart
fa_IR: مشاهده سبد خرید

en: Viewport
fa_IR: منطقه قابل نمایش به کاربر - Viewport

en: Visible only if selected step type contains "Icon"
fa_IR: فقط در صورتی قابل مشاهده است که نوع مرحله انتخاب شده شامل "آیکون" باشد

en: Visitor
fa_IR: بازدید کننده

en: Visitor Time
fa_IR: زمان بازدید کننده

en: WP Dashboard
fa_IR: داشبورد وردپرس

en: Want to activate this website by a different license?
fa_IR: آیا می‌خواهید این وب‌سایت را با لایسنس دیگری فعال کنید؟

en: Want to continue using Pro to build your website? Choose the plan that's right for you!
fa_IR: هنوز می خواهید از نسخه پرو بر روی وب سایتتون استفاده کنید؟ پلن مناسب خود را انتخاب کنید!

en: Want to deactivate the license for any reason?
fa_IR: آیا می خواهید لایسنس را به هر دلیل غیرفعال کنید؟

en: Want to give access only to content?
fa_IR: می خواهید فقط به محتوا دسترسی بدهید؟

en: Want to keep creating secure and high-performing websites? Renew your subscription to regain access to all of the Elementor Pro widgets, templates, updates & more
fa_IR: آیا می خواهید به طراحی وب سایت های ایمن و با عملکرد بالا ادامه دهید؟ لایسنس خود را تمدید کنید تا دوباره به همه ویجت‌ها، قالب‌ها، به‌روزرسانی‌ها و موارد دیگر المنتور پرو دسترسی پیدا کنید

en: Want to learn more about Elementor library?
fa_IR: آیا می خواهید درباره کتابخانه المنتور بیشتر بدانید؟

en: Want to save this as your cart page?
fa_IR: می خواهید این را به عنوان صفحه سبد خرید ذخیره  کنید؟

en: Want to save this as your checkout page?
fa_IR: می خواهید این را به عنوان صفحه پرداخت ذخیره کنید؟

en: Want to save this as your my account page?
fa_IR: آیا می خواهید این را به عنوان صفحه کاربری ذخیره کنید؟

en: Want to save this as your purchase summary page?
fa_IR: می خواهید این را به عنوان صفحه خلاصه سفارش ذخیره کنید؟

en: Warning
fa_IR: هشدار

en: Warning: JSON or ZIP files may be unsafe
fa_IR: هشدار: فایل‌های JSON یا ZIP ممکن است ناامن باشند

en: Warning: Please backup your database before making the rollback.
fa_IR: هشدار: لطفا قبل از انجام عملیات بازگردانی از پایگاه داده خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید.

en: Watched Icon
fa_IR: آیکون تماشا شده

en: Waze
fa_IR: ویز

en: We are experiencing technical difficulties on our end. Please try again to reconnect.
fa_IR: ما از نظر فنی با مشکلات فنی روبرو هستیم. لطفاً دوباره برای اتصال مجدد تلاش کنید.

en: We couldn’t submit your responses because they seem like spam.
fa_IR: ما نتوانستیم پاسخ های شما را ارسال کنیم زیرا به نظر می رسد هرزنامه هستند.

en: We're here for you
fa_IR: آماده کمک به شما هستیم

en: Webhook URL
fa_IR: آدرس وب هوک

en: Website
fa_IR: وب سایت

en: Wednesday
fa_IR: چهارشنبه

en: Week
fa_IR: هفته

en: Weekly
fa_IR: هفته

en: Weeks
fa_IR: هفته

en: Weight
fa_IR: وزن

en: Welcome to Elementor Pro!
fa_IR: به المنتور پرو خوش آمدید!

en: What action the user needs to do for the popup to open.
fa_IR: کاری که کاربر سایت برای باز شدن پاپ آپ باید انجام بدهد.

en: What is a 404 Page Template?
fa_IR: قالب 404 صفحه ای چیه؟

en: What is a Footer Template?
fa_IR: قالب فوتر چیست؟

en: What is a Header Template?
fa_IR: قالب هدر چیست؟

en: What is a Products Archive Template?
fa_IR: قالب آرشیو محصولات چه می باشد؟

en: What is a Search Results Template?
fa_IR: الگوي نتايج جستجو چيه؟

en: What is a Single Page Template?
fa_IR: یک قالب تک صفحه ای چیه؟

en: What is a Single Post Template?
fa_IR: قالب تک پست چیست؟

en: What is a Single Product Template?
fa_IR: قالب صفحه تک محصول چیست؟

en: What is a loop?
fa_IR: حلقه چیست؟

en: What is an Archive Template?
fa_IR: قالب آرشیوی چیست؟

en: WhatsApp
fa_IR: واتس اپ

en: When arriving from specific URL
fa_IR: هنگام ورود از URL خاص

en: When you turn on privacy mode, YouTube/Vimeo won't store information about visitors on your website unless they play the video.
fa_IR: زمانی که حالت حریم خصوصی را روشن می کنید، YouTube / Vimeo اطلاعات مربوط به بازدیدکنندگان را در وب سایت شما ذخیره نمی کند، زیرا ویدیو را پخش می کند.

en: Where Do You Want to Display Your %s?
fa_IR: میخواهید در کجا %s نمایش داده شود؟

en: Where Do You Want to Display Your Code?
fa_IR: می خواهید کد شما در کدام قسمت نمایش داده شود؟

en: Where Do You Want to Display Your Template?
fa_IR: می خواهید قالب در کجا نمایش داده شود؟

en: Whole Box
fa_IR: کل جعبه

en: Whole Slide
fa_IR: کل اسلاید

en: Widget Width
fa_IR: عرض منوی کشویی

en: Width
fa_IR: عرض

en: With the new Theme Builder you can visually manage every part of your site intuitively, making the task of designing a complete website that much easier
fa_IR: با استفاده از تم ساز جدید می توانید بصورت بصری همه قسمت های سایت خود را مدیریت کنید ، این کار باعث می شود یک وب سایت کامل طراحی کنید که بسیار ساده تر باشد

en: Within
fa_IR: در داخل

en: Woo - Products-
fa_IR: ووکامرس - محصول-

en: Woo - Single Elements
fa_IR: ووکامرس - المنت تکی

en: WooCommerce
fa_IR: ووکامرس

en: WooCommerce Breadcrumbs
fa_IR: مسیر پیمایش ووکامرس

en: WooCommerce Notices
fa_IR: اطلاعیه های ووکامرس

en: WooCommerce Pages
fa_IR: صفحات ووکامرس

en: Word Wrap
fa_IR: بسته بندی کلمه

en: WordPress Menu
fa_IR: فهرست وردپرس

en: Would you like to save the changes you've made?
fa_IR: آیا می خواهید تغییراتی را که ایجاد کرده اید ذخیره کنید؟

en: X Anchor Point
fa_IR: لنگر نقطه X

en: Y Anchor Point
fa_IR: لنگر نقطه Y

en: Yahoo Calendar
fa_IR: تقویم یاهو

en: Year: %s
fa_IR: سال: %s

en: Yearly
fa_IR: سالانه

en: Yes
fa_IR: بلی

en: Yesterday
fa_IR: دیروز

en: You Haven’t Saved Templates Yet.
fa_IR: هنوز قالب ها را ذخیره نکرده اید.

en: You are Logged in as %1$s (%2$sLogout%3$s)
fa_IR: شما بعنوان %1$s وارد شده‌اید (%2$sخروج%3$s)

en: You are connected to Facebook App %1$s, %2$sChange App%3$s
fa_IR: شما به برنامه فیس بوک متصل شده اید %1$s، %2$sتغییر برنامه%3$s

en: You are currently editing a Search Form Widget in its old version. Any new Search widget dragged into the canvas will be the new Search widget, with the improved search capabilities.
fa_IR: شما در حال حاضر در حال ویرایش نسخه قدیمی ویجت جستجو هستید. هر ویجت جستجوی جدیدی که به بوم کشیده شود، ویجت جستجوی جدید با قابلیت‌های بهبود یافته خواهد بود.

en: You are not autorized to view this Note. Please contact your admin.
fa_IR: شما مجاز به مشاهده این یادداشت نیستید. لطفا با مدیریت سایت تماس بگیرید.

en: You are using %1$s set in the %2$sIntegrations Settings%3$s.
fa_IR: شما از %1$s در تنظیمات %2$sسازگاری%3$s استفاده می‌کنید.

en: You can also set a different %s by choosing "Custom".
fa_IR: شما همچنین می توانید یک %s دیگر را با انتخاب «سفارشی» تنظیم کنید.

en: You can create multiple footers, and assign each to different areas of your site.
fa_IR: شما می توانید چند فوتر ایجاد، و هر یک به مناطق مختلف از سایت خود اختصاص دهید.

en: You can create multiple headers, and assign each to different areas of your site.
fa_IR: شما می توانید چندین هدر ایجاد کنید، و هر کدام را به مناطق مختلف سایت خود اختصاص کنید.

en: You can create multiple products archive templates, and assign each to different categories of products. This gives you the freedom to customize the appearance for each type of product being shown.
fa_IR: شما می توانید چندین قالب آرشیو محصولات ایجاد کنید، و هر کدام را به دسته های مختلف محصولات اختصاص داده باشید. این به شما می دهد آزادی برای سفارشی کردن ظاهر برای هر نوع محصول نشان داده شده است.

en: You can create multiple single page templates, and assign each to different areas of your site.
fa_IR: شما می توانید چندین قالب تک صفحه ای ایجاد کنید، و هر کدام را به مناطق مختلف سایت خود اختصاص داده باشید.

en: You can create multiple single post templates, and assign each to a different category.
fa_IR: شما می توانید چندین قالب واحد ایجاد کنید، و هر کدام را به یک دسته دیگر اختصاص داده باشید.

en: You can create multiple single product templates, and assign each to different types of products, enabling a custom design for each group of similar products.
fa_IR: شما می توانید چندین قالب محصول واحد ایجاد کنید، و هر کدام را به انواع مختلفی از محصولات اختصاص دهید، و امکان طراحی سفارشی برای هر گروه از محصولات مشابه را فراهم کنید.

en: You can customize the message if there are no results for the search term.
fa_IR: اگر نتیجه ای برای واژه جستجو وجود ندارد می توانید پیام را سفارشی کنید.

en: You can easily control the layout and design of the Search Results page with the Search Results template, which is simply a special archive template just for displaying search results.
fa_IR: شما به راحتی می توانید طرح و طراحی صفحه نتایج جستجو را با قالب نتایج جستجو کنترل کنید، که به سادگی یک قالب آرشیو ویژه فقط برای نمایش نتایج جستجو است.

en: You can only add the Notices widget once per page.
fa_IR: شما تنها می‌توانید یکبار ویجت اعلان‌ها را به هر صفحه اضافه کنید.

en: You can upload only %d file. | You can upload up to %d files.
fa_IR[0]: شما می توانید تنها %d پرونده ها بارگذاری کنید.
fa_IR[1]: می توانید به پرونده های %d بارگذاری کنید.

en: You have not entered a valid secret key for this environment, Please add a valid secret key
fa_IR: شما یک کلید مخفی معتبر برای این محیط وارد نشده است، لطفا یک کلید مخفی معتبر اضافه کنید

en: You may also like...
fa_IR: ممکن است بپسندید...

en: You may be interested in...
fa_IR: شما ممکن است علاقه مند به ...

en: You must include the %1$s Widget in your template (%2$s), in order for Elementor to work on this page.
fa_IR: شما باید ابزارک %1$s را در قالبتان(%2$s) وارد کنید تا المنتور بتواند روی این صفحه کار کند.

en: You need an active Elementor Pro license
fa_IR: شما باید لایسنس المنتور پرو را فعال کنید

en: You need at least one WooCommerce order to preview the order here.
fa_IR: حداقل یک سفارش ووکامرس برای مشاهده پیشنمایش نیاز هست.

en: You'll be able to add this global widget to multiple areas on your site, and edit it from one single place.
fa_IR: شما می توانید این ویجت عمومی را به چندین قسمت در سایت خود اضافه کنید و آن را از یک مکان واحد ویرایش کنید.

en: You're connected as %s.
fa_IR: شما به عنوان %s متصل شده اید.

en: You're not using Elementor Pro yet!
fa_IR: شما هنوز از نسخه پرو استفاده نمی کنید!

en: You've updated your cart page.
fa_IR: صفحه سبد خرید شما رو بروزرسانی کردیم.

en: You've updated your checkout page.
fa_IR: صفحه پرداخت شما را بروزرسانی کردیم.

en: You've updated your my account page.
fa_IR: صفحه حساب کاربری شما را بروزرسانی کردیم.

en: You've updated your summary page.
fa_IR: صفحه جزئیات سفارش شما بروزرسانی شد.

en: YouTube
fa_IR: یوتوب

en: YouTube or Vimeo link
fa_IR: لینک یوتیوب و یا Vimeo

en: Your Elementor Pro license has expired.
fa_IR: لایسنس المنتور پرو شما منقضی شده است.

en: Your Elementor Pro license is about to expire. Renew now and get an exclusive, time-limited %s discount.
fa_IR: لایسنس المنتور پرو شما در حال منقضی شدن هست. الان تمدید کنید و %s برای مدت محدود تخفیف بگیرید.

en: Your Elementor Pro license is about to expire. Renew now and get updates, support, Pro widgets & templates for another year.
fa_IR: لایسنس المنتور پرو. شما در حال منقضی شدن هست. الان تمدید کنید تا یکسال دیگر به بروزرسانی ها و قالب های آماده و ویجت های حرفه ای دسترسی داشته باشید.

en: Your Elementor Pro license is inactive. To access premium Elementor widgets, templates, support & plugin updates activate your Pro license.
fa_IR: لایسنس افزونه المنتور پرو برای شما غیر فعال هست. برای دسترسی به امکاناتی همچون قالب های آماده و ابزارک های حرفه ای باید لایسنس خود را تمدید کنید.

en: Your Elementor Pro subscription has expired. Renew it now to regain access to the Pro features that elevate your website.
fa_IR: اشتراک المنتور پرو شما منقضی شده است. اکنون آن را تمدید کنید تا دوباره به ویژگی‌های حرفه‌ای که وب‌سایت شما را ارتقا می‌دهند، دسترسی پیدا کنید.

en: Your Fontello, IcoMoon or Fontastic .zip file
fa_IR: فایل زیپ Your Fontello, IcoMoon و Fontastic

en: Your Global Widget is locked
fa_IR: ویجت شما اکنون قفل شده است

en: Your License Is Inactive
fa_IR: لایسنس شما غیرفعال است

en: Your License Key
fa_IR: کد لایسنس شما

en: Your License Will Expire in %s.
fa_IR: لایسنس  شما در %s منقضی میشود.

en: Your Order
fa_IR: سفارش شما

en: Your Site's Global Parts
fa_IR: بخش های عمومی سایت

en: Your activation key:
fa_IR: کلید فعال سازی شما:

en: Your cart is currently empty.
fa_IR: در حال حاظر سبد خرید شما خالی است.

en: Your comment is awaiting moderation.
fa_IR: دیدگاه شما در انتظار تایید است.

en: Your key is used on this website, and it is not possible to use on another website.
fa_IR: کلید شما در این وب سایت استفاده می شود و استفاده از آن در وب سایت دیگری امکان پذیر نیست.

en: Your license is invalid for this domain. Please check your key again.
fa_IR: لایسنس برای دامین که وارد کردید معتبر نیست. لطفا لایسنس را دوباره بررسی کنید.

en: Your license is missing. Please check your key again.
fa_IR: لایسنس شما غیر فعال شده است. لطفا لایسنس خود را دوباره چک کنید.

en: Your license key should look something like this: %s
fa_IR: کلید لایسنس شما باید چیزی شبیه به این باشد: %s

en: Your submission failed because of a server error.
fa_IR: ارسال شما به دلیل یک خطای سرور انجام نشد.

en: Your submission failed because of an error.
fa_IR: ارسال شما به دلیل یک خطا ناموفق بود.

en: Your submission failed because the form is invalid.
fa_IR: ارسال شما ناموفق بود زیرا فرم نامعتبر است.

en: Your submission was successful.
fa_IR: فرم شما با موفقیت ثبت شد.

en: Your template was imported
fa_IR: درون ریزی قالب انجام شد

en: Your trial expires in %s
fa_IR: مدت زمان آزمایشی شما در %s به اتمام خواهد رسید

en: Your trial has expired
fa_IR: مدت زمان آزمایشی شما بزودی به اتمام می رسد

en: Your trial has expired. Miss your favorite Elementor Pro features?
fa_IR: زمان استفاده آزمایشی شما به اتمام رسید. هنوز می خواهید از امکانات و ویجت های نسخه پرو استفاده کنید؟

en: Zip
fa_IR: کد پستی

en: Zoom
fa_IR: بزرگنمایی

en: Zoom Direction
fa_IR: جهت بزرگنمایی

en: Zoom In
fa_IR: بزرگ نمایی

en: Zoom Out
fa_IR: کوچک نمایی

en: global
fa_IR: عمومی

en: https://www.zhaket.com/web/elementor-pro-plugins
fa_IR: https://www.zhaket.com/web/elementor-pro-plugin

en: https://your-link.com
fa_IR: https://megatheme.net/

en: import
fa_IR: درون ریزی

en: items
fa_IR: آیتم ها

en: key|value
fa_IR: کلید|مقدار

en: of
fa_IR: از

en: or
fa_IR: یا

en: post
fa_IR: پست

[ctx: post format archive title]
en: Asides
fa_IR: کناره ها

[ctx: post format archive title]
en: Audio
fa_IR: صدا

[ctx: post format archive title]
en: Chats
fa_IR: چت

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
fa_IR: گالری ها

[ctx: post format archive title]
en: Images
fa_IR: تصاویر

[ctx: post format archive title]
en: Links
fa_IR: لینکها

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
fa_IR: نقل قول ها

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
fa_IR: وضعیت ها

[ctx: post format archive title]
en: Videos
fa_IR: ویدئوها

en: reCAPTCHA V3 validation failed, suspected as abusive usage
fa_IR: اعتبارسنجی reCAPTCHA V3 انجام نشد ، مشکوک به سوء استفاده

en: shipping fee
fa_IR: هزینه حمل و نقل

en: terms and conditions
fa_IR: شرایط و ضوابط

en: url
fa_IR: لینک

en: via Elementor
fa_IR: از طریق المنتور

en: {number} Responses
fa_IR: {number} پاسخ ها
